INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Halogeny LED

Halogeny LED jako przykład idealnego oświetlenia zewnętrznego

 

Prezentowane przez nas halogeny LED to znakomite rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy poszukują lamp do zewnętrznego oświetlenia na przykład doświetlania dużych powierzchni, takich jak magazyny, czy parkingi lub po prostu do oświetlenia podwórka. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy halogenowe LED o zróżnicowanych parametrach. Możemy wybierać pośród wielu mocy (10W, 20W, 30W, 50W, 70W, 100W, 150W, 200W) czy barwy światła (ciepła, dzienna, zimna).
 

Halogeny ledowe z czujnikiem czy bez

 

Każdy naświetlacz LED został zbudowany z trzech podstawowych elementów:
  • Matrycy LED, która jest odpowiednia dla każdej mocy halogenu
  • Przetwornicy, dzięki której podłączymy naszą lampę bezpośrednio pod napięcie 230V 
  • Szczelnej obudowy, która będzie chronić wnętrze halogenu przed dostępem szkodliwych czynników zewnętrznych.
Wybierając naświetlacze ledowe z czujnikiem, inwestujemy nie tylko w wygodę, ale również jeszcze większą energooszczędność. Nasza zewnętrzna lampa LED z czujnikiem będzie się uruchamiać wyłącznie w odpowiednich warunkach. Większość czujników w halogenach została wyposażona w regulowane parametry (ilość LUX, czułość, czas świecenia). Każdy z naszych klientów będzie mógł odpowiednio dopasować swoją lampę, do własnych, indywidualnych preferencji.
 

Naświetlacze LED to inwestycja, która szybko się zwróci

 
Halogeny ledowe to energooszczędne lampy, które szybko zwrócą się niższymi rachunkami za prąd. Wykonane w oparciu o ekonomiczne, ale także niezawodne rozwiązanie, są źródłem światła nie tylko zużywającym znacznie mniejsze ilości energii, ale także lampami, które będą świecić zdecydowanie dłużej.
[Produktów w tej kategorii: 158]   Wyświetl po:* Pola wymagane