Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED Claro

Profil LED Claro to oryginalna i funkcjonalna listwa aluminiowa, w której zmontujemy nawet trzy taśmy ledowe o szerokości 12 mm. Profile LED Claro to profile przeznaczone do montażu zwieszanego lub natynkowego. Profil LED Claro, który będzie lampą wiszącą, montujemy za pomocą specjalnych zestawów zawiesi. Z kolei do montażu natynkowego wykorzystujemy wkręty montażowe. Profil LED Claro to profil, w którym ukryjemy zasilacze ledowe, zasilające naszą instalację. Dzięki temu nie zostanie zaburzona estetyka systemu oświetleniowego i całego wnętrza. Profile LED Claro to bardzo atrakcyjne listwy LED do wykorzystania w przestrzeniach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Wszędzie, gdzie użyjemy profili LED Claro, jesteśmy w stanie zbudować niepowtarzalny nastrój i nadać wnętrzu jedynego w swoim rodzaju charakteru. 

Profil LED Claro - wymiary

 1. Profil LED Claro - zalety
 2. Profile LED Claro - nowoczesne i efektowne
 3. Profil LED typ Claro srebrny
 4. Profil LED typ Claro biały
Kolor zaślepki:
Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 34    Wyświetl po:

Profil LED Claro zalety 

 • Profil LED Claro wykonany jest z wysokiej jakości aluminium. Jest to profil trwały, żywotny i odporny. Pozostaje niewrażliwy na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Profile LED Claro odporne są na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. 
 • Profil LED Claro dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Mamy do wyboru profile srebrne lub białe. Wybierając odpowiedni model profilu Claro, mamy pewność, że wkomponuje się on idealnie w nowoczesny wystrój naszego wnętrza. 
 • Profile aluminowy Claro zapewniają najwyższe bezpieczeństwo taśmom ledowym oraz zasilaczom, które w nim zamontujemy. Chronią je przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. 
 • Profile LED typ Claro odprowadzają nadmiar ciepła ze świecącej taśmy i pracującego zasilacza. W ten sposób chronią je przed przegrzaniem i zdecydowanie wydłużają trwałość i żywotność całego systemu oświetlenia. 

 

Nowoczesny profil LED Claro i jego zastosowanie 

Profile LED Claro są profilami, które sprawdzają się zarówno we wnętrzach mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Są to doskonałe profile, które idealnie wkomponują się w nowoczesne: 

 • Salony 
 • Kuchnie 
 • Jadalnie 
 • Biura 
 • Sklepy hotele 
 • I wiele innych 

 

Profile LED Claro - nowoczesne i efektowne

Profile LED Claro to doskonały sposób na odmianę każdego wnętrza i nadanie mu indywidualnego charakteru. Doskonale wpisują się nowoczesne przestrzenie. Profile LED Claro są to profile, które zaskoczą, zwrócą na siebie uwagę i zapadną w pamięć każdemu obserwatorowi.

 

Profil LED typ CLARO srebrny

Profil LED Claro srebrny to ciekawy profil aluminiowy LED do montażu natynkowego lub zwieszanego. Montując profil na zestawach zawiesi, możemy zbudować oryginalną lampę wiszącą. Doskonale wpisze się ona w nowoczesne wnętrza zarówno mieszkaniowe, jak i komercyjne. Profil LED Claro srebrny to profil, w którym zamontujemy nawet trzy taśmy ledowe o szerokości 12 mm. W profilu LED Claro srebrnym możemy także schować zasilacze ledowe, zasilające naszą instalację. Dzięki temu cały system będzie bardzo elegancki i estetyczny. Do profili LED Claro srebrnych mamy dostępne wszystkie niezbędne akcesoria montażowe. Możemy również wybierać spośród kloszy różnego typu. Dopasowując klosz do naszych potrzeb i oczekiwań, zbudujemy system rozpraszający światło w sposób dostosowany do każdej indywidualnej sytuacji. Profile LED Claro srebrne to także odpowiednia ochrona pracującej taśmy oraz zasilacza. Zapewniają one bowiem ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Odprowadzają także nadmiar ciepła, zwieszając zdecydowanie trwałość i żywotność całego systemu oświetleniowego.

 

Profil LED typ CLARO biały

Profil LED Claro biały to ciekawy profil, w którym zamontujemy nawet trzy taśmy ledowe równolegle. Profile LED Claro mogą być montowane natynkowo, przy użyciu wkrętów montażowych. Możemy także stworzyć z nich ciekawą i efektowną lampę wiszącą. W tym celu należy wykorzystać przeznaczone do tego zestawy zawiesi. Profil LED Claro biały to również profil, w którym mamy możliwość ukrycia zasilacza LED. Zasilacze ledowe schowane w profilu Claro białym pozostaną niewidocznym elementem estetycznego i subtelnego systemu oświetlenia. Profile LED Claro białe sprawdzają się zarówno we wnętrzach mieszkaniowych, jak i komercyjnych. To doskonały sposób na efektowne i funkcjonalne oświetlenie nowoczesnego salonu, jadalni, kuchni, ale także sklepu, biura czy hotelu. Profile LED Claro białe wszędzie zbudują ciekawy nastój, nadadzą wnętrzu indywidualnego charakteru. Są to profile, które zwrócą na siebie uwagę, zaskoczą i zapadną głęboko w pamięć każdemu obserwatorowi. Profile LED Claro białe to jednocześnie doskonała ochrona dla taśm i zasilaczy. Chronią je przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Odprowadzają także nadmiar ciepła ze świecącej taśmy i pracującego zasilacza. W ten sposób zdecydowanie wydłużają trwałość i żywotność całego systemu oświetlenia. Białe profile LED Claro to doskonały wybór na atrakcyjne, nowoczesne oświetlenie współczesnych przestrzeni.* Pola wymagane