Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacze - desktop

Zasilacze desktop to wygodne urządzenie, które podłączymy bezpośrednio do gniazdka w naszym domu. Tego rodzaju zasilacze ledowe to doskonały wybór do pracy z urządzeniami elektrycznymi, wymagającymi prądu o bezpiecznym i niskim napięciu. Posiada 2 klasę ochronności. Zasilacz desktop LED to również transformator, który bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku oświetlenia LED. Posiada on stabilizowane napięcie wyjściowe, dzięki czemu swobodnie podłączymy do niego taśmy ledowe, czy moduły LED.

Gwarancja:
Producent:
Napięcie:
Certyfikaty:
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 33    Wyświetl po:

ZASILACZE LED DESKTOP - DOBRY WYBÓR TAKŻE DO OŚWIETLENIA LED

Zasilacze LED Desktop to sprawdzone, nowoczesne urządzenia, które sprawdzają się do zasilania różnych urządzeń elektronicznych, jak i oświetlenia LED. Są często wykorzystywanym rodzajem zasilaczy w naszych domach, firmach czy w przemyśle. Zasilacz Desktop LED jest uniwersalną przetwornicą do zmiany napięcia z 230V na 5V, 12V, czy 24V. Możemy go użyć jako:

  • Zasilacz Desktop do taśmy LED
  • Zasilacz Desktop do modułów LED
  • Zasilacz Desktop do żarówek LED

Jest to bardzo często wybierany rodzaj zasilacza przez projektantów, w trakcie tworzenia oświetlenia sufitów czy podświetlenia mebli. Zasilacze LED Desktop posiadają zabezpieczenia przeciwzwarciowe, a także wysoką klasę izolacji. Bezpieczeństwo użytkowania zasilacza to ważna kwestia, która jest gwarancją udanych zakupów. 

ZASILACZ DESKTOP CZYLI TRANSFORMATOR Z WTYCZKĄ

Zasilacz Desktop, czyli transformator z wtyczką to idealny produkt dla każdego, komu zależy na zasileniu oświetlenia LED, a także innej elektroniki. Najczęściej spotykane zasilacze Desktop mają moc 12W - 120W. ofercie sklepu SMD-LED.pl znajdą Państwo szeroki wybór zasilaczy LED typu Desktop, które różnią się od siebie mocą, kształtem, wymiarem oraz długością. Szeroka oferta sprawia, że nasze zasilacze LED typu Desktop spełnią indywidualne wymagania naszych klientów. Nasz sklep internetowy oferuje:

  • Zasilacze Desktop 12V 38W
  • Zasilacze Desktop 12V 42W
  • Zasilacze Desktop 12V 120W

Zasilacz Desktop przystosowany do zasilania oświetlenia LED i innej elektroniki, to niezawodny produkt, wyposażony w przewód zasilający. Charakteryzuje się niskim poborem energii. Urządzenie to jest dostępne w różnych kształtach. Prostota użytkowania, a także szybki i prosty montaż zasilacza Desktop sprawia, że jest to bardzo chętnie wybierany zasilacz impulsowy. Wśród często wybieranych produktów znajdują się między innymi zasilacz Desktop 60W, Zasilacz Desktop 120W 12V, a także zasilacz Desktop 36W 12V i zasilacz Desktop 24W.

ZASILANIE OŚWIETLENIA LED 12V W BARDZO ATRAKCYJNEJ CENIE

Zasilacze LED Desktop 12V to nie tylko bardzo praktyczne produkty, ale również bardzo atrakcyjne cenowo. Zasilanie oświetlenia LED 12V bez problemu znajdziesz w bardzo atrakcyjnej cenie. Oprócz niskiej ceny, zdobędziesz także produkt najwyższej jakości. Kupując zasilacz Desktop 38W czy zasilacz Desktop 42W wydadzą Państwo jedynie około 30zł co stanowi znakomitą cenę względem innych zasilaczy o podobnej mocy, przystosowanych do technologii LED.

