Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Żarówka przemysłowa

Żarówki przemysłowe to specjalistyczne źródła światła przystosowane do opraw preznaczonych do oświetlenia wysokich pomieszczeń. Żarówka punktowa jest wyposażona w specjalną soczewkę, dzięki której jej kąt świecenia nie przekracza 36 stopni. Taka konstrukcja doskonale sprawdza się w miejscach, w których lampy zamontowane są na dużej wysokości. Wtedy kierunkowy strumień świetlny jest na tyle długi, że odpowiednio oświetla cały wyznaczony obiekt.

  1. Żarówki przemysłowe
  2. Żarówka punktowa
  3. Żarówka kierunkowa LED
Barwa światła:
Temperatura barwowa:
od: do k
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 2    Wyświetl po:

Żarówki przemysłowe

Żarówka kierunkowa dostępna w ofercie naszego sklepu to lampa LED o dużej sile świetlnej sięgającej około 3000 lumenów. Wyposażona w uniwersalny trzonek E27 co sprawia, że jest wszechstronna w zastosowaniu. Obecnie lampy przemysłowe najczęściej wyposażone są we wbudowane źródło światła. Nie mamy wtedy możliwości jego wymiany bez potrzeby zakupu całej oprawy. Żarówka przemysłowa daje nam wiele więcej możliwości w przypadku lamp przeznaczonych do źródeł światła z dużym gwintem. Będziemy mogli wybrać tutaj nie tylko moc świetlną naszej lampy, ale również jej barwę światła, czy kąt świecenia. Żarówki przemysłowe poprzez swoją specjalną konstrukcję wyróżniają się dużą mocą sięgającą aż 35W. Ich optymalny i długi strumień świetlny sprawia, że doskonale sprawdzą się w wysokich obiektach, gdzie zwykłe żarówki, były zbyt słabe, a ich strumień światła za krótki.

 

Żarówka punktowa

Żarówka przemysłowa jest w stanie osiągnąć tak wysoki strumień świetlny, dzięki swojej optymalnej budowie. Każda z nich posiada aluminiową obudowę i dodatkowy radiator, służący do odprowadzania ciepła. Aluminium doskonale współpracuje z technologią LED, odprowadza ciepło z diod i chroni je przed przypadkowym uszkodzeniem. Żarówka LED punktowa skonstruowana zgodnie z powyższą zasadą nie przegrzewa się i nawet przy tak wysokiej mocy nie traci swoich właściwości nawet po długim okresie ciągłej pracy. Żarówka LED E27 kierunkowa dostępna w ofercie naszego sklepu to także energooszczędne źródło światła. Przy poborze mocy około 35W jest w stanie zastąpić tradycyjną żarówkę, której moc sięgała aż 250W. Żarówka kierunkowa LED to także długi okres bezawaryjnej pracy. Nominalna żywotność tego rodzaju produktu sięga nawet 25 000 godzin.

 

Żarówka kierunkowa LED

Każda żarówka przemysłowa, którą znajdą Państwo w naszej ofercie została wyposażona także w bardzo wydajne źródło światła, ukryte pod skupiającą światło soczewką. Tak skonstruowana żarówka punktowa E27 dysponuje nie tylko wysoką wydajnością, ale także długim i wąskim strumieniem świetlnym. Będzie to doskonały wybór w wysokich obiektach, w których tradycyjne źródła światła pobierały znacznie więcej energii. Żarówka E27 punktowa to także światło wysokiej jakości, które nie przyciąga owadów, ani nie szkodzi naszemu wzroku. Ponadto jest ona dostępna w aż 3 barwach światła. Żarówka LED punktowa E27 dostępna jest w ciepłej, neutralnej lub zimnej barwie. Taki wybór pozwala nam znacznie zwiększyć jej zakres zastosowań, ale także dostosować jej światło do naszych indywidualnych wymagań. Bardzo szeroki zakres zastosowań sprawił, że żarówki przemysłowe są dzisiaj bardzo chętnie wybierane do różnych zastosowań. Będziemy mogli je spotkać zarówno w sklepach wielobranżowych, marketach, halach produkcyjnych, a także magazynowych. * Pola wymagane