Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED PERO

Profil aluminiowy LED Pero należy profili międzypłytowych, które świetnie nadają się do montażu w systemach sufitów podwieszanych. Profil LED Pero to coraz częściej wykorzystywany rodzaj oświetlenia we współczesnym budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. W naszej zamontujemy dwie Taśmy LED w specjalnie zaprojektowanym do tego slocie. Profil Lumines Pero odbija światło LED od specjalnie zaprojektowanej konstrukcji i emituje eleganckie odbite światło.

  1. Profil sufitowy LED Pero
  2. Profil LED Pero i dodatkowe akcesoria
  3. Profil LED typ Pero srebrny
  4. Profil LED typ Pero biały
Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 42    Wyświetl po:

Profil sufitowy LED Pero

Profil LED Pero został wykonany z najwyższej jakości odlewu aluminium. Prócz wszystkich zalet estetycznych, nasza listwa posiada wiele bardzo dobry wpływ na zainstalowane w niej źródło światła. Nie od dziś wiemy, że aluminium bardzo dobrze współpracuje z nowoczesną technologią LED. Profil aluminiowy LED Pero jest nierdzewny i doskonale odprowadza ciepło z diod LED. Taki montaż pozytywnie wpływa na żywotność zainstalowanej Taśmy LED, jak i jej trwałe przyklejenie.

 

Profil LED Pero i dodatkowe akcesoria

Profil sufitowy LED Pero jest profilem architektonicznym, który posiada szereg osprzętu, który jest bardzo potrzebny w montażu i wykończeniu gotowej listwy LED. W ofercie sklepu SMD-LED.pl znajdą Państwo:

  • Klosze Double - Mleczne/Mrożone/Transparentne/Frosted/Frosted Mleczne
  • Sprężyny montażowe Pero - pozwalają na szybkie i sprawne zawieszenie profilu w otworze montażowym. Zalecamy użycie 4 sprężyn na metr bieżący.
  • Zaślepki aluminiowe Pero - element wykończenia gotowej listwy LED, wykonane z aluminium, dostępne w kolorach profilu.
  • Łączniki montażowe Pero - dedykowane do instalacji dłuższych odcinków profilowych

 

Profil LED typ PERO srebrny

Profil LED Pero srebrny to kolejny interesujący profil dający szansę zbudowania efektownego i designerskiego systemu oświetlenia. Profile LED Pero srebrne należą do profili międzypłytowych. Doskonale sprawdza się w systemach sufitów podwieszanych. Montowany jest za pomocą specjalnych sprężynek montażowych. Profil LED Pero to nawet dwie taśmy ledowe, emitujące światło, które odbijając się od specjalnie zaprojektowanej konstrukcji, tworzy niesamowite efekty wizualne. Profil LED Pero to rozwiązanie dla każdego poszukującego nietuzinkowego i designerskiego rozwiązania oświetleniowego do swojego wnętrza. Możemy być pewni, że profil LED Pero srebrny nie pozostanie niezauważony, zaskoczy, zachwyci i pozostawi po sobie niezapomniane wspomnienia. Pamiętajmy także, że profil LED Pero srebrny działając jak każdy inny profil aluminiowy LED, zapewnia ochronę dla taśm świecących wewnątrz. Chroni on taśmy LED przed uszkodzeniami mechanicznymi, niekorzystnym działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Odprowadza również doskonale nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki temu taśma będzie świeciła przez wiele lat, dając nam satysfakcję z posiadania atrakcyjnego oświetlenia podnoszącego prestiż naszego wnętrza.

 

Profil LED typ PERO biały

Profil LED Pero biały to innowacyjne rozwiązanie do budowy niezwykle atrakcyjnego systemu oświetlenia sufitowego. Profile LED Pero białe przeznaczone są do montażu międzypłytowego w systemach sufitów podwieszanych. Profil LED Pero montowany jest za pomocą specjalnych sprężynek montażowych. W profilu LED Pero białym zamontujemy nawet 2 taśmy ledowe o szerokości 12 mm. Emitowane przez nie światło odbijając się od konstrukcji profilu, tworzy niesamowite efekty. Zaskoczą one, zachwycą, zainspirują i zostawią po sobie niezapomniane doznania. Profil LED Pero biały to doskonałe rozwiązanie dla każdej osoby poszukującej nietuzinkowego i designerskiego rozwiązania, służącego podniesieniu prestiżu swojego wnętrza. Jednocześnie profile LED Pero białe jak każdy profil aluminiowy LED to doskonałe zabezpieczenie taśm LED. Chronią one taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Odprowadzając jednocześnie nadmiar ciepła z pracującej taśmy, chronią ją przed przegraniem. Dzięki temu taśmy LED w profilu Pero będą dawały zadowolenie przez wiele lat, nadając naszym wnętrzom charakteru i indywidualnego wyglądu.* Pola wymagane