INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Żarówki LED E27

Żarówki LED E27 jako najczęściej wybierany rodzaj źródła światła


Żarówki LED z dużym gwintem to źródła światła bardzo często spotykane w naszych domach i mieszkaniach. Bardzo duża ilość spotykanych przez nas lamp czy żyrandoli posiada oprawy z gwintem E27. Żarówki Ledowe na duży gwint zostały wykonane w najnowszej technologii. Są to energooszczędne lampy, które nie tylko zużywają zdecydowanie mniej energii od tradycyjnych żarówek, ale także ich żywotność jest znacznie dłuższa. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów, różniącą się barwą światła, mocą świetlną, kształtem czy napięciem zasilającym.


Kształt żarówki LED na duży gwint

  • Żarówka LED E27 Kulka - Bardzo lubiany i często produkowany typ żarówki na naszym rynku. Jej kształt optymalnie rozprasza światło po całym pomieszczeniu, a jej kąt świecenia sięga aż 360 stopni.

  • Żarówka LED E27 Świeczka - Żarówki świecowe LED z dużym gwintem to ładny i tradycyjny wygląd, który świetnie sprawdza się w wąskich oprawach. Użycie tego typu lamp LED pozwala na osiągnięcie dużej mocy świetlnej i uniwersalności w zastosowaniu.

  • Żarówka LED E27 Reflektor - Jest to typ żarówki często wykorzystywany do punktowego oświetlenia. Na co dzień spotykamy ją w natynkowych tubach, gdy najbardziej zależy nam na strumieniu świetlnym skierowanym w jednym kierunku.

Jest to podstawowy podział lamp LED E27. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo również wiele innych ksztatłów lamp ledowych. Wiele produktów sprawia, że nasi klienci są w stanie wybrać jak najbardziej odpowiedni dla nich rodzaj żarówki LED na duży gwint. Jeśli potrzebujesz doradztwa w dziedzinie wymiany swojego oświetlenia na LED - zadzwoń 531 344 300 lub napisz sklep@smd-led.pl


Rodzaj klosza lampy LED E27

Klosze używane w żarówkach mają duży wpływ na ich wygląd, ale także zastosowanie. Niżej przedstawimy Państwu podstawowy podział lamp ledowych ze względu na rodzaj użytego klosza.

  • Żarówka LED E27 mleczna - doskonale rozprasza światło wokół lampy i całkowicie niweluje widoczność pojedynczych diod ledowych. Jest to doskonały wybór, jeśli chcemy równomiernie oświetlić całe pomieszczenie i sprawić, aby nasza lampa nie wzbudzała zbyt dużej ilości uwagi.

  • Żarówka LED E27 przezroczysta - najczęściej z przezroczystym kloszem spotykamy żarówki LED Filament. Jest to typ lampy, która swoim wyglądem przypomina tradycyjną żarówkę wolframową. To wszystko sprawia, że jest to świetny wybór, jeśli chodzi o oświetlenie główne, ale także jako element dekoracyjny. 
 
Lampy E27 wykonane w technologii LED to energooszczędny zamiennik tradycyjnych żarówek. W celu zaobrazowania państwu różnicy w zużyciu energii niżej przedstawimy przykłady energooszczędnych odpowiedników tradycyjnego oświetlenia
  • Żarówka LED E27 6W 470 lumenów - tradycyjne 40W
  • Żarówka LED E27 8W 806 lumenów - tradycyjne 60W
  • Żarówka LED E27 11W 1055 lumenów - tradycyjne 75W
  • Żarówka LED E27 13W 1521 lumenów - tradycyjne 100W
  • Żarówka LED E27 20W 2452 lumeny - tradycyjne 150W
 

 

[Produktów w tej kategorii: 146]   Wyświetl po:* Pola wymagane
Facebook Smd-Led
Google+ Smd-Led