INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Profil LED LARGO

Profil LED Largo - czyli listwy aluminiowe w budownictwie

 

Szeroki Profil aluminiowy Largo to najnowsze rozwiązanie firmy Lumines, które posiada szereg zastosowań konstrukcyjnych. Pozwalają na uzyskanie różnorodnych efektów świetlnych, które tak bardzo są poszukiwane przez współczesnych projektantów. Profil aluminiowy Largo jest jednym z najszerszych dostępnych w naszej ofercie, a jego wewnętrzny wymiar wynosi aż 84,8mm. Taka szerokość pozwala nam na montaż nawet 8 taśm LED o szerokości 10mm lub 6 o szerokości 12mm. Jest to idealny sposób na uzyskanie mocnego doświetlenia z lamp opartych o technologii LED.

 

Profile LED Largo - kilka sposobów montażu

 

Szeroki profil LED Largo świetnie sprawdzi się do stworzenia systemów zintegrowanego oświetlenia w naszym domu, firmie czy pracy. Profil Largo możemy zamontować natynkowo, jak i podtynkowo, za pomocą profili montażowych. W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Profil Montażowy Largo M1 - jest to listwa aluminiowa, która zapewni naszemu szerokiemu Profilowi, bezpieczny napowierzchniowy montaż.
  • Profil Montażowy Largo M2 - natynkowa listwa montażowa, która pozwoli nam na schowanie zasilacza w obudowie naszego profilu
  • Profil Montażowy Largo M3 - wpuszczana listwa montażowa, umożliwiająca podtynkowy montaż Profilu Largo na dedykowanych sprężynkach montażowych
  • Profil Montażowy Largo M4 - podtynkowa listwa, służąca do instalacji naszego profilu, w systemach sufitów podwieszanych.

 

Szerokie profile architektoniczne i ich zastosowanie

 

Profile aluminiowe Largo posiadają swój własny indywidualny charakter i wiele walorów estetycznych. Są to listwy aluminiowe bardzo często stosowane do oświetlenia przemysłowego. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są znacznie trwalsze i nie rdzewieją z czasem jak tradycyjne systemy oświetleniowe. Jest to znakomity wybór, jeśli starodawne oświetlenie, jak i klasyczne lampy liniowe nie zdają już u Państwa egzaminu.

Wersja Klosza:
Długość:
Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 83]   Wyświetl po:

1 2 ... 2 Następne


* Pola wymagane