Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Taśmy LED SMD 3528

Taśmy LED 3528 to dekoracyjne źródło światła, które wybierane jest najczęściej przez klientów, poszukujących delikatnego światła. Wykorzystanie diody SMD 3528 (o wymiarach 3,5mm na 2,8mm), pozwala na emisję akcentującej poświaty, przy zminimalizowaniu poboru mocy paska ledowego. Dzięki montażu diod na elastycznej rolce PCB o długości 5m, taśmy LED 3528 pozwalają tworzyć unikalne aranżacje oświetleniowe. W naszej ofercie znajduje się wiele typów taśm LED 3528, podzielonych ze względu na barwę światła, szczelność, czy gęstość diod.

  1. Taśma LED 3528 - dekoracyjne źródło światła
  2. Taśmy LED 3528 - barwy światła
  3. Taśma LED SMD 3528 - ilość diod
Ilość diod/m:
Klasa energetyczna:
Klasa szczelności:
Producent:
Gwarancja:
Barwa światła:
Szerokość taśmy:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Wydajność:
od: do lm/W
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 56    Wyświetl po:

Taśma LED 3528 - dekoracyjne źródło światła

Taśma LED 3528 to jeden z najchęniej wybieranych pasków LED na rynku. LED 3528 ma moc jedynie 4,8W/m w przypadku taśmy 60xSMD/m lub 9,6W w przypadku taśmy 120xSMD/m. Są to jedne z bardziej ekonomicznych pasków LED na rynku, które doskonale sprawdzają się do dekoracyjnego oświetlenia, czy do podświetlenia wybranych aranżacji. Taśma LED SMD 3528 występuje w wersji ekonomicznej i profesjonalnej. Taśma LED 3528 Eko to tani w zakupie produkt z 2-letnią gwarancją producenta. Taśmy LED profesjonalne są natomiast produktami z wyższej półki, o wyselekcjonowanych diodach LED i o grubszym podkładzie PCB. Paski LED z serii PRO charakteryzują się również 3-letnią gwarancją. W obu przypadkach do ich montażu niezbędny będzie profil aluminiowy LED. Nie zalecamy instalacji taśmy bezpośrednio na suficie, czy ścianie. Montując ją na profilu aluminiowym mamy gwarancję odpowiedniego odprowadzania ciepła, ale także o wiele więcej możliwości instalacyjnych.

 

Taśmy LED 3528 - barwy światła

Paski LED 3528 dzielą się na kilka podstawowych typów, podzielonych ze względu na emitowana przez nie barwę światła. Podane typy, to najczęściej wybierane przez klienta rodzaje. Oczywiście nie są to wszystkie możliwe rodzaje i jeśli szukają Państwo innej barwy to warto poszukać na stronie, bądź skontaktować się z naszymi handlowcami. Najczęściej wybierane taśmy LED 3528 jeśli chodzi o barwę światła to:

  • taśma LED 3528 ciepła - wykonana w barwie białej ciepłej, czyli ok. 3000K. Posiada najbardziej żółty odcień i jest idealna w miejscach takich jak sypialnie, gdzie chcemy się wyciszyć i nadać pomieszczeniu intymności;
  • taśma LED 3528 neutralna - oparta o diody z zakresu 4000-4500K, czyli barwy białej neutralnej/dziennej. Jak sama nazwa wskazuje jest to światło najbardziej neutralne i zbliżone do dziennego co daje nam światło idealne do np. salonu;
  • taśma LED 3528 zimna - barwa światła 6000-6500K, czyli barwa zimna, bądź tez chłodna to światło najbardziej techniczne. Jest często wykorzystywana jako element kontrastujący z głównym oświetleniem, co czyni aranżacje świetlne bardzo ciekawymi;
  • taśma LED 3528 kolorowa - wykonana w jednym z kilku kolorów np. czerwonym, badź niebieskim. Ich wykrzystanie to głównie wizja aranżacji jaką chcemy mieć u siebie w domu.

 

Taśma LED SMD 3528 - ilość diod

Istotnym aspektem podczas wyboru taśmy LED 3528 jest decyzja odnośnie tego jak gęstą taśmę potrzebujemy. W zależności od gęstości diod, taśma LED SMD 3528 będzie świecił bardziej równomiernie i mocniej, jednak pobierze więcej prądu. trzy główne rodzaje taśm LED ze względu na gęstość to:

  • taśmy LED 3528 150 diod - są to głównie taśmy niskopoborowe, gdzie każdy wat ma znaczenie. Świecą najsłabiej i najmniej równomiernie, ale dobrze sprawdzają się, gdy montowane jest dużo pasków obok siebie na dużej powierzchni;
  • taśmy LED 3528 300 diod - najpopularniejszy typ pasków ledowych, ze względu na ich cenę, równomierność i moc świecenia;
  • taśmy LED 3528 600 diod - gęste taśmy stosowane, gdy klientowi zależy na jak najbardziej równomiernej linii świetlnej, często stosowane z mlecznym dyfuzorem, gdy są bezpośrednio widoczne.

Taśmy LED 3528 to typowo dekoracyjne oświetlenie i polecamy je wtedy, gdy ktoś potrzebuje stworzyć lekką poświatę. Na naszym sklepie znajdziecie wszystkie elementy potrzebne do wykonania kompletnego zestawu oświetleniowego opartego właśnie na tym produkcie.

Podświetlenie telewizora, czyli nowy trend
11.02.2021 Podświetlenie telewizora, czyli nowy trend

Podświetlenie telewizora za pomocą taśmy LED to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie. Jaką taśmę wybrać i jak prawidłowo podświetlić telewizor? Cenne porady i wskazówki.

Więcej
Jakie rodzaje taśm LED wybrać?
11.02.2021 Jakie rodzaje taśm LED wybrać?

Krótki przewodnik po rodzajach taśm LED pomocny w wyborze odpowiedniej taśmy LED do własnego użytku.

Więcej
Taśma LED do kuchni – czy to dobre rozwiązanie?
11.02.2021 Taśma LED do kuchni – czy to dobre rozwiązanie?

Czy warto wykorzystać taśmę LED jako oświetlenie kuchni? Wszystkie zalety, jakie posiada taśma LED w kuchni, jaka taśmę LED do kuchni wybrać i jak ją podłączyć?

Więcej


* Pola wymagane