Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED inSILEDA

Profile aluminiowe inSileda prócz swych zalet płynących z aluminiowej obudowy, która pełni funkcję radiatora, są coraz częściej wybierane również ze względu na ich walory estetyczne. Jest to element oświetleniowy, który znacząco wpłynie na ostateczny design naszego pomieszczenia. Profil wpuszczany inSileda montujemy za pomocą kleju montażowego i sprężyn montażowych, które gwarantują stabilne osadzenie naszej listwy LED w zabudowie. Profil LED inSileda posiada wewnętrzną szerokość wynoszącą 25mm, która pozwala na bezpieczny równoległy montaż dwóch taśm LED o średnicy 12mm.

  1. Profil aluminiowy inSileda - akcesoria
  2. Profile LED inSileda - Opcje
  3. Profil LED typ inSILEDA srebrny
  4. Profil LED typ inSILEDA biały
Kolor zaślepki:
Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 31    Wyświetl po:

Profil aluminiowy inSileda - akcesoria

Profil LED inSileda posiada szeroką gamę dodatkowych akcesoriów zarówno montażowych, jak i tych wykończeniowych. W ofercie naszego sklepu zakupią Państwo:

  • Zaślepki do Profilu LED inSileda - aluminiowe/plastikowe
  • Klosze Double do Profilu LED inSileda - 5 rodzajów
  • Sprężynki montażowe do profilu LED inSileda - zapewnią stabilny i bezpieczny montaż profilu wpuszczanego do taśm LED
  • Łączniki do Profilu LED inSileda - pozwalają na łączenie profili w długie odcinki
 

Profile LED inSileda - Opcje

Profile wpuszczane inSileda zostały wykonane z wysokiej odlewu aluminium. Jest to trwały i nierdzewny materiał, który pozwoli naszej lampie zachować walory estetyczne przez bardzo długi okres. Profile LED inSileda dostępne są w dwóch różnych kolorach. W ofercie naszego sklepu kupią Państwo:

  • Profil LED inSileda w białym kolorze (lakierowane aluminium)
  • Profil LED inSileda w srebrnym kolorze (anodowane aluminium)

 

Profil LED typ inSILEDA srebrny

Profil LED inSileda to profil podtynkowy do montażu systemach suchej zabudowy kartonowo-gipsowej. W profilu inSileda srebrnym świecić mogą dwie taśmy ledowe. Profil inSileda srebrny to profil do zbudowania efektywnego systemu oświetlenia wnętrza. Profile LED inSileda srebrne dostępne są w odcinkach 1 m oraz 2 m. Do profili inSileda srebrnych dostępne są wszelkiego rodzaju akcesoria montażowe. Mamy również możliwość dobrania klosza spełniającego nasze potrzeby i oczekiwania. Różne rodzaje kloszy są w stanie zapewnić różny sposób rozproszenia światła. Profil LED inSileda srebrny sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy nam na uzyskaniu efektownego, zwracającego na siebie uwagę i zapadającego w pamięć oświetlenia. Profil LED inSileda srebrny działa jednocześnie każdy inny profil aluminiowy LED. Chroni taśmy LED przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Wysokiej jakości aluminium profilu odprowadza z kolei doskonale nadmiar ciepła ze świecącej taśmy, chroniąc ją przed przegrzaniem. Dzięki temu taśma w profilu inSileda świecić będzie przez wiele lat od momentu instalacji całego systemu. Profile LED inSileda srebrne to uniwersalne rozwiązanie do każdego rodzaju wnętrza mieszkaniowego oraz komercyjnego.

 

Profil LED typ inSILEDA biały

Profil LED inSileda biały to ciekawy profil do montażu wpuszczanego. Sprawdza się on w systemach zabudowy kartonowo gipsowej. Profil LED inSileda biały montowany jest za pomocą sprężynek montażowych lub kleju montażowego. W profilu LED inSileda świecić mogą dwie taśmy ledowe o szerokości 12 mm. Profil LED inSileda biały dostępny jest w odcinkach 1 m oraz 2 m. Do profilu LED inSileda białego dostępne są wszystkie akcesoria montażowe oraz różnego rodzaju klosze. Wybierając klosz odpowiednio do naszych potrzeb i oczekiwań, możemy dopasować oświetlenie do każdej indywidualnej sytuacji. Za pomocą łączników możemy łączyć profile LED inSileda białe w dłuższe odcinki. Profile LED inSileda białe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie szukamy nietuzinkowych rozwiązań do atrakcyjnego i zapadającego w pamięć systemu oświetlenia wnętrz mieszkaniowych oraz komercyjnych. Profil LED inSileda biały działając jak każdy inny profil aluminiowy LED, chroni także taśmy ledowe przed uszkodzeniami. Zabezpiecza je przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Odprowadza także nadmiar ciepła ze świecącej taśmy, chroniąc ją przed przegrzaniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zbudować system oświetlenia, który bezawaryjnie będzie cieszył nas przez wiele lat od momentu jego montażu.* Pola wymagane