Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacze - desktop

Zasilacz Desktop to wygodne urządzenie, które podłączymy bezpośrednio do gniazdka w naszym domu. Tego rodzaju zasilacze ledowe to doskonały wybór do pracy z urządzeniami elektrycznymi, wymagającymi prądu o bezpiecznym i niskim napięciu. Zasilacz desktop LED to również transformator, który bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku oświetlenia LED. Posiada on stabilizowane napięcie wyjściowe, dzięki czemu swobodnie podłączymy do niego taśmy ledowe, czy moduły LED.

  1. Zasilacze LED Desktop - dobry wybór także do oświetlenia LED
  2. Zasilacz Desktop, czyli transformator z wtyczką i wtykiem DC
Producent:
Gwarancja:
Napięcie:
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 29    Wyświetl po:

Zasilacze LED Desktop - dobry wybór także do oświetlenia LED

Zasilacze Desktop do sprawdzone, nowoczesne urządzenia, które sprawdzają się do zasilania różnych urządzeń elektronicznych, jak i oświetlenia LED. Są często wykorzystywanym rodzajem zasilaczy w naszych domach, firmach czy w przemyśle. Zasilacz Desktop LED jest uniwersalną przetwornicą do zmiany napięcia z 230V na 5V, 12V, czy 24V. Możemy go użyć jako:

  • Zasilacz Desktop do taśmy LED
  • Zasilacz Desktop do modułów LED
  • Zasilacz Desktop do żarówek LED

Jest to bardzo często wybierany rodzaj zasilacza przez projektantów, w trakcie tworzenia oświetlenia sufitów czy podświetlenia mebli.

 

Zasilacz Desktop czyli transformator z wtyczką i wtykiem DC

W ofercie sklepu SMD-LED.pl znajdą Państwo szeroki wybór zasilaczy LED typu Desktop, które różnią się od siebie mocą, kształtem, wymiarem oraz długością. Szeroka oferta sprawia, że nasze zasilacze LED typu Desktop spełnią indywidualne wymagania naszych klientów. Nasz sklep internetowy oferuje

  • Zasilacze Desktop 12V 38W
  • Zasilacze Desktop 12V 42W
  • Zasilacze Desktop 12V 120W

 

Zasilanie oświetlenia LED 12V w bardzo atrakcyjnej cenie

Zasilacze LED Desktop 12V to nie tylko bardzo praktyczne produkty, ale również bardzo atrakcyjne cenowo. Kupując zasilacz Desktop 38W czy zasilacz Desktop 42W wydadzą Państwo jedynie około 30zł co stanowi znakomitą cenę względem innych zasilaczy o podobnej mocy, przystosowanych do technologii LED.* Pola wymagane