Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe
Specjalistyczne

Kontakt

Profil LED FLARO

Profil Lumines Flaro - przypodłowa, wpuszczana listwa aluminiowa

 

Profil przypodłogowy LED Flaro jest drugim profilem architektonicznym, przystosowanym do montażu przypodłogowego. Został tak zaprojektowany, aby światło wytwarzane przez taśme LED odbijało się od profilu, ukrywało diody LED i emitowało ładną, dekoracyjną linię światła. Profil LED Flaro posiada specjalny slot o szerokości 13,6mm, który pozwala na montaż dowolnej taśmy LED z naszej oferty. Profil dostępny jest w dwóch kolorach (srebrny, biały) i trzech długościach: 1000mm, 2020mm i 2900mm.

 

Profil przypodłogowy Flaro jako współczesna alternatywa tradycyjnej listwy

 

Profil Lumines Flaro jest świetnym zamiennikiem dla klasycznych, drewnianych listw przypodłogowych. Wykonany z nierdzewnego aluminium, jest sposobem na eleganckie, a zarazem dekoracyjne oświetlenie na lata. Dodatkowo aluminium to materiał świetnie współpracujący z oświetleniem LED. Działa on jak radiator i znakomicie odprowadza ciepło z diod LED i znacznie wydłuża żywotność całej instalacji taśmy ledowej.

 

Listwa przypodłogowa LED Flaro - dodatkowy osprzęt i sposoby montażu

 

Profil architektoniczny Flaro montujemy dwustronnej taśmy lub kleju montażowego. Możemy również zagipsować fragment profilu, który idealnie zlicuje się ze ścianą i podłogą naszego domu. W ofercie naszego sklepu zakupią Państwo:

 

Zaślepki do profilu LED Flaro

  • Aluminiowe z otworem lub bez otworu
  • Aluminiowe do zabudowy

Klosze Basic do profilu LED Flaro

  • Przezroczyste
  • Mrożone
  • Mleczne
  • Frosted
  • Frosted Mleczne
Wersja Klosza:
Długość:
Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 31    Wyświetl po:* Pola wymagane