Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampy szynowe 3 fazowe

Lampy szynowe 3 fazowe oraz odpowiednie szynoprzewody dają nam duże możliwości dopasowania oświetlenia do własnych potrzeb. Szczególnie wyróżnia się tutaj system trójfazowy. Szyna 3 fazowa oraz zainstalowane na niej lampy 3 fazowe to niespotykana dotąd łatwość zmian aranżacji systemu oświetleniowego we wnętrzu.

  • Lampa 3 fazowa szynowa to możliwość włączenia poszczególnych lamp na szynie osobno. Lampy szynowe 3 fazowe możemy uruchamiać w 3 różnych "grupach".
  • Lampa szynowa 3 fazowa to nadzwyczaj funkcjonalne oświetlenie każdej przestrzeni mieszkaniowej oraz komercyjnej.
  • Oświetlenie szynowe 3 fazowe jest częściej wybierane niż 1 fazowe dzięki lepszej funkcjonalności.

Spis treści

  1. Oświetlenie szynowe 3 fazowe
  2. Reflektor 3 fazowy
Klasa energetyczna:
Producent:
Kolor:
Barwa światła:
Strumień świetlny:
od: do lm
Kąt świecenia:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 324    Wyświetl po:

Oświetlenie szynowe 3 fazowe

Oświetlenie szynowe 3 fazowe wymaga użycia szynoprzewodu 3 fazowego oraz odpowiednich akcesoriów do szynoprzewodu. Wykorzystując szynoprzewody z lampami na szynę, otrzymujemy nowoczesne, funkcjonalne oraz energooszczędne oświetlenie, o niespotykanych dotąd możliwościach regulacji. Lampy szynowe 3 fazowe są doskonałym wyborem na oświetlenie sklepów, biur hoteli i innych wnętrz komercyjnych. Lampa na szynę 3 fazowa to także innowacyjny sposób na zapewnienie sobie funkcjonalnego oświetlenia w salonie czy kuchni. Dzięki lampom 3 fazowym szybko i wygodnie zmienimy położeni każdej lampy systemu i dopasujemy jej położenie do zmieniającej się aranżacji wnętrza czy ekspozycji w klepie. Takie możliwości zmian lokalizacji każdej lampy wraz z wyborem, które lampy mają świecić, a które nie, sprawiają, że nigdy nie zostaniemy postawieni w sytuacji, że w którymś miejscu pomieszczenia będziemy mieli niedostatek światła.

Oświetlenie szynowe 3 fazowe

 

Reflektor 3 fazowy

Reflektor 3 fazowy dostępny jest w wielu wersjach. Jako przodujący dystrybutor oświetlenia, sklep smd-led.pl ma dla Państwa przygotowaną szeroką ofertę lamp szynowych. Znajdziemy tu na przykład lampy szynowe białe czy atrakcyjne lampy szynowe czarne. Lampy na szynę 3 fazowe to lampy ze zintegrowanym źródłem światłą LED. Dostępne są jednak także lampy, w których światło emituje żarówka LED E27 czy odpowiednio dobrana żarówka GU10. Lampy szynowe LED 3 fazowe możemy dopasować do swoich potrzeb i oczekiwań. Możemy wybierać lampy o różnych poszukiwanych parametrach. Z łatwością dopasujemy moc, barwę światłą, strumień świetlny i inne parametry do każdej indywidualnej sytuacji. Wysoka jakość wykonania, duża trwałość, dobre warunki gwarancyjne oraz obsługa posprzedażowa i pogwarancyjną na najwyższym poziomie zapewniają zadowolenie z zakupionych lamp 3 fazowych za naszym pośrednictwem. Wspólnie oświetlimy Państwa wnętrza w najlepszy możliwy sposób.

Reflektor 3 fazowy


* Pola wymagane