Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED inTALIA

Profil architektoniczny inTalia został przystosowany do podtynkowego montażu. Wyposażony w specjalne "skrzydełka" stanowi świetny wybór do podtynkowej zabudowy czy instalacji w systemach sufitów montażowych. Listwa aluminiowa inTalia podobnie jaj jej natynkowa wersja może być montowana w profilach montażowych Talia. Takie połączenie pozwala nam na stworzenie eleganckiej lampy wpuszczanej o ruchomej obudowie, dzięki czemu pozwoli nam na dopasowanie odpowiedniego kąta świecenia do naszych indywidualnych potrzeb.

  1. System profilowy inTalia - co potrzebujemy?
  2. Profil LED typ inTALIA srebrny
  3. Profil LED typ inTALIA biały
Kolor profilu:
Wersja Klosza:
Kolor zaślepki:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 37    Wyświetl po:

System profilowy inTalia - co potrzebujemy?

w ofercie sklepu internetowego SMD-LED.pl znajdą Państwo kompletny zestaw akcesoriów do stworzenia własnego systemu oświetleniowego przy pomocy Profilu LED inTalia. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo:

  • Profil LED inTalia - dwa kolory (biały, srebrny) i trzy długości (1000mm, 2020mm, 2900mm)
  • Profile montażowe Talia M3 i Talia M4 - kolory, jak i długości dopasowane do profilu inTalia
  • Zaślepki aluminiowe - zarówno do pojedynczego profilu, jak i jej wersji z listwami montażowymi
  • Sprężynki montażowe inTalia - doskonałe do montażu samego profilu, a także całego systemu
  • Klosze do profilu inTalia - 5 rodzajów o różnej przepuszczalności świetlnej i długości dopasowane do danego wymiaru profilu
  • Łączniki montażowe inTalia - do tworzenia dłuższych odcinków profilowych, zarówno do łączenia prostego, jak i pod kątem.
 

System oświetlenia złożony z profili LED inTalia

Dobór odpowiednich elementów do złożenia kompletnego systemu oświetleniowego, bardzo często może sprawić wiele problemów naszym klientom. W celu pomocy w doborze elementów zapraszamy do kontaktu z działem handlowym 531 344 300.

 

Profil LED typ inTALIA srebrny

Profil inTalia srebrny to profil przeznaczony do montażu podtynkowego. Jest to idealny profil do montażu w sufitach podwieszanych i zabudowie kartonowo gipsowej. Możemy w nim zamontować nawet trzy taśmy ledowe o szerokości 8 mm. Profil srebrny inTalia doskonale sprawdza się we wnętrzach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Jest to bardzo dobry profil do nowoczesnego domu, biura i firmy. Profile srebrne inTalia są profilami, które z powodzeniem zbudują ciekawą i efektowną instalację oświetleniową. Będzie ona zwracać na siebie uwagę, zachwycać i zapadać w pamięć. Srebrny profil inTalia jest profilem uniwersalnym, który doskonale sprawdzi się w każdym stylu i sposobie aranżacji. Profil aluminiowy LED inTalia chroni przy okazji taśmy LED budujące system oświetlenia. Chroni on taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi, szkodliwym działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Jednocześnie odprowadzając nadmiar ciepła ze świecącej taśmy, chroni ją przed przegraniem. Dzięki temu wydłużona zostaje zdecydowania trwałość i żywotność taśmy LED.

 

Profil LED typ inTALIA biały

Biały profil LED inTalia to profil przeznaczony do montażu podtynkowego. Profile inTalia białe przeznaczone są do montażu w systemach kartonowo gipsowych oraz sufitach podwieszanych. Profil aluminiowy LED inTalia biały montowany jest za pomocą sprężynek montażowych lub przy użyciu profili montażowych Talia. Do białych profili inTalia mamy dostępne wszystkie niezbędne akcesoria montażowe oraz szeroki wybór kloszy, kóre rozpraszać będą światło w sposób spełniający nasze potrzeby i oczekiwania. Profile LED inTalia białe są elegancką i estetyczną podstawą do zbudowania dyskretnego, atrakcyjnego i funkcjonalnego systemu oświetlenia wnętrz mieszkaniowych oraz komercyjnych. Profil LED inTalia biały chroni jednocześnie taśmy ledowe, które w nim montujemy. Zabezpiecza taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz szkodliwym działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Odprowadzając nadmiar ciepła ze świecącej taśmy, zabezpiecza ją również przed przegrzaniem. Dzięki profilom inTalia nasza instalacja oświetleniowa działać będzie długo i bezawaryjnie.* Pola wymagane