Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Żarówka LED do ściemniacza

Żarówka LED do ściemniacza to nowoczesna żarówka przystosowana do funkcji ściemniania. Dostępna między innymi o temperaturze barwowej 2700K. Jak dobrze wiemy, nie wszystkie żarówki LED możemy swobodnie ściemniać. Najpopularniejsze źródła światła przystosowane są do zasilania prądem o napięciu 230V, przez co nie ma możliwości dostosowania ich pod żaden dostępny na rynku ściemniacz. Wyjątkiem jest żarówka LED do ściemniacza. Jest to źródło światła LED wyposażone w wewnętrzny sterownik umożliwiający jej regulację jasności światła, przy pomocy ogólnodostępnych ściemniaczy. Żarówki LED do ściemniacza to lampy o najpopularniejszych gwintach, które spotykamy najczęściej we współczesnym oświetleniu.

Producent:
Barwa światła:
Kształt żarówki:
Klasa energetyczna:
Gwarancja:
Trzonek:
Strumień świetlny:
od: do lm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Temperatura barwowa:
od: do k
Wydajność:
od: do lm/W
Kąt świecenia:
od: do °
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 35    Wyświetl po:

ŻARÓWKI LED DO ŚCIEMNIACZA

Wszystkie żarówki LED do ściemniacza, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego to produkty wysokiej jakości, które regulują moc swojego światła w zakresie od 0-100%. Żarówka LED do ściemniacza została wyposażona we wbudowany układ ściemniający TRIAC, który jest gwarancją wygody użytkowania i maksymalnej kontroli naszego oświetlenia. Żarówki LED przystosowane do ściemniaczy dają nam możliwość przystosowania praktycznie każdej oprawy z żarówkami do regulacji jasności. Dedykowana lampa LED ze ściemniaczem kosztuje obecnie wiele więcej niż zwykły żyrandol, do którego zamocujemy żarówki LED z możliwością ściemniania.

ŻARÓWKA LED ZE ŚCIEMNIACZEM

Żarówka LED ze ściemniaczem to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie komfort. Żarówka LED ze ściemniaczem szczególnie popularna jest z trzonkiem E27. Żarówka LED do ściemniacz będzie miała możliwość regulacji tylko, gdy wykorzystamy do niej odpowiedni rodzaj ściemniacza. Ściemniacz do żarówek LED znajdą Państwo również w naszym sklepie internetowym, a podłączymy do niego jedną lub więcej źródeł światła (w zależności od potrzeby i maksymalnego obciążenia. Daje nam to możliwość zastosowania więcej niż jednej żarówki do ściemniacza w danym pomieszczeniu, a dzięki całości instalacji podłączonej do jednego regulatora, wszystkie ściemniane żarówki będą reagować w ten sam sposób.

ŻARÓWKA LED ŚCIEMNIALNA - JAKIE LED ŚCIEMNIALNE WYBRAĆ?

Żarówka LED ściemnialna, jakie LED ściemnialne wybrać do swojego domu? Do wyboru mamy szeroką gamę żarówek takich jak na przykład żarówka ściemnialna LED Filament, czy żarówka ściemnialna o tradycyjnym kształcie. W 2022 roku każdy znajdzie żarówkę odpowiadającą swojemu gustowi. Żarówka LED do ściemniacza w postaci filamentu sprawdzi się w takich pomieszczeniach jak między innymi restauracje i hotele. Bez problemu możemy ją także zastosować w swoim domu, czy mieszkaniu. Ściemnialne żarówki nadają klimatu i charakteru, ale przede wszystkim ułatwiają nam życie. Żarówki ściemnialne sterowane są za pomocą specjalnej aplikacji lub pilota. Daje nam to komfort użytkowania. Ściemnialne żarówki LED umożliwiają nam swobodne korzystanie z możliwości jakie daje nam inteligentny rodzaj  oświetlenia podczas, gdy potrzebujemy ściemnienia lub rozjaśnienia pomieszczenia. Nie musimy wstawać, możemy zrobić to za pomocą dedykowanych urządzeń. Często wybieranym rodzajem ledów ściemnialnych jest także żarówka o tradycyjnym kształcie, czy o kształcie kuli. Żarówki LED ściemnialne o uniwersalnym kształcie sprawdzą się w pomieszczeniu w każdym stylu. Również za pomocą przyciemnianych żarówek halogenowych możemy stworzyć ciekawe aranżacje oświetleniowe. Ściemnianie lamp LED jest już na tyle modnym i często spotykanym rozwiązaniem, że brak możliwości ściemniania zwykłych żarówek, z którym musimy się liczyć, jest dla niektórych nie do pomyślenia. 

