Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED Claro

Profil LED Claro to oryginalna i funkcjonalna listwa aluminiowa, w której zmontujemy nawet trzy taśmy ledowe o szerokości 12 mm. Profile LED Claro to profile przeznaczone do montażu zwieszanego lub natynkowego. Profil LED Claro, który będzie lampą wiszącą, montujemy za pomocą specjalnych zestawów zawiesi. Z kolei do montażu natynkowego wykorzystujemy wkręty montażowe. Profil LED Claro to profil, w którym ukryjemy zasilacze ledowe, zasilające naszą instalację. Dzięki temu nie zostanie zaburzona estetyka systemu oświetleniowego i całego wnętrza. Profile LED Claro to bardzo atrakcyjne listwy LED do wykorzystania w przestrzeniach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Wszędzie, gdzie użyjemy profili LED Claro, jesteśmy w stanie zbudować niepowtarzalny nastrój i nadać wnętrzu jedynego w swoim rodzaju charakteru. 

Profil LED Claro - wymiary

Profil LED Claro i jego zalety 

  • Profil LED Claro wykonany jest z wysokiej jakości aluminium. Jest to profil trwały, żywotny i odporny. Pozostaje niewrażliwy na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Profile LED Claro odporne są na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. 
  • Profil LED Claro dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Mamy do wyboru profile srebrne lub białe. Wybierając odpowiedni model profilu Claro, mamy pewność, że wkomponuje się on idealnie w nowoczesny wystrój naszego wnętrza. 
  • Profile aluminowy Claro zapewniają najwyższe bezpieczeństwo taśmom ledowym oraz zasilaczom, które w nim zamontujemy. Chronią je przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. 
  • Profile LED typ Claro odprowadzają nadmiar ciepła ze świecącej taśmy i pracującego zasilacza. W ten sposób chronią je przed przegrzaniem i zdecydowanie wydłużają trwałość i żywotność całego systemu oświetlenia. 

Nowoczesny profil LED Claro i jego zastosowanie 

Profile LED Claro są profilami, które sprawdzają się zarówno we wnętrzach mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Są to doskonałe profile, które idealnie wkomponują się w nowoczesne: 

  • Salony 
  • Kuchnie 
  • Jadalnie 
  • Biura 
  • Sklepy hotele 
  • I wiele innych 

Profile LED Claro - nowoczesne i efektowne oświetlenie 

Profile LED Claro to doskonały sposób na odmianę każdego wnętrza i nadanie mu indywidualnego charakteru. Doskonale wpisują się nowoczesne przestrzenie. Profile LED Claro są to profile, które zaskoczą, zwrócą na siebie uwagę i zapadną w pamięć każdemu obserwatorowi.

 

Długość:
Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 24    Wyświetl po:* Pola wymagane