ZASILACZ DESKTOP 12V

Zasilacz Desktop 12V jest podstawą wszelkich instalacji oświetleniowych zasilanych napięciem bezpiecznym 12V. Zasilacze typu desktop to jeden z rodzajów zasilaczy, które zasilą nie tylko system oświetlenia, ale także różnego rodzaju urządzania elektroniczne 12V. Wykorzystywane są w niedużych instalacjach elektrycznych w domu, biurze i firmie. Są to zasilacze mobilne, które z łatwością przemieścimy i wykorzystamy w różnych lokalizacjach do zasilania innego oświetlenia lub urządzenia. Zasilacze 12V desktop to zasilacze stałoprądowe wyposażone we wtyczkę oraz wtyk DC, dzięki któremu jednym ruchem ręki podłączymy je do zasilanego urządzenia lub elementu instalacji oświetleniowej. Zasilacz desktop 12V to niezwykle praktyczny i poręczny zasilacz do stosowania w wielu indywidualnych przypadkach.

ZASILACZ 12V DESKTOP

Zasilacz 12V desktop jest praktycznym zasilaczem, dostępnym w atrakcyjnej cenie. Zasilacze 12V desktop posiadają szereg zabezpieczeń, które gwarantują ich bezawaryjną i bezpieczną dla zasilanej nimi instalacji pracę. Są to zasilacze o kompaktowych rozmiarach, chłodzone swobodnym obiegiem powietrza. Łatwość ich użycia to niezwykle atrakcyjna cecha, dzięki której możemy w łatwy sposób zapewnić zasilanie naszym urządzeniom. Zasilacze typu desktop 12V zasilać mogą taśmy ledowe czy instalacje, w których źródłem światła są moduły LED. Każdy zasilacz desktop 12V z oferty sklepu internetowego smd-led.pl to zasilacz wykonany z wysokogatunkowych podzespołów ze szczególną starannością przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia ich producentów. Zasilacze desktop z naszej oferty pochodzą jedynie od renomowanych firm, a ich zakup jest związany z pewnością uzyskania dobrej gwarancji oraz pełnego wsparcia przedsprzedażowego, oraz posprzedażowego. Decydując się na zasilacz 12V desktop z asortymentu naszego sklepu, mamy pewność zakupu produktu wysokiej jakości o dużej trwałości i wytrzymałości. To bezpieczne, stabilne i żywotne zasilanie dla każdego.

ZASILACZ DESKTOP 24V

Zasilacz Desktop 24V to zasilacz stałonapięciowy stabilizowany impulsowo. Zasilacze 24V desktop służą do zasilania urządzeń elektronicznych 24V oraz instalacji oświetleniowych, w których źródłem światła jest na przykład taśma LED 24V. Zasilacz 24V desktop to praktyczny transformator używany w niedużych instalacjach elektrycznych w domu, biurze i firmie. Zasilacze desktop posiadają szereg zabezpieczeń, takich jak między innymi przeciążeniowe, temperaturowe czy zwarciowe. Zasilacze desktop wyposażone są we wtyczkę oraz wtyk DC. Dzięki temu są niezwykle proste i szybkie w montażu. Zasilacze 24V desktop to mobilne zasilacze, które można z łatwością wykorzystać w różnych lokalizacjach. Niezwykle szybko możemy zmienić ich położenie i podłączyć do innego urządzenia lub elementu instalacji oświetleniowej 24V. W wielu przypadkach są to bardzo poręczne i praktyczne rozwiązania zasilające.

ZASILACZ 24V DESKTOP

Zasilacz desktop 24V dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Każdy zasilacz 24V Desktop to zasilacz chłodzony swobodnym obiegiem powietrza. Zasilacze desktop 24V podobnie jak zasilacz desktop 12V często wykorzystywane są do zasilania własnoręcznie wykonanych lampek i innego świetlenia DIY. Popularyzacja tego rodzaju tworzenia produktów oświetleniowych "handmade" sprawia, że są to doskonałe zasilacze do własnoręcznie wykonanych lamp, kinkietów itp. Każdy zasilacz desktop 24V z oferty sklepu internetowego smd-led.pl to zasilacz doskonałej jakości, wyprodukowany przez liderów w branży. Przy jego tworzeniu zostały użyte jedynie wysokogatunkowe materiały. Zachowano też szczególną dbałość o szczegóły. Wybierając zasilacz 24V z naszej oferty, mamy pewność nabycia zasilacza o wysokiej jakości, dużej trwałości i żywotności. Zasilacze desktop 24V z naszego asortymentu to gwarancja zadowolenia z ich użytkowania przez wiele lat.* Pola wymagane