Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Żarówka LED do ściemniacza

Jak dobrze wiemy, nie wszystkie żarówki LED możemy swobodnie ściemniać. Najpopularniejsze źródła światła przystosowane są do zasilania prądem o napięciu 230V, przez co nie ma możliwości dostosowania ich pod żaden dostępny na rynku ściemniacz. Wyjątkiem jest żarówka LED do ściemniacza. Jest to źródło światła LED wyposażone w wewnętrzny sterownik umożliwiający jej regulację jasności światła, przy pomocy ogólnodostępnych ściemniaczy. Żarówki LED do ściemniacza to lampy o najpopularniejszych gwintach, które spotykamy najczęściej we współczesnym oświetleniu.

  1. Żarówki LED do ściemniacza
  2. Żarówka LED i ściemniacz - zestaw
  3. Żarówki LED przystosowane do ściemniaczy
  4. Żarówka LED z możliwością ściemniania
Klasa energetyczna:
Kształt żarówki:
Barwa Światła:
Producent:
Trzonek:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 35    Wyświetl po:

Żarówki LED do ściemniacza

Wszystkie żarówki LED do ściemniaczy, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego to produkty wysokiej jakości, które regulują moc swojego światła w zakresie od 0-100%. Żarówka LED do ściemniacza została wyposażona we wbudowany układ ściemniający TRIAC, który jest gwarancją wygody użytkowania i maksymalnej kontroli naszego oświetlenia.

 

Żarówki LED przystosowane do ściemniaczy dają nam możliwość przystosowania praktycznie każdej oprawy z żarówkami do regulacji jasności. Dedykowana lampa LED ze ściemniaczem kosztuje obecnie wiele więcej niż zwykły żyrandol, do którego zamocujemy żarówki LED z możliwością ściemniania.

 

Żarówka LED i ściemniacz - zestaw

Żarówka LED z funkcją ściemniania będzie miała możliwość regulacji tylko, gdy wykorzystamy do niej odpowiedni rodzaj ściemniacza. Ściemniacz do żarówek LED 230V znajdą Państwo również w naszym sklepie internetowym, a podłączymy do niego jedną lub więcej źródeł światła (w zależności od potrzeby i maksymalnego obciążenia. Daje nam to możliwość zastosowania więcej niż jednej żarówki do ściemniacza w danym pomieszczeniu, a dzięki całości instalacji podłączonej do jednego regulatora, wszystkie ściemniane żarówki będą reagować w ten sam sposób.

 

Żarówki LED przystosowane do ściemniaczy

Żarówki LED do ściemniaczy możemy wybierać pośród różnych źródeł światła, wyposażonych zarówno w trzonki wkręcana, jak i halogenowe. W naszej ofercie znajdą Państwo żarówki LED przystosowane do ściemniaczy z trzonkiem

Są to obecnie najczęściej stosowane żarówki w naszych domach, czy firmach. Wszystkie zasilane są prądem o standardowym napięciu 230V i nie potrzebują do pracy żadnego zewnętrznego zasilacza.

 

Żarówka LED z możliwością ściemniania

Żarówki LED współpracujące ze ściemniaczami są doskonałym rozwiązaniem, kiedy chcemy mieć możliwość dostosowania natężenia naszego oświetlenia w salonie, czy w sypialni. Dają one nam możliwość szybkiej zmiany oświetlenia, w zależności od tego, czy pracujemy, uczymy się lub odpoczywamy. Żarówki LED do ściemniaczy stają się obecnie coraz częściej wyszukiwanym produktem przez współczesnych klientów oświetleniowych, a ich zastosowanie znajdziemy praktycznie wszędzie.

Rodzaje żarówek i ich oznaczenia
10.02.2021 Rodzaje żarówek i ich oznaczenia

Gwinty żarówek oraz ich rodzaje mogą być przeróżne, a wybór odpowiedniego źródła światła może stanowić nie lada wyzwanie.

Więcej
Żarówki ledowe czy energooszczędne?
10.02.2021 Żarówki ledowe czy energooszczędne?

Żarówki ledowe, czy energooszczędne? Które lepiej wybrać i czy żarówki ledowe będą dobrym wyborem do domu, biura i firmy.

Więcej
Żarówki ledowe do domu – czy to dobre rozwiązanie?
10.02.2021 Żarówki ledowe do domu – czy to dobre rozwiązanie?

Czy żarówki LED są oszczędne? Dowiedz się jak żarówka będzie najlepsza do Twojego pomieszczenia oraz na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Więcej


* Pola wymagane