INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Żarówka LED do ściemniacza

Jak dobrze wiemy, nie wszystkie żarówki LED możemy swobodnie ściemniać. Najpopularniejsze źródła światła przystosowane są do zasilania prądem o napięciu 230V, przez co nie ma możliwości dostosowania ich pod żaden dostępny na rynku ściemniacz. Wyjątkiem jest żarówka LED do ściemniacza. Jest to źródło światła LED wyposażone w wewnętrzny sterownik umożliwiający jej regulację jasności światła, przy pomocy ogólnodostępnych ściemniaczy. Żarówki LED do ściemniacza to lampy o najpopularniejszych gwintach, które spotykamy najczęściej we współczesnym oświetleniu.

  1. Żarówki LED do ściemniacza
  2. Żarówka LED i ściemniacz - zestaw
  3. Żarówki LED przystosowane do ściemniaczy
  4. Żarówka LED z możliwością ściemniania
Producent:
Gwarancja:
Kształt żarówki:
Barwa Światła:
Trzonek:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 45]   Wyświetl po:

Żarówki LED do ściemniacza

Wszystkie żarówki LED do ściemniaczy, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego to produkty wysokiej jakości, które regulują moc swojego światła w zakresie od 0-100%. Żarówka LED do ściemniacza została wyposażona we wbudowany układ ściemniający TRIAC, który jest gwarancją wygody użytkowania i maksymalnej kontroli naszego oświetlenia.

 

Żarówki LED przystosowane do ściemniaczy dają nam możliwość przystosowania praktycznie każdej oprawy z żarówkami do regulacji jasności. Dedykowana lampa LED ze ściemniaczem kosztuje obecnie wiele więcej niż zwykły żyrandol, do którego zamocujemy żarówki LED z możliwością ściemniania.

 

Żarówka LED i ściemniacz - zestaw

Żarówka LED z funkcją ściemniania będzie miała możliwość regulacji tylko, gdy wykorzystamy do niej odpowiedni rodzaj ściemniacza. Ściemniacz do żarówek LED 230V znajdą Państwo również w naszym sklepie internetowym, a podłączymy do niego jedną lub więcej źródeł światła (w zależności od potrzeby i maksymalnego obciążenia. Daje nam to możliwość zastosowania więcej niż jednej żarówki do ściemniacza w danym pomieszczeniu, a dzięki całości instalacji podłączonej do jednego regulatora, wszystkie ściemniane żarówki będą reagować w ten sam sposób.

 

Żarówki LED przystosowane do ściemniaczy

Żarówki LED do ściemniaczy możemy wybierać pośród różnych źródeł światła, wyposażonych zarówno w trzonki wkręcana, jak i halogenowe. W naszej ofercie znajdą Państwo żarówki LED przystosowane do ściemniaczy z trzonkiem

Są to obecnie najczęściej stosowane żarówki w naszych domach, czy firmach. Wszystkie zasilane są prądem o standardowym napięciu 230V i nie potrzebują do pracy żadnego zewnętrznego zasilacza.

 

Żarówka LED z możliwością ściemniania

Żarówki LED współpracujące ze ściemniaczami są doskonałym rozwiązaniem, kiedy chcemy mieć możliwość dostosowania natężenia naszego oświetlenia w salonie, czy w sypialni. Dają one nam możliwość szybkiej zmiany oświetlenia, w zależności od tego, czy pracujemy, uczymy się lub odpoczywamy. Żarówki LED do ściemniaczy stają się obecnie coraz częściej wyszukiwanym produktem przez współczesnych klientów oświetleniowych, a ich zastosowanie znajdziemy praktycznie wszędzie.* Pola wymagane