ŻARÓWKI LED PRZYSTOSOWANE DO ŚCIEMNIACZY E27

Żarówki LED przystosowane do ściemniaczy E27 występują w wielu ciekawych kształtach. Między innymi są to kule, świeczki, a także żarówki o tradycyjnym kształcie. Żarówki LED do ściemniaczy możemy wybierać pośród różnych źródeł światła, wyposażonych zarówno w trzonki wkręcana, jak i halogenowe. W naszej ofercie znajdą Państwo żarówki LED przystosowane do ściemniaczy z trzonkiem:

  • E27
  • E14
  • GU10

Są to obecnie najczęściej stosowane żarówki w naszych domach, czy firmach. Wszystkie zasilane są prądem o standardowym napięciu 230V i nie potrzebują do pracy żadnego zewnętrznego zasilacza. Żarówki E14 ściemnialne idealnie sprawdzą się do lampek oraz oświetlenia z małym kloszem. Często wybierane żarówki GU10 ściemnialne sprawdzą się w hotelach i restauracjach. Do sklepów i apartamentów wybierane są również żarówki AR111 ściemnialne. Żarówki ściemnialne to jedne z najczęściej kupowanych produktów spośród rodzajów żarówek LED. Przyciemniane żarówki LED cieszą się ogromną popularnością, dzięki komfortowi użytkowania, a jest on w obecnych czasach niezwykle ceniony. Natężenie światła jakie panuje w danym pomieszczeniu, często jest dość problematyczne. Nie zawsze mamy potrzebę, czy ochotę na taką jasność. W przypadku żarówek do ściemniaczy problem ten nie istnieje. Jeśli zdecydujesz się stosować żarówki LED do ściemniacza, pamiętaj, że musisz zadbać również o odpowiedni do nich ściemniacz LED. Nowoczesna żarówka LED do ściemniacza nadaje się niemal do każdego pomieszczenia i każdego typu lokalu. Używanie ściemnialnych żarówek LED korzystnie wpływa zarówno na wygląd naszego domu, czy lokalu, ale także na nasze samopoczucie. Dlaczego? Dzieje się tak, ponieważ ilość i barwa emitowanego światła ma bezpośredni wpływ na nasz komfort psychiczny oraz fizyczny. 

ŻARÓWKA LED E27 DO ŚCIEMNIACZA

Żarówka LED E27 do ściemniacza jest doskonałym rozwiązaniem, kiedy chcemy mieć możliwość dostosowania natężenia naszego oświetlenia w salonie, czy w sypialni. Do czytania wystarczy nam około 300-500 lumenów, dobrze więc mieć możliwość dostosowania naszego światła do czynności, którą wykonujemy. Funkcją żarówki LED do ściemniacza jest umożliwienie nam swobodnego i bezproblemowego dostosowania oświetlenia do potrzeb. Niezależnie od modelu żarówek ściemnialnych, dają one nam możliwość szybkiej zmiany oświetlenia, w zależności od tego, czy pracujemy, uczymy się lub odpoczywamy. Żarówki LED do ściemniaczy stają się obecnie coraz częściej wyszukiwanym produktem przez współczesnych klientów oświetleniowych, a ich zastosowanie znajdziemy praktycznie wszędzie.

ŻARÓWKI LED E27 DO ŚCIEMNIACZY - GDZIE STOSOWAĆ?

Żarówki LED E27 do ściemniaczy doskonale sprawdzą się w każdym nowoczesnym domu, szczególnie w pomieszczeniach takich jak sypialnia, czy salon. W ofercie dostępne są żarówki E27 do ściemniaczy o wartości od 300 do nawet 1300 lumenów. Żarówka ściemnialna E27 to bardzo popularne urządzenia. Żarówki tego typu idealnie sprawdzają się w każdym pomieszczeniu. Możemy je zastosować zarówno w domu, czy mieszkaniu jak i w restauracji, czy hotelu. Każda żarówka LED ściemnialna stworzona jest z wysokiej jakości produktów. Żarówki ściemnialne E27 doskonale sprawdzą się w naszym smart domu, czy biurze. Oczywiście należy pamiętać, że jednym z kluczowych aspektów dobrze działającej ściemnialnej żarówki LED jest jej kompatybilność z specjalną aplikacją. Sterować żarówkami LED E27 do ściemniaczy możemy za pomocą pilota lub za pomocą aplikacji. Sterowanie aplikacją odbywa się za pośrednictwem smartfona lub tabletu. Do każdej żarówki należy zastosować odpowiedni ściemniacz. Dobranie odpowiedniego dla danej żarówki E27 zasilacza jest głównym aspektem, który powinien zostać spełniony.

Rodzaje żarówek i ich oznaczenia
10.02.2021 Rodzaje żarówek i ich oznaczenia

Gwinty żarówek oraz ich rodzaje mogą być przeróżne, a wybór odpowiedniego źródła światła może stanowić nie lada wyzwanie.

Więcej
Żarówki ledowe czy energooszczędne?
10.02.2021 Żarówki ledowe czy energooszczędne?

Żarówki ledowe, czy energooszczędne? Które lepiej wybrać i czy żarówki ledowe będą dobrym wyborem do domu, biura i firmy.

Więcej
Żarówki ledowe do domu – czy to dobre rozwiązanie?
10.02.2021 Żarówki ledowe do domu – czy to dobre rozwiązanie?

Czy żarówki LED są oszczędne? Dowiedz się jak żarówka będzie najlepsza do Twojego pomieszczenia oraz na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Więcej


* Pola wymagane