INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Profil LED aluminiowy typ D

Profil LED aluminiowy typ D natynkowy, czyli płaska listwa aluminiowa


Profil LED aluminiowy typ D natynkowy jest przystosowany do wykorzystania w oświetleniu meblowym. Dzięki niewielkim wymiarom naszej listwy firmy idealnie nadaje się do montażu w miejscach o ograniczonej ilości wolnej przestrzeni. Niewielkie wymiary profilu aluminiowego LED sprawiają również, że światło emitowane przez diody montowane wewnątrz nie jest ograniczane. Umożliwia to równomierne doświetlenie wnęk, półek, czy szafek meblowych.
 

Profile aluminiowe LED typu D jako radiator


Aluminiowy profil LED typu d spełnia wiele funkcji, jednak podstawową z nich jest funkcja radiatora. Płaskie profile Lumines typu D wykonane z aluminium doskonale odprowadzają ciepło. Dzięki takiemu rozwiązaniu aluminiowe listwy znacznie wydłużają żywotność montowanych w nich taśm LED. Profil aluminiowy LED typu D jest obowiązkowym elementem każdej instalacji oświetleniowej opartej o taśmy LED. Dzięki odpowiedniemu montażu, nasze oświetlenie będzie działać przez wiele długich lat.
 

Profil LED aluminiowy typ D natynkowy – rodzaje i akcesoria


Profile aluminiowe LED typu D oprócz funkcji odprowadzania ciepła, pełnią również funkcję dekoracyjną. Wykonywane są w kilku wariantach. Oprócz klasycznego surowego aluminium spotkamy anodowane wersje srebrne, czarne oraz inox. Dostępna jest także lakierowana wersja w kolorze białym. Dowolność w doborze koloru pozwala na optymalne dobranie naszej listwy na podstawie wykończenie wnętrza lub mebla, na którym montowany jest profil LED aluminiowy typu D. Duży wybór akcesoriów, takich jak kilka rodzajów kloszy czy zaślepek końcowych pozwala na stworzenie dokładnie takiego efektu świetlnego, jaki sobie wymarzymy.
Kolor profilu:
Kolor uchwytu:
Producent:
Kolor zaślepki:
Długość:
Wersja Klosza:
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 58]   Wyświetl po:

1 2 ... 2 Następne


* Pola wymagane