Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LUMINES typ X

Profil lumines typ X wąski

 

Profile Lumines LED typu X to renomowane produkty, które są najchętniej wybierane na polskim rynku. Wykonane w 100& z aluminium charakteryzują się estetyką, trwałością oraz bardzo dużą funkcjonalnością. Profil lumines typ X wąski nie tylko ułatwi montaż taśmy LED, ale także zapewnią bardzo piękną oprawę oświetlenia. Profil aluminiowy X to również trwała ochrona dla taśmy ledowej oraz radiator, który skutecznie odprowadza powstałe ciepło z diod. 

 

Profil lumines LED typ X  - inwestycja, która się zwróci

 

Taśmy ledowe, które zamontujemy w profilu aluminiowym świecą zdecydowanie dłużej oraz nie zmieniają swoich parametrów. Profil Lumines typ X charakteryzuje się bardzo małymi wymiarami i dyskretnym wyglądem. Jego wysokość to jedynie 8mm, a szerokość zewnętrzna  12mm Wewnętrzna szerokość wynosząca 8,3mm sprawia, że wąski profil aluminiowy posłuży nam do montażu taśm LED o maksymalnej szerokości 8mm. Profil Lumines typ X wąski jest minimalistyczną listwą, która świetnie sprawdzi się w celu stworzenia wąskiej linii światła.

 

Montaż wąskiego profilu LED Lumines typ X

 

Profil Lumines typ X jest idealnym wyborem wszędzie tam, gdzie przestrzeń do montażu jest ograniczona do minimum. W naszym sklepie sprzedawany jest w odcinkach 1-metrowym oraz 2-metrowym. Na specjalne zamówienie dostępne są również odcinki o długości 290cm. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również klosze i zaślepki. Są to akcesoria służące do optymalnego zakończenia montażu gotowej listwy LED.

 

Sposoby montażu:

  • Na wkrętach montażowych
  • Na dedykowanych uchwytach montażowych
Kolor profilu:
Długość:
Kolor zaślepki:
Wersja Klosza:
Kolor uchwytu:
Producent:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 43    Wyświetl po:* Pola wymagane