Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LUMINES typ X

Profile Lumines LED typu X to renomowane produkty, które są najchętniej wybierane na polskim rynku. Jest to sposób na gustowne wykończanie i dyskretne ukrycie taśmy LED, a także ochrona diod przed przegrzaniem. Wykonane w 100% z aluminium charakteryzują się estetyką, trwałością oraz bardzo dużą funkcjonalnością. Profil lumines typ X wąski nie tylko ułatwi montaż taśmy LED, ale także zapewnią bardzo piękną oprawę oświetlenia. Profil aluminiowy X to również trwała ochrona dla taśmy ledowej oraz radiator, który skutecznie odprowadza powstałe ciepło z diod. 

profil X wymiary

Kolor profilu:
Wersja Klosza:
Kolor uchwytu:
Producent:
Kolor zaślepki:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 44    Wyświetl po:

Profil lumines LED typ X  - inwestycja, która się zwróci

Taśmy ledowe, które zamontujemy w profilu aluminiowym świecą zdecydowanie dłużej oraz nie zmieniają swoich parametrów. Profil Lumines typ X charakteryzuje się bardzo małymi wymiarami i dyskretnym wyglądem. Jego wysokość to jedynie 8mm, a szerokość zewnętrzna  12mm Wewnętrzna szerokość wynosząca 8,3mm sprawia, że wąski profil aluminiowy posłuży nam do montażu taśm LED o maksymalnej szerokości 8mm. Profil Lumines typ X wąski jest minimalistyczną listwą, która świetnie sprawdzi się w celu stworzenia wąskiej linii światła.

profil X

 

Profil Lumines typ X jest idealnym wyborem wszędzie tam, gdzie przestrzeń do montażu jest ograniczona do minimum. W naszym sklepie sprzedawany jest w odcinkach 1-metrowym oraz 2-metrowym. Na specjalne zamówienie dostępne są również odcinki o długości 290cm. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również klosze i zaślepki. Są to akcesoria służące do optymalnego zakończenia montażu gotowej listwy LED.

 

Profil do taśm LED typ X Lumines - sposoby montażu:

 • Na wkrętach montażowych
 • na taśmie dwustronnej lub kleju montażowym (1)
 • Na dedykowanych uchwytach montażowych plastikowych (2)
 • Na dedykowanych uchwytach montażowych metalowych (3)

profil X montaż

Szerokość taśmy LED: do 8 mm

 

Profil Lumines Lighting typ X - wersje kolorystyczne:

 • profil surowy,
 • profil srebrny anodowany,
 • profil czarny anodowany,
 • profil inox anodowany,
 • profil biały lakierowany (RAL9016)

Profil typ X do taśm LED LUMINES - akcesoria

 

KLOSZE (przesłonki):

 Montowane na wcisk od góry profilu.

SLIM

 • transparentny (PVC/PMMA),
 • mrożony (PVC/PMMA),
 • mleczny (PVC/PMMA),
 • frosted (PMMA),
 • frosted mleczny (PMMA),
 • lens 15 (PMMA),
 • black (PMMA)

ZAŚLEPKI:

 • aluminiowe lub z tworzywa sztucznego, z otworem lub bez otworu w 5 wersjach kolorystycznych (biały, czarny, inox, srebrny, szary)

DODATKOWE AKCESORIA:

 • uchwyt X MINI,
 • uchwyt X metalowy,
 • zawias

Profil dostępny jest w standardowych odcinkach: 1000 mm, 2020 mm, 3000 mm. Istnieje możliwość docięcia profili na dowolny wymiar.

