Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED PERO

Profil sufitowy LED Pero, czyli listwa aluminiowa do zastosowań konstrukcyjnych

 

Profil aluminiowy LED Pero należy profili międzypłytowych, które świetnie nadają się do montażu w systemach sufitów podwieszanych. Profil LED Pero to coraz częściej wykorzystywany rodzaj oświetlenia we współczesnym budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. W naszej zamontujemy dwie Taśmy LED w specjalnie zaprojektowanym do tego slocie. Profil Lumines Pero odbija światło LED od specjalnie zaprojektowanej konstrukcji i emituje eleganckie odbite światło.

 

Profil sufitowy LED Pero i jego zalety w montażu z taśmami LED

 

Profil LED Pero został wykonany z najwyższej jakości odlewu aluminium. Prócz wszystkich zalet estetycznych, nasza listwa posiada wiele bardzo dobry wpływ na zainstalowane w niej źródło światła. Nie od dziś wiemy, że aluminium bardzo dobrze współpracuje z nowoczesną technologią LED. Profil aluminiowy LED Pero jest nierdzewny i doskonale odprowadza ciepło z diod LED. Taki montaż pozytywnie wpływa na żywotność zainstalowanej Taśmy LED, jak i jej trwałe przyklejenie.

 

Akcesoria, które przydadzą się, podczas montażu profili aluminiowych to taśm led pero

 

Profil sufitowy LED Pero jest profilem architektonicznym, który posiada szereg osprzętu, który jest bardzo potrzebny w montażu i wykończeniu gotowej listwy LED. W ofercie sklepu SMD-LED.pl znajdą Państwo:

  • Klosze Double - Mleczne/Mrożone/Transparentne/Frosted/Frosted Mleczne
  • Sprężyny montażowe Pero - pozwalają na szybkie i sprawne zawieszenie profilu w otworze montażowym. Zalecamy użycie 4 sprężyn na metr bieżący.
  • Zaślepki aluminiowe Pero - element wykończenia gotowej listwy LED, wykonane z aluminium, dostępne w kolorach profilu.
  • Łączniki montażowe Pero - dedykowane do instalacji dłuższych odcinków profilowych
Długość:
Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 26    Wyświetl po:* Pola wymagane