Profil LED zewnętrzny typ A

Profil LED zewnętrzny typ A

Profil LED zewnętrzny typ A to profil meblowy LED przystosowany do montażu natynkowego. Dzięki dokładnie dobranej wysokości profilu, jest on na tyle niski aby nie ograniczać światła emitowanego przez taśmy, ale na tyle wysoki by zapewnić możliwość bezproblemowego montażu sterowników doprofilowych. Szerokość dobierana została tak, by zmieścić w nim jedną taśmę o szerokości 8mm/10mm. Czyni to z powyższych profili idealne rozwiązanie w standardowych zabudowach meblowych, gdzie potrzebne jest dodatkowe akcentujące światło.

Profil LED typu A – zastosowania

Profil A jest typem profili meblowych, jednak nie oznacza to, że sprawdzi się jedynie jako dodatkowy element oświetleniowy przy artykułach meblowych. Dzięki swej konstrukcji świetnie sprawdzi się również jako radiator przy montażu w aranżacjach wykorzystujących karton-gips. Jako, że zamontować w nim można jedną taśmę, profil LED typu A służy głównie do instalacji będących dodatkowym oświetleniem dekoracyjnym.

Profil LED typu A – akcesoria

Profil aluminiowy natynkowy typu A jest bardzo często wykorzystywanym produktem, dlatego też posiadamy do niego szereg akcesoriów. Znajdziemy wśród nich zaślepki na końce profilu, różnorodne klosze pozwalające odpowiednio przytłumić i rozproszyć światło z diod, oraz uchwyty montażowe, ułatwiające instalację profilu w trudno dostępnych miejscach.


[Produktów w tej kategorii: 48]   Wyświetl po:

Obsługiwane płatności


* Pola wymagane
Facebook Smd-Led
Google+ Smd-Led