INFOLINIA: 42 617 28 39

Oświetlenie samochodowe

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Lampy liniowe LED

Oświetlenie liniowe LED jako zamiennik tradycyjnych opraw świetlówkowych

 

Oprawy liniowe LED to lampy skierowane dla osób poszukujących energooszczędnej alternatywy dla klasycznych lamp świetlówkowych. Proste w montażu, estetyczne i co najważniejsze trwałe oświetlenie, którego spektrum zastosowań jest bardzo szeroki. Nasze lampy liniowe LED dedykowane są zarówno do oświetlenia biurowego, przemysłowego, jak i domowego. Sprostają wszelkim wymaganiom, posiadają certyfikaty oraz spełniają normy bezpieczeństwa. Oświetlenie liniowe LED, to rodzaj światła które spełni oczekiwania każdego z naszych klientów.

 

Oprawa liniowa LED o różnym sposobie montażu

 

W ofercie naszego sklepu internetowego spotkamy dwa rodzaje lamp liniowych, które dzielimy ze względu na ich rodzaj montażu:

 

Lampy Liniowe podtynkowe - dedykowane do zabudowy w systemach sufitów podwieszanych karton-gips

Lampy liniowe natynkowe - przystosowane do montażu bezpośrednio na stropach lub sufitach z możliwością zwieszania 

 

Lampy Liniowe - prosta instalacja i podłączanie bezpośrednio pod napięcie 230V

 

Lampa liniowa LED to prosty montaż i oszczędność energii elektrycznej o 50% w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem. Błyskawiczny start, przyjemne i rozproszone światło oraz brak efektu migotania to tylko kilka zalet wyboru oprawy liniowej LED. Każda z naszych lamp posiada zintegrowany zasilacz stałoprądowy, dzięki któremu podłączamy ją bezpośrednio pod napięcie 230V. Zapewnia to naszemu produktowi bezawaryjną pracę oraz wysoką skuteczność układu. Wymiana tradycyjnych lamp na oświetlenie liniowe LED to inwestycja, która szybko się zwraca.W naszej ofercie spotkają Państwo również lampy liniowe z możliwością szeregowego łączenia. Pozwala to na zasilanie całego układu z jednego miejsca i stworzenie jednolitej linii świetlnej, bez potrzeby zewnętrznego łączenia opraw.

[Produktów w tej kategorii: 35]   Wyświetl po:* Pola wymagane