INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Halogeny RGB LED

Halogeny LED RGB czyli energooszczędne lampy zewnętrzne w wielokolorowej technologii

 

Halogen LED RGB to idealny przykład oświetlenia zewnętrznego o dekoracyjnym i ozdobnym zastosowaniu. Wykonane w technologi multikolor, umożliwiają płynny wybór barw, efektów oświetlenia oraz funkcji. Lampa zewnętrzna LED RGB jest doskonała do oświetlenia ogrodów, parków czy posesji. Jej dekoracyjne oświetlenie można wykorzystać do wyróżnienia zabytków, fontann czy reprezentatywnych budynków. Naświetlacz LED RGB zamknięty jest w szczelnej obudowie (IP65 lub IP66) wykonanej z niezawodnego aluminium. Wysokiej klasy matryca użyta w halogenach LED RGB, sprawia, że jest to bardzo trwały produkt, który zapewni nam eleganckie światło przez wiele lat. Energooszczędna technologia LED sprawia, że korzystanie z nich jest bardzo ekonomiczne. Naświetlacz Ledowy RGB jest o 90% mniej energochłonny niż lampy starego typu.

 

Naświetlacze LED sterowane pilotem

 

Każdy z halogenów LED RGB posiada pilot do płynnego sterownia oświetleniem. Lampy ledowe RGB można również skonfigurować z zewnętrznym systemami sterowania czy czujnikami ruchu oraz zmierzchu. Wybierając reflektory LED RGB z oferty naszego sklepu, kupują Państwo nowoczesny produkt, który będzie efektowną ozdobą i z powodzeniem zastąpi tradycyjne oświetlenie ogrodowe czy podświetlenie elewacji lub reklamy.

 

Lampy zewnętrzne LED RGB, a system sterowania MiLight

 

Firma MiLight to nie tylko producent nowoczesnego systemu sterowania, ale także innowacyjnych technologicznie lamp. Halogeny LED RGB+CCT to wyprzedzające współczesną technologię lampy zewnętrzne, którymi możemy sterować bezprzewodowym pilotem czy dzielić na strefy oświetlenia. Dbając o naszych klientów, przygotowaliśmy dla nich możliwość sterowania zarówno oświetleniem wewnętrznym, jak i zewnętrznym za pośrednictwem wyłącznie jednego pilota. Jest to nie tylko wygodne rozwiązanie, ale także bardzo prestiżowe. 

[Produktów w tej kategorii: 10]   Wyświetl po:* Pola wymagane
Facebook Smd-Led
Google+ Smd-Led