Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED FLARO

Profil przypodłogowy LED Flaro jest drugim profilem architektonicznym, przystosowanym do montażu przypodłogowego. Został tak zaprojektowany, aby światło wytwarzane przez taśme LED odbijało się od profilu, ukrywało diody LED i emitowało ładną, dekoracyjną linię światła. Profil LED Flaro posiada specjalny slot o szerokości 13,6mm, który pozwala na montaż dowolnej taśmy LED z naszej oferty. Profil dostępny jest w dwóch kolorach (srebrny, biały) i trzech długościach: 1000mm, 2020mm i 2900mm.

Profil Flaro wymiary

Kolor zaślepki:
Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 41    Wyświetl po:

Profil przypodłogowy Flaro jako współczesna alternatywa tradycyjnej listwy

Profil Flaro

Profil Lumines Flaro jest świetnym zamiennikiem dla klasycznych, drewnianych listw przypodłogowych. Wykonany z nierdzewnego aluminium, jest sposobem na eleganckie, a zarazem dekoracyjne oświetlenie na lata. Dodatkowo aluminium to materiał świetnie współpracujący z oświetleniem LED. Działa on jak radiator i znakomicie odprowadza ciepło z diod LED i znacznie wydłuża żywotność całej instalacji taśmy ledowej. Profil FLARO LUMINES to profil aluminiowy wpuszczany przypodłogowy zastępujący listwę przypodłogową do oświetlenia pomieszczeń mieszkalnych i budynków komercyjnych. Szerokość taśmy LED: do 12 mm.

 

Profil LED Flaro - dodatkowe akcesoria

 

Profil architektoniczny Flaro montujemy dwustronnej taśmy lub kleju montażowego. Możemy również zagipsować fragment profilu, który idealnie zlicuje się ze ścianą i podłogą naszego domu. W ofercie naszego sklepu zakupią Państwo:

 

Zaślepki do profilu LED Flaro

 • Aluminiowe z otworem lub bez otworu w 2 wersjach kolorystycznych (biały, srebrny),
 • Aluminiowe do zabudowy w 2 wersjach kolorystycznych (biały, srebrny)

Klosze Basic do profilu LED Flaro - montowane na wcisk od góry profilu.

 • Przezroczyste
 • Mrożone
 • Mleczne
 • Frosted
 • Frosted Mleczne

DODATKOWE AKCESORIA:

 • łącznik prosty,
 • łącznik kątowy 90°,
 • łącznik poprzeczny kątowy,
 • łącznik kątowy 120°,
 • sprężyny montażowe

Wersje kolorystyczne:

 • profil srebrny anodowany,
 • profil biały lakierowany (RAL9016)

Listwa mleczna przypodłogowa LED Flaro - Sposób montażu:

 • taśma dwustronna,
 • klej montażowy,
 • sprężyny montażowe

Profil Flaro montaż

 

 

 

Profil dostępny jest w standardowych odcinkach: 1000 mm, 2020 mm, 3000 mm.  Istnieje możliwość docięcia profili na dowolny wymiar.

 

Profil LED typ FLARO srebrny

Profil LED Flaro srebrny to niezwykle interesujący profil przypodłogowy w kolorze srebrnym. Profile LED Flaro srebrne sprawdzają się we wnętrzach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Jest to dobry profil do domu, biura, sklepu, hotelu, restauracji itp. Srebrny profil LED Flaro pasuje do pomieszczenia bez względu na styl jego wykończenia i sposób jego aranżacji. Kolor srebrny jest na tyle uniwersalny, że pasuje do każdego wnętrza. Profile LED Flaro srebrne, tak jak każdy inny profil aluminiowy LED chronią przy okazji taśmy LED świecące wewnątrz. Zabezpieczają one taśmy ledowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Odprowadzając również nadmiar ciepła ze świecącej taśmy LED, wydłużają one zdecydowanie trwałość i żywotność taśmy. Profile LED typ Flaro srebrne to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie poszukujemy nowatorskich i designerskich rozwiązań służących podniesieniu prestiżu wnętrza i nadaniu mu niepowtarzalnego stylu oraz charakteru.

 

Profil LED typ FLARO biały

Profil LED Flaro biały to ciekawa listwa przypodłogowa, służąca podniesieniu prestiżu każdemu wnętrzu, w jakim zostanie zainstalowana. Taśmy ledowe, które są zamontowane w profilach Flaro, pozostają niewidoczne, a światło odbijające się od profilu pozbawione jest widoczności poszczególnych diod. Profil LED Flaro biały to elegancki i dyskretny profil do wnętrz mieszkaniowych oraz komercyjnych. Jest to dobry profil do domu, biura, hotelu, sklepu, restauracji i wielu innych przestrzeni. Profile LED Flaro białe dostępne są w odcinkach o długości 1 m oraz 2 m. Do nich możemy zakupić wszystkie niezbędne akcesoria montażowe oraz różnego rodzaju klosze. Białe profile LED Flaro chronią także taśmy LED umieszczone wewnątrz. Jak każdy inny profil aluminiowy LED zabezpieczają taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Jednocześnie odprowadzają nadmiar ciepła z pracującej taśmy, wydłużając zdecydowanie jej trwałość i żywotność. Profile LED białe typu Flaro to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie poszukujemy ciekawego i efektownego oświetlenia przypodłogowego.* Pola wymagane