 

Profil LED typ X surowy

Nowoczesne wnętrza wymagają wykorzystania nowoczesnych rozwiązań także oświetleniowych. Jednym z takich rozwiązań są taśmy ledowe. W celu odpowiedniego wyeksponowania oświetlenia opartego o taśmy ledowe służy profil aluminiowy LED. Profil LED typu X to wąski profil LED do taśm o szerokości 8 mm. Profil LED typu X surowy to funkcjonalne estetyczne i uniwersalne rozwiązanie służące nam w celu uzyskania niezwykle ciekawego oświetlenia w postaci wąskiej linii światła. Profile typu X surowe dostępne są w odcinkach jedno oraz dwumetrowych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również wszystkie niezbędne akcesoria, służące do montażu gotowej taśmy LED w listwie aluminiowej. Profil LED typu X surowy sprawdza się wszędzie tam, gdzie pragniemy uzyskać ciekawą estetyczną i funkcjonalną instalację oświetlenia LED opartego o taśmy LED. Profile LED typ X surowe są profilami do montażu natynkowego. Możemy montować ja za pomocą taśmy dwustronnej, kleju montażowego lub specjalnych uchwytów montażowych.

 

Profil LED typ X srebrny

Taśmy ledowe to nowoczesne rozwiązanie oświetleniowe, które na stare weszło do naszych wnętrz. W celu eksponowania taśmy oraz odpowiedniego jej zabezpieczenia służy profil aluminiowy LED. Profil LED typu X srebrny to natynkowy profil wąski do montażu taśm o szerokości 8 mm. Profile LED typu X srebrne to niezwykle atrakcyjne funkcjonalne i estetyczne listwy aluminiowe służące do uzyskania interesującego systemu oświetlenia we wnętrzach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Profil LED typu X srebrny sprzedawany jest w odcinkach jedno oraz dwumetrowych. Do profili LED typu X srebrnych przygotowane są wszystkie akcesoria instalacyjne w odpowiednim dla niej kolorze. Profil LED typ X srebrny to wieloletnie zadowolenie z użytkowania nowoczesnego, zwracającego na siebie uwagę i zapadającego w pamięć systemu oświetlenia wnętrza. Profile LED typ X srebrne montowane są przy użyciu taśmy dwustronnej, kleju montażowego lub za pomocą specjalnych uchwytów montażowych. Wybór odpowiedniego klosza zakończy naszą instalację i zapewnia rozproszenie światła emitowanego przez taśmę dopasowanego do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

 

Profil LED typ X biały

Stały rozwój technologii oświetleniowej LED powoduje powstawanie nowych rozwiązań służących nam efektownym oświetleniem wnętrz. Jednym z takich rozwiązań są taśmy ledowe. Taśmy ledowe zabezpieczane są i montowane przy użyciu profilu aluminiowego LED. Profil LED typ X biały to niezwykle estetyczny, nowoczesny i elegancki profil natynkowy służący do montażu taśm LED o szerokości 8 mm. Profile LED typ X białe są bardzo ciekawym i eleganckim rozwiązaniem na instalację taśmy LED we wnętrzach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Profile LED typ X białe w łatwy i szybki sposób montują taśmę LED w systemach zabudowy kartonowo gipsowych. Profile LED typ X białe to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebujemy uzyskać ciekawe i efektowne rozwiązanie oświetlania pomieszczenia. Profile LED typ X białe dostępne są w odcinkach o długościach 1 m oraz 2 m. Dostępne do nich mamy wszystkie niezbędnie akcesoria montażowe, które zapewnią estetyczne wykończenie całości instalacji. Sfinalizowaniem montażu profilu X białego jest montaż klosza odpowiednio dobranego do naszych potrzeb i oczekiwań. Będzie on odpowiadał za rozproszenie światła dopasowane do każdej indywidualnej sytuacji.

