Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED PERO

Profil sufitowy LED Pero, czyli listwa aluminiowa do zastosowań konstrukcyjnych

 

Profil aluminiowy LED Pero należy profili międzypłytowych, które świetnie nadają się do montażu w systemach sufitów podwieszanych. Profil LED Pero to coraz częściej wykorzystywany rodzaj oświetlenia we współczesnym budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. W naszej zamontujemy dwie Taśmy LED w specjalnie zaprojektowanym do tego slocie. Profil Lumines Pero odbija światło LED od specjalnie zaprojektowanej konstrukcji i emituje eleganckie odbite światło.

 

Profil sufitowy LED Pero i jego zalety w montażu z taśmami LED

 

Profil LED Pero został wykonany z najwyższej jakości odlewu aluminium. Prócz wszystkich zalet estetycznych, nasza listwa posiada wiele bardzo dobry wpływ na zainstalowane w niej źródło światła. Nie od dziś wiemy, że aluminium bardzo dobrze współpracuje z nowoczesną technologią LED. Profil aluminiowy LED Pero jest nierdzewny i doskonale odprowadza ciepło z diod LED. Taki montaż pozytywnie wpływa na żywotność zainstalowanej Taśmy LED, jak i jej trwałe przyklejenie.

 

Akcesoria, które przydadzą się, podczas montażu profili aluminiowych to taśm led pero

 

Profil sufitowy LED Pero jest profilem architektonicznym, który posiada szereg osprzętu, który jest bardzo potrzebny w montażu i wykończeniu gotowej listwy LED. W ofercie sklepu SMD-LED.pl znajdą Państwo:

  • Klosze Double - Mleczne/Mrożone/Transparentne/Frosted/Frosted Mleczne
  • Sprężyny montażowe Pero - pozwalają na szybkie i sprawne zawieszenie profilu w otworze montażowym. Zalecamy użycie 4 sprężyn na metr bieżący.
  • Zaślepki aluminiowe Pero - element wykończenia gotowej listwy LED, wykonane z aluminium, dostępne w kolorach profilu.
  • Łączniki montażowe Pero - dedykowane do instalacji dłuższych odcinków profilowych
Kolor zaślepki:
Wersja Klosza:
Długość:
Kolor profilu:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 24    Wyświetl po:* Pola wymagane