Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED VEDA

Listwy aluminowe Veda to szerokie profile architektoniczne, idealne do instalacji oświetlenia w systemach sufitów podwieszanych w naszych mieszkaniach i budynkach przemysłowych. Profil aluminiowy Veda jest bardzo charakterystyczną listwą ledową zbudowaną symetrycznie. Wewnątrz Profilu znajdziemy powierzchnie odbijającą światło natomiast w bocznych ściankach dwa sloty na taśmy LED. W każdym ze slotów możemy zamontować nawet po dwa paski ledowe równolegle. Profil sufitowy Veda jest innowacyjnym produktem firmy Lumines, który całkowicie ukrywa widoczność punktów świetlnych. Dodatkowo światło odbite nie oślepia i ładnie rozmywa się po całym profilu.

  1. Profil LED Veda - montaż
  2. Jaki klosz do profilu Veda?
  3. Profil LED typ VEDA srebrny
  4. Profil LED typ VEDA biały
Kolor zaślepki:
Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 29    Wyświetl po:

Profil LED Veda - montaż

Profil aluminiowy Veda montujemy podtynkowo w systemach sufitów podwieszanych. Jego montaż oparty jest o sprężynki montażowe, które zakupimy w ofercie naszego sklepu internetowego. Zalecamy użycie 6 sprężynek na jeden metr bieżący profilu i 8 sprężynek na dwa metry. Aluminium, którego została wykonana nasza listwa to nie tylko trwały materiał, ale również prosty w obróbce. Profile sufitowe Veda bez większego problemu dotniemy na odpowiednią długość naszej instalacji.

 

Jaki klosz do profilu Veda?

Listwa sufitowa Veda jest produtem, w którym nie zobaczymy bezpośrednio świecących diod LED, lecz światło odbite przez profil. Wybierając przesłonkę do naszego profilu musimy zwrócić uwagę na to, jak bardzo światło emitowane przez nasz profil powinno być rozmyte i rozproszone. W naszej ofercie mogą Państwo kupić:

  • Klosze Przezroczyste Double
  • Klosze Mrożone Double
  • Klosze Mleczne Double
  • Klosze Frosted Double
  • Klosze Frosted Mleczne Double

 

Profil LED typ VEDA srebrny

Profile LED Veda srebrne to szerokie profile architektoniczne do montażu międzypłytowego. Profil LED Veda srebrny montowany jest za pomocą sprężynek montażowych lub kleju montażowego. Profil LED Veda srebrny to profil, w którym zamontujemy dwie taśmy ledowe. Profil LED Veda srebrny tworzy niepowtarzalne rozwiązania systemu oświetlenia dekoracyjnego naszego wnętrza. Profile LED Veda srebrne dostępne odcinkach 1 m oraz 2 m. Profile LED Veda srebrny sprawdza się wszędzie tam, gdzie poszukujemy nietuzinkowych i efektownych rozwiązań oświetleniowych. Do profili LED Veda srebrnych dostępne są wszelkie akcesoria montażowe oraz różnego rodzaju klosze. Każdy jest więc w stanie dopasować sposób rozproszenia światła do własnych potrzeb i oczekiwań. Profil LED Veda srebrny, tak jak każdy profil aluminiowy LED chroni również taśmę. Zabezpiecza ją przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz niekorzystnym działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Jednocześnie działając jak radiator, odprowadza nadmiar ciepła z pracującej taśmy. Dzięki temu taśmy działają bezawaryjnie przez wiele lat. System oświetlenia zbudowany w oparciu o profil LED Veda srebrny to system, który zwróci na siebie uwagę, zachwyci i zapadnie w pamięć każdemu obserwatorowi.

 

Profil LED typ VEDA biały

Profil aluminiowy Veda biały to niezwykle efektowny, dyskretny i elegancki profil do zastosowania w systemach sufitów podwieszanych. Jest to szeroki profil architektoniczny do montażu międzypłytowego. Profile LED Veda białe są idealnym sposobem do dekoracyjnego oświetlenia sufitowego. W profilu LED Veda białym zamontujemy dwie taśmy ledowe. Profil LED Veda biały montowany jest za pomocą sprężynek montażowych lub kleju montażowego. Do profilu LED Vega białego dostępne są wszystkie akcesoria montażowe oraz różnego rodzaju klosze. Szeroki wybór kloszy zapewnia na możliwość dopasowania rozproszenia światła odpowiedniego do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Profile LED Veda dostępne są w odcinkach 1 m oraz 2 m. Profil LED Veda biały podobnie jak każdy inny profil aluminiowy LED pełni funkcję ochronną dla taśm ledowych. Zabezpiecza on taśmy LED przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Wysokiej jakości aluminium działa także jak radiator, odprowadzając nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki temu taśmy LED nie przegrzewają się i zdecydowanie wydłuża się ich trwałość i żywotność. Profil LED Veda biały to podstawa budowania ciekawego, designerskiego i zapadającego w pamięć systemu oświetlenia wnętrza.* Pola wymagane