INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Profil LED zewnętrzny typ A

Profil meblowy LED typu A jako natynkowa listwa LED

 

Profil aluminiowy typu A to profil meblowy przystosowany do montażu natynkowego. Dzięki odpowiedniej konstrukcji i wysokości profilu jest on na tyle niski, aby nie ograniczać światła emitowanego przez taśmy LED, ale na tyle wysoki, by zapewnić możliwość bezproblemowego montażu sterowników profiliowych. Profil natynkowy typu A posiada szerokość wewnętrzną 13mm przez co bez problemu zmieścimy w nim jedną taśmę LED o szerokości 8mm/10mm. Nasza listwa aluminiowa LED typu A jest idealnym rozwiązaniem w standardowych zabudowach meblowych, gdzie potrzebne jest dodatkowe akcentujące światło.

 

Profil natynkowy typu A i jego zastosowanie

 

Profil Lumines typu A jest listwą meblową, jednak nie oznacza to, że sprawdzi się jedynie jako dodatkowy element oświetleniowy przy artykułach meblowych. Dzięki swej aluminiowej konstrukcji świetnie sprawdzi się również jako radiator Taśm LED przy montażu w aranżacjach wykorzystujących karton-gips. Jako że zamontować w nim można jedną taśmę, profil LED typu A służy głównie do instalacji będących dodatkowym oświetleniem dekoracyjnym.

 

Akcesoria do montażu profili aluminiowych typu A

 

Profil aluminiowy natynkowy typu A jest bardzo często wykorzystywanym produktem, dlatego też posiadamy do niego szeroki zestaw akcesoriów. Znajdziemy wśród nich:

[Produktów w tej kategorii: 48]   Wyświetl po:* Pola wymagane