Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Gniazdko Tuya Smart

Stały rozwój technologii to nieustannie pojawiające się nowoczesne rozwiązania do współczesnych wnętrz. Coraz większą popularność zdobywają urządzenia służące zbudowaniu tzw. inteligentnego domu. Jednymi z takich urządzeń jest inteligentne gniazdko Tuya Smart. Jest to gniazdko, dzięki któremu mamy możliwość zdalnego sterowania podłączonymi do niego urządzeniami. Gniazdko Tuya Smart wykorzystuje łączność bezprzewodową w oparciu o lokalną sieć Wi-Fi. Gniazdka Tuya Smart są niewielkimi urządzeniami o dużych możliwościach. Wykorzystując te gniazdka, możemy za pomocą urządzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety zdalnie uruchamiać i wyłączać zasilanie urządzeń podłączonych do gniazdka. Bez względu na miejsce naszego pobytu, możemy więc sterować każdym sprzętem, jaki podłączymy do takiego gniazdka. Ta niezwykła funkcjonalność to niedostępne dotąd możliwości. W połączeniu z innymi elementami wyposażenia naszego inteligentnego domu, biura i firmy sterowanymi za pomocą aplikacji Tuya Smart możemy zbudować wnętrza, które będą niezwykle funkcjonalne, nowoczesne i bezpieczne.

Producent:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 11    Wyświetl po:

Inteligentne gniazdko Tuya

Gniazdka Tuya Smart są gniazdkami w różnej postaci. Może to być inteligentne gniazdko w klasycznej postaci, czyli gniazdko podtynkowe, którym zastąpimy posiadane wcześniej standardowe gniazdko w ścianie. Gniazdka Tuya Smart to także gniazdka w postaci wtyczek z gniazdkiem, które podłączmy do posiadanego tradycyjnego gniazdka, a urządzenia podłączymy już do gniazdka Tuya Smart life. Takie gniazdka nie wymagają żadnej ingerencji w posiadaną instalację elektryczną. Mamy jeszcze gniazdka w postaci inteligentnych przedłużaczy. Takie przedłużacze dostępne są w wersjach przeznaczonych do użytku domowego, ale także mamy przedłużacze do stosowania na zewnątrz. Do gniazdek w postaci przedłużaczy możemy podłączyć większą ilość urządzeń i sterować jednocześnie zasilaniem kilku sprzętów.

 

Gniazdko Tuya Zigbee

Gniazdka Tyua Smart oprócz możliwości zdalnego uruchamiania i wyłączania zasilania podłączonych do nich sprzętów posiadają także inne funkcjonalności. Możemy na przykład dzięki nim kontrolować zużycie energii elektrycznej przez urządzenie podłączone do gniazdka. Stała kontrola nad zużywanym prądem przekłada się na wymierne oszczędności przy płaceniu rachunków za energię elektryczną. Nowoczesne gniazdka Tuya Smart Zigbee to rozwiązania dla osób doceniających osiągnięcia techniki i duże możliwości oraz funkcjonalność takich rozwiązań. Gniazdka Smart life Tuya sterowane za pomocą smartfona, mozga być również sterowanie głosowo przy korzystaniu z systemów Google Home i Amazon Alexa. Gniazdko Tyua Smart to niewielkie urządzenia o ogromnych możliwościach. Jest to duża wygoda i bezpieczeństwo korzystania z nowoczesnych inteligentnych wnętrz. W sklepie internetowym smd-led.pl możemy zakupić gniazdka Tuya Smart w różnych wersjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą inteligentnych rozwiązań. Zachęcamy także do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową w przypadku pojawiających się pytań i wątpliwości. Wspólnie zbudujemy nowoczesny i inteligentny dom, biuro oraz firmę.* Pola wymagane