Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED wpuszczany Mono

Profil aluminiowy MONO to niski profil wpuszczany, montowany bezpośrednio na ścianie pomiędzy dwie płyty G-K. Do stosowania w nowoczesnej architekturze mieszkalnej w budynkach użyteczności publicznej. Profil Lumines Mono to doskonały sposób na odpowiednie oświetlenie przestrzeni. Umożliwi montaż taśmy LED, zapewniając jednocześnie dobre jej chłodzenie. Wykorzystując profil aluminiowy Mono mamy możliwość dyskretnego ukrycia taśmy LED. Nie zaburzy ona estetyki wnętrza, doskonale je oświetlając jednocześnie. Profil Aluminiowy typ Mono Lumines to także bardzo dobry radiator, odprowadzający ciepło ze świecącej taśmy LED. Zapewni to jej większa bezawaryjność i żywotność.Profil mono wymiary

 

 

 

Wersja Klosza:
Kolor:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 27    Wyświetl po:

Profil LED wpuszczany Mono Lumines

Profil aluminiowy MONO to niski profil wpuszczany, montowany bezpośrednio na ścianie pomiędzy dwie płyty G-K. Do stosowania w nowoczesnej architekturze mieszkalnej w budynkach użyteczności publicznej

profil Mono

Profil do taśm LED Mono - wersje kolorystyczne:

 • Profil srebrny anodowany,
 • profil biały lakierowany (RAL9016)

Profile LED Mono - montaż:

 

Profil aluminiowy Lumines Mono montowany jest pomiędzy dwie płyty k-g, a następnie zagipsowany od frontu.

profil Mono montaż

Profil aluminiowy MONO LUMINES - akcesoria

 

KLOSZE (przesłonki):

Montowane na wcisk od góry profilu.

BASIC

 • transparentny (PVC/PMMA/PC),
 • mrożony (PVC/PMMA/PC),
 • mleczny (PVC/PMMA/PC),
 • frosted (PMMA),
 • frosted mleczny (PMMA),
 • lens 15 (PMMA),
 • lens 30 (PMMA),
 • black (PMMA)ZAŚLEPKI:

 • aluminiowe, z otworem w 2 wersjach kolorystycznych (biały, srebrny)

DODATKOWE AKCESORIA:

 • łącznik prosty
 • łącznik kątowy 90 stopni
 • łącznik poprzeczny kątowy
 • łącznik kątowy 120 stopni


Profil dostępny jest w standardowych odcinkach: 1000 mm, 2020 mm, 3000 mm. Istnieje możliwość docięcia profili na dowolny wymiar.

 

Profil LED typ MONO srebrny

Profil LED Mono srebrny to niski profil wpuszczany montowany bezpośrednio między dwie płyty kartonowo gipsowe. Najlepiej sprawdza się w architekturze mieszkaniowej oraz w budynkach użyteczności publicznej. Profil LED Mono to doskonały profil na zbudowanie ciekawego, estetycznego i dyskretnego oświetlenia wnętrz. Profil LED Mono srebrny jest profilem, w którym umieścimy taśmy ledowe o szerokości 12 mm. Profil LED Mono srebrny dostępny jest w odcinkach 1 m oraz 2 m. Do profili LED Mono srebrnych dostępne są wszystkie niezbędne akcesoria montażowe. Mamy także możliwość zakupienia różnego rodzaju kloszy, które rozpraszają światło w różny sposób dostosując oświetlenie do naszych potrzeb i oczekiwań. Profile LED Mono srebrne tak jak każdy profil aluminiowy LED są jednocześnie zabezpieczeniem taśmy. Chronią one taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi, pyłu oraz wilgoci. Działając jak radiator, odprowadzają również nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Nie powodują przegrzewania się pracującej taśmy. Taśmy w profilu Mono świecić będą bezawaryjnie przez okres. Profil LED Mono sprawdza się wszędzie tam, gdzie poszukujemy ciekawych i efektownych rozwiązań oświetleniowych wnętrza.

 

Profil LED typ MONO biały

Profil LED Mono biały to profil wpuszczany. Montowany jest między dwiema płytami kartonowo gipsowymi. Po montażu zagipsowuje się skrzydełka profilu, dzięki czemu uzyskujemy dyskretny, niewidoczny profil, z którego emitowane jest atrakcyjne oświetlenie. Biały kolor profilu pozostaje praktycznie niewidoczny na tle białych ścian lub sufitu. Profil LED Mono biały sprawdza się we wnętrzach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Jest to dobry profil do domu, biura, sklepu, firmy, a także budynków użyteczności publicznej. Profile LED Mono białe działają ochronnie dla taśm. Jak każdy inny profil aluminiowy LED zabezpieczają taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnym działaniem kurzu był oraz wilgoci. Jednocześnie działając jak radiator, odprowadzają nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki profilowi LED Mono białemu taśmy ledowe świecić będą bezawaryjnie przez wiele lat od dnia ich montażu w naszym systemie oświetleniowych. Profile LED Mono białe dostępne są w odcinkach jedno oraz dwumetrowych. Do profili dostępne są wszystkie niezbędne akcesoria montażowe. Mamy także możliwość zakupu różnego rodzaju kloszy. Wykorzystanie odpowiedniej taśmy wraz z właściwym kloszem spełni wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania. Profil LED Mono biały to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie poszukujemy nietuzinkowych, efektownych i designerskich rozwiązań systemu oświetlenia wnętrz.

Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości
22.03.2021 Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości

Za pomocą profili aluminiowych, taśma LED jest doskonałym oświetleniem głównym, ale i dodatkowym. Jakie profile wykorzystać do montażu na suficie? Do czego służą i jakie dają możliwości? Poradnik wyboru i zastosowania profili aluminiowych do taśm LED.

Więcej


* Pola wymagane