INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Żarówka LED E14 4,5W 320lm - świeczka z łezką przezroczysta - srebrna - biała ciepła

Żarówka LED E14 4,5W 320lm - świeczka z łezką przezroczysta - srebrna - biała ciepła

Kod produktu: 4001185A
Nasza ocena: Nasza ocena
7,32
PLN netto
9,00
PLN brutto
Parametry produktu:
Napięcie [V]:
230
Typ:
E14
Moc [W]:
4,5W
Odpowiednik żarówki [W]:
30
Wymiary [mm]:
35x131mm
Strumień świetlny [lm]:
320lm
Barwa światła:
Biała ciepła
Temperatura barwowa:
2900K
Kąt świecenia [°]:
360
Żywotność [h]:
50000h
Ilość w opakowaniu [szt.]:
1
Certyfikaty:
CE, RoHS

Żarówka LED E14 4,5W 320lm - świeczka z łezką przezroczysta - srebrna - biała ciepła to wysokiej jakości zarówka LED zbudowana na bazie nowoczesnych diod z najlepszej jakości elektroniką oraz z barwionym na srebrno aluminiowym radiatorem. Idealne rozwiązanie dla ludzi posiadających tradycyjne żyrandole i kinkiety, do których tradycyjny wygląd świecy jest najbardziej trafnym uzupełnieniem całości. Nasz produkt posiada szereg zalet:

 

1. Nowoczesna dioda SMD 2835 - są to wysokowydajne  diody będące rozwinięciem modelu 5050. Oferują dobrą jasność, strumień świetlny oraz porcję światła. Dzięki temu ich ilość w źródłach światła może być znacznie mniejsza niż diod SMD 2835. Zapewniają ładne, równomierne oraz mocne światło.

2. Wygląd - odpowiednik tradycyjnych Świeczek, łączy tradycyjny wygląd, z zaletami oświetlenia LED.

3. Moc świetlna - żarówka osiąga strumień świetlny o sile 320 lumenów. Z powodzeniem zastąpi tradycyjne żarówki żarnikowe o mocy 30-35W.

3.  Energooszczędność - posiadając żyrandole świecowe, w większości przypadków używa się tam kilku źródeł świetlnych. Dlatego też bardzo ważny jest jak najniższy pobór mocy, który w tym przypadku wynosi jedyne 3W!!!

4. Aluminiowy radiator - diody zostały osadzone na aluminiowym radiatorze który skutecznie odprowadza powstałe ciepło i sprawia że diody utrzymują swoje parametry świetlne prze z długi czas. 

5. Światło o ciepłej barwie - światło o temperaturze barwowej 2900K nie męczy wzroku, bardzo dobrze oddaje naturalne barwy oraz doskonale eksponuje wnętrze pomieszczenia. 
6. Bezpieczeństwo i ekologia - żarówka LED w przeciwieństwie do świetlówek nie zawiera rtęci. Nie emituje też szkodliwego promieniowania UV i IR. Z uwagi na niski pobór prądu produkty wykonane w technologii LED są najbardziej ekologicznym źródłem światła dostępnym na rynku

7. Cena/jakość  - zważywszy na wysoką jakość cena naszej żarówki jest bardzo atrakcyjna. Kupują Państwo nowoczesny produkt o bardzo długiej żywotności, który w swoim cyklu pracy zwróci się kilkunastokrotnie.

 

Produkty powiązane
Wstecz


* Pola wymagane