 

Profil LED typ X czarny

Taśmy ledowe weszły na stałe do naszych wnętrz, oświetlając atrakcyjnie wszystkie pomieszczenia, w jakich są zamontowane. Do uzyskania odpowiedniego efektu wykorzystywany jest profil aluminiowy LED. Profil LED typ X czarne to wąskie profile natynkowe do montażu taśm LED o szerokości 8 mm. Są to profile, które prezentują się niezwykle ciekawie w każdym wnętrzu mieszkaniowym oraz komercyjnym. Profile czarne typu X doskonale spisują się w domach, biurach, sklepach i każdej firmie. Profil LED typ X czarny montowany jest przy pomocy taśmy dwustronnej, kleju montażowego lub przy użyciu uchwytów montażowych. Profile LED typ X czarne możemy wykończyć elegancko przy użyciu odpowiednio dla nich przygotowanych zaślepek. Uwieńczeniem całego systemu oświetlenia zbudowanego z czarnego profilu LED typ X jest klosz dobrany do potrzeb oraz oczekiwań inwestora. Niezwykle ciekawie wygląda na przykład użycie czarnego klosza. Czarny profil wraz z czarnym kloszem będzie zaskakującym, zwracającym na siebie uwagę oraz zapadającym w pamięć rozwiązaniem.

 

Profil LED typ X inox

Poszukując ciekawych rozwiązań oświetleniowych do każdego rodzaju przestrzeni, możemy zdecydować się na taśmy ledowe. To bardzo popularne w ostatnich latach źródła światła do domu, biura i firmy. Za odpowiedni ich łatwy i estetyczny montaż odpowiedzialny jest profil aluminiowy LED. Profile LED typ X inox to profile natynkowe w uniwersalnym i eleganckim kolorze inox. Profil LED typ X inox umożliwiają montaż taśmy LED o szerokości 8 mm. Montowany może być za pomocą kleju montażowego, taśmy dwustronnej lub przy wykorzystaniu uchwytów montażowych. Do profili LED typ X inox dostępne są wszystkie niezbędne akcesoria montażowe w odpowiednim kolorze. Profile LED typ X inox są doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie poszukujemy ciekawego, designerskiego i funkcjonalnego rozwiązania na oświetlenie przestrzeni mieszkaniowej oraz komercyjnej. Wąskie profil LED typ X inox zawsze zbudują interesującą i elegancką instalację oświetlenia wnętrza, która na wiele lat da nam zadowolenie i satysfakcję z dobrego wyboru ciekawego oświetlania.

 

Profil LED typ X zestawy

Profil LED typ X zestawy to gotowe, kompletne zestawy do montażu tego typ profilu. Dzięki zestawom profili typ X mamy możliwość uzyskania ciekawego systemu oświetlenia wnętrza. Zestawy profil typu X służą nam do zbudowania interesującego i designerskiego systemu opartego o taśmy ledowe. Jednocześnie zestawy profili X zabezpieczają funkcjonowanie tego typu oświetlenia. Profile aluminiowe LED bowiem pełnią funkcję ochronną dla świecącej w ich taśmy LED. Chronią one taśmę przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Jednocześnie działając jak radiator, odprowadzają nadmiar ciepła z pracującej taśmy. Profile LED typ X w zestawach to gotowe rozwiązanie dla osób ceniących sobie oszczędność czasu oraz pieniędzy. Nie musimy bowiem kompletować samemu wszystkich elementów potrzebnych budowy naszego systemu oświetlenia. Możemy skorzystać z przygotowanego już rozwiązania. W skład zestawów wchodzi oczywiście profil LED typ X w interesującym nas kolorze, odpowiednio do niego dobrane akcesoria montażowe oraz klosz, który zapewnia ciekawe rozproszenie światła. Zestawy profili LED typ X dostępne są w długościach 1 m oraz 2 m. Każdy znajdzie więc zestaw profili typ X odpowiedni dla swojej indywidualnej sytuacji, spełniający jego oczekiwania i potrzeby.

Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości
22.03.2021 Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości

Za pomocą profili aluminiowych, taśma LED jest doskonałym oświetleniem głównym, ale i dodatkowym. Jakie profile wykorzystać do montażu na suficie? Do czego służą i jakie dają możliwości? Poradnik wyboru i zastosowania profili aluminiowych do taśm LED.

Więcej


* Pola wymagane