Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Baterie Duracell

Obecnie baterie są nieodzownym elementem naszego życia. W każdym domu i firmie jest niezliczona ilość urządzeń zasilanych bateryjnie. Bateria jest wiec nieodzownym elementem naszego życia. Sklep smd-led.pl oferuje baterie renomowanego producenta Duracell. Baterie Duracell w naszej ofercie to wysokiej jakości produkty niezbędne do zasilania wielu rodzajów urządzeń i akcesoriów, jakie posiadamy. Doświadczenie i specjalizacja firmy Duracell powoduje, że baterie alkaliczne Duracell to produkty niezawodne i bezawaryjne. Zapewniają pewne działanie wszystkich przedmiotów, jakie nimi zasilimy. Baterie z naszej oferty są idealne do zastosowania w urządzeniach elektronicznych o niskim i średnim poborze prądu. 

  1. Bateria Duracell
  2. Baterie Duracell aaa
Producent:
Rodzaj baterii:
Liczba sztuk w opakowaniu:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 7    Wyświetl po:

Bateria Duracell

Baterie Duracell w naszej ofercie dostępne są w wielu wersjach. Niezależnie czy potrzebna jest nam bateria AA, bateria AAA, wytrzymała bateria D LR20, bateria C LR14, bateria MN21 o napięciu 12 V czy bateria 9 V 6LR61, znajdziemy odpowiednią do wymagań naszego urządzenia. Są to najpopularniejsze baterie wykorzystywane w przeróżnych przedmiotach użytku codziennego. Baterie Duracell posłużą do zasilania urządzeń niewyposażonych fabrycznie w akumulatory zasilające. W zależności od wymagań możemy nimi zasilać aparaty fotograficzne, golarki, przenośne odtwarzacze CD, gry i wiele innych. Każda bateria Duracell będzie doskonałym źródłem zasilania do naszego urządzenia.

 

Baterie Duracell aaa

Baterie AAA to obok baterii typ AA najpopularniejszy obecnie rodzaj baterii wykorzystywanej do zasilania różnego typu przedmiotów użytku codziennego. Bateria typu AAA, inaczej Bateria LR03 czy bateria MN2400 to bateria alkaliczna o napięciu 1,5 V. Baterie LRR03 ze względu na niewielkie wymiary służą do zasilania urządzeń o niewielkich wymiarach. Bateria AAA wykorzystywana jest w różnego rodzaju zabawkach, pilotach sterujących, myszkach komputerowych, niedużych latarkach, zwłaszcza latarkach typu czołówka oraz wielu innych małych urządzeniach elektronicznych o małym poborze prądu. Producent Duracell jest gwarantem zadowolenia z wykorzystywania każdej takiej baterii. * Pola wymagane