Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Nawiązanie współpracy

Współpraca SMD-LED.pl

 

Współpraca z SMD-LED.PL

Strona smd-led.pl to nowoczesny portal będący olbrzymią bazą produktową, skupiającą się w głównej mierze na oświetleniu w technologii LED. Dzięki doświadczonej kadrze i współpracy z największymi markami z w dziedzinie oświetlenia, oferta zawarta na smd-led.pl jest na tyle szeroka, że zapewnia pełen zakres produktów niezbędnych dla inwestycji związanych z oświetleniem. Prężny rozwój firmy potwierdza, że droga obrana przez naszą firmę jest prawidłowa, jednak nie poprzestajemy na tym. Wciąż poszukujemy nowych partnerów, z którymi wspólnie podejmować będziemy nowe wyzwania. Dlatego też zapraszamy do współpracy zainteresowanych tym architektów, projektantów, instalatorów, sklepy oświetleniowe, czy też hurtownie elektryczne. Wierzymy, że szereg atutów, którymi dysponujemy, pozwoli na obopólny rozwój i wspólnie

będziemy osiągać jeszcze większe sukcesy.

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Oferta dla dystrybutorów

Zachęcamy do kontaktu dystrybutorów oświetlenia i akcesoriów z nim powiązanych. Szerokie kontakty handlowe pozwalają nam na zapewnienie bardzo niskich cen, dzięki którym możliwe będzie przyciągnięcie jeszcze większej ilości klientów. Szeroka baza produktów pozwoli na rozszerzenie działalności. Jeśli Państw klienci to głównie klienci detaliczni, szeroki zakres żarówek LED, taśm LED, profili aluminiowych LED i zasilaczy Ledowych, czy też świetlówek LED pozwoli na powiększenie asortymentu. Pomożemy również w rozwinięciu gałęzi przemysłowej (lampy LED high Bay, lampy uliczne LED), w tym artykułów specjalistycznych, jak oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne, czy lampy dedykowane dla stref zagrożenia wybuchem (lampy przeciwwybuchowe). Na wskazane serie zapewniamy dedykowane dystrybutorom specjalne cenniki, natomiast dla inwestycji tworzymy kompleksowe, indywidualne wyceny.

 

Oferta dla instalatorów

Dla zainteresowanych współpracą instalatorów, posiadamy specjalne rabaty i zapewniamy pełną pomoc w dobraniu i organizacji produktów dla konkretnej realizacji. Nasi specjaliści zapewnią pomoc przy prawidłowym dobraniu produktów dla inwestycji, szczególnie jeśli chodzi o realizacje oparte o taśmy LED, czy też neony LED. Posiadając pełną ofertę zasilaczy, sterowników do LED, czy też profili aluminiowych od taśm LED, pomożemy dobrać i zorganizować całość towaru. Panele LED, plafony LED, lampy liniowe LED, wszelkie wymagające dobrania prawidłowego natężenia światła – dzięki współpracy z projektantami, i własnemu działowi projektowemu pomożemy dobrać produkt odpowiedni dla klienta. Co więcej, stale rozszerzana oferta akcesoriów elektroinstalacyjnych pozwoli na zakup wszystkich niezbędnych elementów, takich jak gniazda i włączniki, czy przewody.

 

Oferta dla sklepów

W przypadku sklepów prowadzących sprzedaż artykułów oświetleniowych, oferujemy zarówno dobre ceny, jak i stabilność dostaw produktów. Dzięki odpowiednio wyselekcjonowanej ofercie zapewniamy produkty, które nie sprawiają problemów pod względem reklamacji. Wszystkie powyższe zalety sprawiają, że współpracujące z nami sklepy odnajdą stabilnego dostawcę, z którym współpracować będą przez wiele lat. Szeroki zakres oferowanych produktów umożliwi rozszerzenie oferty sklepu, co pozwoli na dalszy jego rozwój. Co więcej, zapewniamy pełne wsparcie techniczne, oraz kompleksowe doradztwo dotyczące oferowanego przez nas oświetlenia. Dodatkowo wspomagamy naszych partnerów pod względem marketingowym, udostępniając im niezbędne katalogi i inne materiały promocyjne.

 

Oferta dla instytucji publicznych

Dla instytucji publicznych, nasza firma ma program wsparcia i sprzedaży dostosowany do ich potrzeb. Traktując każdego z klientów indywidualnie, staramy się dobrać produkty tak, by zapewnić, jak najlepsze produkty przy zachowaniu wymogów danej inwestycji. Każde zapytanie staramy się traktować priorytetowo, aby zarówno sama oferta, jak i realizacja przebiegły szybko i sprawnie. Co więcej, dla jednostek budżetowych zapewniamy dogodne terminy płatności. Dzięki zorganizowanemu systemowi transportu jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony towar w dowolne miejsce wskazane przez klienta. Wszystkie powyżej elementy sprawiają, że instytucje publiczne znają w nas wiarygodnego partnera handlowego.

 

Oferta dla architektów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom architektów, portal SMD-LED.PL proponuje nawiązanie współpracy w zakresie pomocy technicznej i dostępu do bazy produktowej. Dostęp do dużej ilości produktów pozwala odpowiednio dopasować oświetlenie dla konkretnej inwestycji. Począwszy od profili architektonicznych dla taśm LED, po dekoracyjne lampy wiszące. Dzięki udostępnieniu plików fotometrycznych produktów i plików CAD, każdy architekt będzie w stanie zasymulować natężenie światła i finalny design projektu. Współpracujących z nami architektów wspomagamy również własnym działem projektowym, który ułatwi i przyśpieszy pomyślne zakończenie inwestycji. Posiadamy również atrakcyjny system rozliczeń, który może być elastycznie dopasowany do indywidualnych oczekiwań naszych współpracowników.

 

Oferta dla projektantów

SMD-LED.PL to portal prowadzący prężną współpracę z projektantami oświetlenia. Mając własne doświadczenie w zakresie projektowania światła, nasi pracownicy wspomagają współpracujących z nami projektantów tak, by ich praca była szybsza i prostsza. Dzięki dodatkowej pomocy ze strony producentów oraz szerokiej bazie danych fotometrycznych jesteśmy w stanie odpowiednio dobrać oświetlenie tak, by projekt spełniał wszelkie wymagania inwestora. Co więcej, dzięki pełnemu zakresowi produktów oświetleniowych jesteśmy w stanie odpowiednio dobrać całość oświetlenia, począwszy od produktów standardowych takich jak panele LED, czy oprawy liniowe LED, po bardziej specjalistyczne projekty zawierające strefy zagrożenia wybuchem i oświetlenie awaryjne.

 

Oferta dla projektantów

 

Jak zacząć współpracę?

Jak zacząć współpracę z naszą firmą? To bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie bądź e-mailowo. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

  • 531-344-300
  • 533-614-565
  • oferty@smd-led.pl


* Pola wymagane