Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED VEDA

Profil konstrukcyjny LED Veda do sufitów międzypłytowych.

 

Listwy aluminowe Veda to szerokie profile architektoniczne, idealne do instalacji oświetlenia w systemach sufitów podwieszanych w naszych mieszkaniach i budynkach przemysłowych. Profil aluminiowy Veda jest bardzo charakterystyczną listwą ledową zbudowaną symetrycznie. Wewnątrz Profilu znajdziemy powierzchnie odbijającą światło natomiast w bocznych ściankach dwa sloty na taśmy LED. W każdym ze slotów możemy zamontować nawet po dwa paski ledowe równolegle. Profil sufitowy Veda jest innowacyjnym produktem firmy Lumines, który całkowicie ukrywa widoczność punktów świetlnych. Dodatkowo światło odbite nie oślepia i ładnie rozmywa się po całym profilu.

 

Montaż sufitowy listwy aluminiowej Veda

 

Profil aluminiowy Veda montujemy podtynkowo w systemach sufitów podwieszanych. Jego montaż oparty jest o sprężynki montażowe, które zakupimy w ofercie naszego sklepu internetowego. Zalecamy użycie 6 sprężynek na jeden metr bieżący profilu i 8 sprężynek na dwa metry. Aluminium, którego została wykonana nasza listwa to nie tylko trwały materiał, ale również prosty w obróbce. Profile sufitowe Veda bez większego problemu dotniemy na odpowiednią długość naszej instalacji.

 

Jaki klosz do profilu Lumines Veda

 

Listwa sufitowa Veda jest produtem, w którym nie zobaczymy bezpośrednio świecących diod LED, lecz światło odbite przez profil. Wybierając przesłonkę do naszego profilu musimy zwrócić uwagę na to, jak bardzo światło emitowane przez nasz profil powinno być rozmyte i rozproszone. W naszej ofercie mogą Państwo kupić:

  • Klosze Przezroczyste Double
  • Klosze Mrożone Double
  • Klosze Mleczne Double
  • Klosze Frosted Double
  • Klosze Frosted Mleczne Double
Kolor profilu:
Wersja Klosza:
Długość:
Kolor zaślepki:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 24    Wyświetl po:* Pola wymagane