Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampa hermetyczna

Lampy hermetyczne to oprawy IP44 lub IP65 wyposażone w źródło światła LED i przystosowane do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach. Lampa hermetyczna stanowi połączenie nowoczesnej i energooszczędnej technologii z trwałą oraz szczelną obudową. Z łatwości poradzi sobie w obiektach o podwyższonej wilgotności, czy dużym zapyleniu. Oprawy LED hermetyczne zapewnią również oszczędność energii względem tradycyjnego oświetlenia sięgającą nawet 50%. Energooszczędność i trwałość to główne, jakie posiadają lampy przemysłowe, wyposażone w nowoczesne źródło światła LED.

  1. Lampy hermetyczne
  2. Oprawa LED hermetyczna
  3. Oprawa LED IP65
  4. Lampy hermetyczne zewnętrzne
  5. Oświetlenie hermetyczne
Gwarancja:
Barwa Światła:
Producent:
Klasa odporności:
Kolor:
Montaż:
Klasa szczelności:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Długość lampy [cm]:
od: do
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 99    Wyświetl po:

Lampy hermetyczne

Oprawa LED hermetyczna stanowi energooszczędny zamiennik tradycyjnych lamp świetlówkowych. Wyposażona w zintegrowane źródło światła LED eliminują efekt stroboskopowy, nie emitują promieniowania UV i IR, nie zawiera szkodliwych substancji, ale także nie grzeje się podczas długiej, ciągłej pracy. Lampa LED hermetyczna stanowi szczelny rodzaj oprawy, którą będziemy mogli zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Wykonana z trwałych materiałów najwyższej jakości, doskonale chroni swoje źródło światła przed wodą, kurzem, a także przypadkowym uszkodzeniem. Lampy hermetyczne zewnętrzne i wewnętrzne zostały wyposażone we wbudowaną przetwornicę, umożliwiają podłączenie ich prosto do sieci napięcia 230V. Hermetyczne oprawy oświetleniowe nie potrzebują żadnych dodatkowych akcesoriów do instalacji, a wystarczy odpowiednio podłączyć je do prądu 230V, czyli przewodów L, N i uziemienia. Dostępna jest także oprawa hermetyczna 24V. Tutaj jej podłączenie jest inne niż w przypadku najpopularniejszego oświetlenia. Lampy LED 24V hermetyczne wymagają prądu o stabilizowanym, niskim i bezpiecznym napięciu, więc dedykowanego do nowoczesnych technologii.

 

Oprawa LED hermetyczna

Oświetlenie hermetyczne najczęściej stosowane jest w miejscach, w których wymaga się od niego trwałej, długiej i bezawaryjnej pracy. Lampy hermetyczne możemy spotkać nie tylko na halach przemysłowych i magazynowych, a także w naszych garażach, czy warsztatach. Stanowią one w tych obiektach, znacznie bardziej atrakcyjny wybór niż tradycyjne lampy świetlówkowe. Obecnie oprawa hermetyczna Philips, czyli produkt znanego i cenionego na naszym rynku producenta, możemy kupić w bardzo atrakcyjnej i niskiej cenie. Ponadto lampa hermetyczna Philips, czy Osram ze względu na wysoką jakość, będzie miała zdecydowanie wydłużoną gwarancję producenta. Oświetlenie IP65 to zdecydowanie najbardziej uniwersalny rodzaj produktów. Ze względu na odporną, specjalnie zaprojektowaną obudowę, będziemy mogli zamontować je wszędzie, gdzie mamy stały dostęp do prądu. W skład tego typu oświetlenia wchodzą nie tylko lampy hermetyczne, ale także oprawa kanałowa, czy lampa warsztatowa. Oprawa szczelna może służyć nam nie tylko jako lampa służąca do dodatkowego doświetlenia przestrzeni roboczej, ale także do ogólnego oświetlenia obiektu. Dostępność wielu modeli na rynku sprawiła, że praktycznie do każdego rodzaju wnętrza, wybierzemy oprawy hermetyczne LED, które spełnią nasze, indywidualne wymagania, jak i te ustanowione przez normy oświetleniowe.

 

Oprawa LED IP65

Oprawy IP65 to w pełni wodoodporne lampy oświetleniowe, które doskonale poradzą sobie zarówno w instalacjach zewnętrznychm, jak i wewnętrznych. Lampa hermetyczna o wysokiej klasie szczelności jest gwarancją, że do jej wnętrza nie dostaną się żadne szkodliwe dla elektroniki substancje i pyły. Każdy hermetyk to także specjalna konstrukcja, która gwarantuje bezpieczeństwo jego użytkowania, ale także długą i bezawaryjną pracę. Biorąc pod uwagę lampy hermetyczne wyposażone w źródło światła LED, ich zakup będzie wiązać się również z wysoką energooszczędnością. Oprawy oświetleniowe IP65 wyposażone w diody LED pobierają nawet 50% energii mniej od jeszcze dosyć niedawno stosowanych lamp świetlówkowych. Są także znacznie łatwiejsze w samej instalacji. Wybierając oprawy hermetyczne, decydujemy się na gotową lampę, która w zestawie posiada komplet akcesoriów montażowych. Po otrzymaniu produktu wystarczy podłączyć go do prądu, aby zaczął swoją długą i bezawaryjną pracę. Najczęściej wyposażony jest on w wychodzący przewód lub mufę, dlatego samo jego podłączenie nie będzie stanowić większego wyzwania.

 

Lampy hermetyczne zewnętrzne

Lampa LED hermetyczna, którą zastosujemy na zewnątrz to już nie tylko znany nam dobrze halogen LED. W zależności od zastosowania będziemy mogli do tego celu wykorzystać innego rodzaju lampy hermetyczne. W przypadku oświetlenia zewnętrznego ważne jest równomiernie doświetlenie wybranej powierzchni, dlatego długie oprawy hermetyczne LED doskonale sprawdzą się do takich zastosowań. Jeżeli chodzi o zewnętrzne oświetlenie przemysłowe, jest podobnie. Tutaj obecnie najczęściej wybierane są halogeny przemysłowe, ale jeżeli zależy nam na oświetleniu dużej powierzchni, często decydujemy się także na inne hermetyczne oprawy oświetleniowe. Oprawa LED IP65 jest w pełni odporna na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych, takich jak deszcz, pył lub kurz. Wyposażona w źródło światła LED jest także energooszczędna. Pamiętać należy również o jej strumieniu świetlnym, który jest znacznie jaśniejszy, a przede wszystkim bezpieczny dla naszego wzroku.

 

Oświetlenie hermetyczne

Lampa sufitowa hermetyczna, jak i innego rodzaju szczelne oprawy oświetleniowe są uniwersalne w swoim zastosowaniu. Lampy hermetyczne będziemy mogli wykorzystać zarówno do bardziej domowych zastosowań, jak i w oświetleniu typowo przemysłowym. Możemy spotkać się także z tego typu oświetleniem w piwnicach, czy na strychach. Wszystko dzięki wysokiej szczelności, ale również atrakcyjnej cenie. Oprawy oświetleniowe hermetyczne możemy dzisiaj kupić za bardzo podobne pieniądze co lampy świetlówkowe. Za taką kwotę otrzymamy jednak gotową do pracy oprawę, która nie będzie od nas wymagała żadnych dodatkowych akcesoriów. Ponadto lampa hermetyczna LED dostępna jest wielu wersjach mocy i barwy światła. Obecnie możemy wybierać oprawy hermetyczne o różnych mocach i długościach, ale także lampy emitujące światło w barwie ciepłej, zimnej lub neutralnej.* Pola wymagane