Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Listwa z reflektorami

Wyposażając swoje wnętrza w oświetlenie, staramy się, aby było ono przede wszystkim funkcjonalne. Nasze oczekiwania spełniają doskonale listwy z reflektorami. Są to lampy przeznaczone do montażu sufitowego natynkowego, wyposażone w kilka reflektorów z możliwością regulacji kąta padania światła. Taka konstrukcja zapewnia możliwość perfekcyjnego dopasowania sposobu i kierunku rozpraszania światła przez lampę. W każdym pomieszczeniu, w którym znajdzie się listwa z reflektorami, możemy samemu wyregulować reflektory tak, aby oświetlały, dokładnie to na czym nam zależy. Listwy z reflektorami obecne są w naszych wnętrzach od wielu lat. Obecnie rozwój technologii LED sprawił, że nabrały one nowego charakteru, zyskały nowe możliwości i stały się nowoczesnym, energooszczędnym i funkcjonalnym, jak nigdy wcześniej narzędziem, służącym nam doskonałym światłem w każdej sytuacji. Nowoczesne lampy sufitowe w postaci listwy z reflektorami to obecnie modne i często wykorzystywane lampy we współczesnych aranżacjach.

Źródło światła:
Producent:
Kolor:
Klasa szczelności:
Klasa energetyczna:
Materiał wykonania:
Trzonek:
Ilość gniazd:
Gwarancja:
Barwa światła:
Szerokość:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Kąt świecenia:
od: do °
Wysokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Temperatura barwowa:
od: do k
Wydajność:
od: do lm/W
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 210    Wyświetl po:

Listwa oświetleniowa z reflektorami

Ciekawe i atrakcyjne listwy z reflektorami obecne są we wnętrzach mieszkalnych, ale także w przestrzeniach komercyjnych. Ponieważ cechuje je przede wszystkim funkcjonalność, wnętrza komercyjne szczególnie mocno upodobały sobie te praktyczne lampy. Lampa z reflektorami to lampa, którą spotkamy w różnego rodzaju sklepach, biurach, hotelach, lokalach gastronomicznych i wielu innych. Listwy z reflektorami zawsze stworzą idealne oświetlenie dla każdego celu, jaki jest dla nich przeznaczone. Listwa z reflektorami oświetli ekspozycję w sklepie, recepcję hotelową, stoliki w poczekalniach czy wnętrze gabinetu lekarskiego. Dzięki możliwości regulacji możemy tak ukierunkować padające światło, aby tworzyło perfekcyjne warunki oświetleniowe w poszczególnych częściach pomieszczenia. Listwa z reflektorami daje także szansę szybkiej i łatwej zmiany oświetlenia punktowego w przypadku zmian aranżacji danego wnętrza.

 

Listwa z reflektorami czarna

Listwy z reflektorami sprawdzają się we wnętrzach klasycznych, ale także w minimalistycznych wnętrzach nowoczesnych, industrialnych w stylu loft, a nawet w pomieszczeniach utrzymanych w stylu glamour. Możliwości wyboru koloru listwy z reflektorami również umożliwiają znalezienie modelu odpowiedniego dla danej lokalizacji. Bez względu czy poszukiwaną przez nas jest lampa sufitowa czarna, biała, szara czy srebrna, dobierzemy model listwy odpowiedni dla naszej indywidualnej sytuacji. Listwa z reflektorami to lampa sufitowa, która pozostaje dyskretnym i praktycznym narzędziem. Dlatego nie znajdziemy tutaj wyszukanych, efektownych lamp o niespotykanym designie. Nie oznacza to jednak, że listwy z reflektorami to lampy nudne i bezpłciowe. Listwy z reflektorami potrafią być ciekawymi elementami wyposażenia, które jednak zawsze pozostają odrobinę na uboczu, skupiając się na swoim podstawowym zadaniu, czyli perfekcyjnym oświetlaniu przestrzeni.

 

Listwa sufitowa z reflektorami

Wybierając listwy z reflektorami mamy możliwość wyboru lamp wyposażonych w różną ilość źródeł światła. Począwszy od podstawowej lampy z dwoma punktami świetlnymi, na listwach wyposażonych w 5 lub 6 reflektorów skończywszy. Takie możliwości sprawiają, że pomieszczenia o różnej powierzchni znajdą odpowiedni dla siebie model listwy. Oświetlimy nimi zarówno małe pokoje, jak i spore salony, czy otwarte przestrzenie. Listwa z reflektorami to doskonała lampa do wnętrz, w których wykonuje się różne czynności wymagające dobrego światła. Doskonałym miejscem dla listwy z reflektorami jest każda kuchnia, łazienka czy przedpokój. Oczywiście z powodzeniem wykorzystamy je także w nowoczesnym salonie czy przytulnej sypialni. Nie ma chyba pomieszczenia, w którym listwa z reflektorami by się nie sprawdziła.

 

Listwa z reflektorami LED

W asortymencie oświetlenia dostępnym na stronie sklepu internetowego smd-led.pl znajdziemy szeroki wybór oświetlenia sufitowego. Także listwy z reflektorami dostępne w naszym asortymencie oferowane są w wielu wersjach, modelach i o różnej kolorystyce. Listwy z reflektorami, które sprzedajmy, są lampami wyposażonymi w zintegrowane źródła światła LED, a także lampami, w których świeci zakupiona osobno żarówka. Może to być popularna żarówka LED E14 z małym trzonkiem, równie popularna żarówka GU10, a także niewielkich rozmiarów żarówka G9. Wybierając samemu parametry światła emitowanego przez żarówki, które w listwie zamontujemy, dajemy sobie szansę dopasowania oświetlenia do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Każda listwa z reflektorami z naszej oferty to lampa pochodząca od przodujących w branży producentów. Wykonana została z wysokogatunkowych komponentów przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Wszystkie listwy z naszej oferty to lampy trwałe, żywotne i odporne o doskonałych parametrach świecenia. Listwy z reflektorami pomimo swoich wysokich parametrów dostępne są w atrakcyjnych cenach, umożliwiający wyposażenie swojego wnętrza w te atrakcyjne lampy nawet osobom z niewielkim budżetem. Listwa z reflektorami to pewne, trwałe i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązanie na lata. Zapewnia wygodę, oszczędność w zużyciu prądu i zadowolenie z jej eksploatacji.* Pola wymagane