INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Lampy przemysłowe

Lampy przemysłowe LED, czyli sposób na energooszczędne oświetlenie magazynu lub hali


Oprawy przemysłowe wykonane w technologii LED to świetne rozwiązanie do oświetlenia hali produkcyjnej, lub przemysłowej, czy różnego rodzaju magazynów. Lampy przemysłowe LED stanowią energooszczędny zamiennik tradycyjnych, meta halogenowych źródeł światła o dużo wyższej mocy świetlnej, ale także o mniejszym poborze energii. Wyposażone w wysokiej jakości źródło światła LED są one gwarancją silnego oświetlenia, które będzie świecić nieprzerwanie nawet w najtrudniejszych warunkach.

 

Oprawy przemysłowe LED doskonale sprawdzają się jako wysoko zawieszone oświetlenie o bardzo dużej wydajności. Są także trwałym i wytrzymałym wyborem, który wyróżnia się długą żywotnością i odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

 

Oprawy przemysłowe jako starannie wyselekcjonowane oświetlenie przemysłu

 

Aby jak najbardziej zadbać o naszych klientów, jak i o wysokiej jakości oświetlenie przemysłowe, przygotowaliśmy dla Państwa wyłącznie produkty najwyższej jakości, znanych i renomowanych producentów. W sprzedaży posiadamy lampy przemysłowe ze źródłem światła firmy:

  • Osram
  • Bridgelux
  • Epistar
  • Nichia

Lampy LED przemysłowe to także oprawy, które są w pełni odporne na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Wyposażone zostały w większości z wysokiej jakości odlewu aluminium. Posiadają wysokiej jakości obudowy z klasą szczelności IP65, dzięki czemu są odporne na:

  • wysoką wilgotność powietrza
  • duże zapylenie
  • ciała obce i różnego rodzaju pyły
  • strugi wody lane z dowolnego kierunku
Na życzenie naszych klientów możemy również wykonać projekty oświetlenia z wykorzystaniem naszych lamp przemysłowych. W celu uzgodnienia szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowych tel.: 531-344-300 lub e-mail: sklep@smd-led.pl.
[Produktów w tej kategorii: 45]   Wyświetl po:* Pola wymagane