Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Oprawa halogenowa kwadratowa

Oprawy halogenowe kwardatowe cieszą się ogromną popularnością w naszym sklepie internetowym. Tania w zakupie, z możliwością łatwej wymiany źródła światła to tylko dwie z wielu zalet, jakie posiada oprawa halogenowa kwadratowa. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie oświetleniowe, które doskonale sprawdzi się do oświetlenia mieszkania, biura, czy sklepu. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo oprawy halogenowe kwadratowe w różnych wersjach wykończenia. Przystosowane są zarówno do żarówek o średnicy 35 mm, jak i 50 mm.

  1. Oprawy halogenowe kwadratowe
  2. Oprawa halogenowa biała i czarna - kwadratowa

 

Kolor:
Producent:
Gwarancja:
Rodzaj:
Klasa szczelności:
Średnica żarówki [mm]:
Średnica otworu [mm]:
od: do
Średnica oprawy [mm]:
od: do
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 153]   Wyświetl po:

1 2 3 4 ... 4 Nast?pne

Oprawy halogenowe kwadratowe

Oprawa halogenowa kwadratowa może być wykonana z różnych materiałów. Najpopularniejsze obecnie oprawy halogenowe kwadratowe są wykonane z aluminium, przez co są produktem Premium - trwałym i niezawodnym. Materiał aluminium jest również odporny na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych, przez co oprawa halogenowa kwadratowa poradzi sobie w praktycznie każdych warunkach. Oprawy halogenowe kwadratowe dostępne są również w wersji stalowej. Jest to produkt ekonomiczny wyróżniający się nienagannym wyglądem, ale również atrakcyjną ceną. Będzie to doskonałe rozwiązanie, kiedy chcemy odpowiednio oświetlić nasze wnętrze, niezbyt dużym kosztem.

 

Oprawa halogenowa biała i czarna - kwadratowa

Oprawa halogenowa kwadratowa najczęściej wyposażona jest w żarówki LED GU10 lub żarówki MR16. Pierwsza opcja pozwala nam na instalacje w niej żarówki zasilanej prądem o standardowym napięciu 230V, natomiast druga pozwoli nam, podłączyć je do bezpiecznego prądu 12V. Oprawy halogenowe kwadratowe dostępne są również w wielu wersjach kolorystych. Obecnie najpopularniejsza jest oprawa halogenowa biała kwadratowa, którą wpasujemy praktycznie do każdego wnętrza. Bardzo chętnie wybierana jest również wersja czarna. Oprawa halogenowa kwadratowa czarna, doskonale konstrastuje z jasnymi sufitami, wyróżniając elementy świetlne na tle innego rodzaju aranżacji.* Pola wymagane