Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED wpuszczany typ W

Profil Lumines typu W to profil wpuszczany, przeznaczony do montażu w lekkich konstrukcjach z użyciem sprężyn montażowych. Profil LED zewnętrzny typu W posiada szerokość wewnętrzną 14,4 mm, przez co bez problemu zmieścimy w nim jedną taśmę LED o szerokości 8 mm/10 mm/12 mm. Profil aluminiowy typ W wpuszczany został przystosowany do montażu we wcześniej przygotowanym otworze. Jest to sposób na gustowne wykończanie i dyskretne ukrycie taśmy LED, a także ochrona diod przed przegrzaniem. Profil Lumines Typ W został wykonany z aluminium i działa jak naturalny radiator Taśm LED, który odprowadza ciepło. Dzięki ochronie w postaci aluminiowego tworzywa taśma LED ukryta w profilu będzie świecić bezawaryjnie przez bardzo długi okres.

Profil W

Wersja Klosza:
Kolor:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 30    Wyświetl po:

Profil LED wpuszczany typ W - wersje kolorystyczne:

Profil Lumines Typ W

 • profil surowy,
 • profil srebrny anodowany,
 • profil czarny anodowany,
 • profil inox anodowany,
 • profil biały lakierowany (RAL9016)

 

Profil do taśm LED typ W wpuszczany - sposób montażu:

 • sprężyny montażowe

profil W montaż

Profil aluminiowy typu W LUMINES - akcesoria

 

KLOSZE:

(Montowane na wcisk od góry profilu)

BASIC

 • transparentny (PVC/PMMA/PC),
 • mrożony (PVC/PMMA/PC),
 • mleczny (PVC/PMMA/PC),
 • frosted (PMMA)
 • frosted mleczny (PMMA),
 • lens 15 (PMMA),
 • lens 30 (PMMA)
 • black (PMMA)

ZAŚLEPKI:

 • aluminiowe lub z tworzywa sztucznego, z otworem w 5 wersjach kolorystycznych (biały, czarny, inox, srebrny, szary)

DODATKOWE AKCESORIA:

 • łącznik prosty,
 • łącznik kątowy 90°,
 • łącznik poprzeczny kątowy,
 • łącznik kątowy 120°,
 • sprężyny montażowe
 • włącznik bezdotykowy

Profil dostępny jest w standardowych odcinkach: 1000 mm, 2020 mm, 3000 mm. Istnieje możliwość docięcia profili na dowolny wymiar.

 

Profil LED typ W surowy

Nowoczesne wnętrz wymagają nowoczesnego oświetlenia. Zapewniają je często taśmy ledowe. Taśmy LED stosowane w aranżacjach wykończeniowych montowane są, wykorzystując z reguły profil aluminiowy LED. Jednym z profili używanych we wnętrzach zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych jest profil typu W. Profil LED typ W surowy to elegancki profil wpuszczany. Jest to profil wykorzystywany w lekkich konstrukcjach, przy użyciu sprężyn montażowych. Doskonałym miejscem a profil LED typ W surowy są systemy kartonowo gipsowe. Wpuszczany profil LED typ W przystosowany jest do montażu taśm o szerokości 8-12 mm. Profil LED typ W surowy to uniwersalny profil, który uatrakcyjni każdą przestrzeń, w jakiej się znajdzie, a jednocześnie wydłuży żywotność samej taśmy. Profile LED typ W surowe zabezpieczają taśmę przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Jednocześnie działając jak radiator, odprowadzają nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Profil LED typ W surowy sprawdza się wszędzie tam, gdzie pragniemy stworzyć atrakcyjny wizualnie i funkcjonalny system oświetlenia oparty o nowoczesne taśmy LED.

 

Profil LED typ W srebrny

Stały rozwój technologii LED powoduje powstawanie nowych rozwiązań służących nam atrakcyjnym światłem oraz eleganckim wyglądem. Jednym z takich rozwiązań są taśmy ledowe. Systemy oświetlenia oparte o takie taśmy, które zamontowane są, wykorzystując profil aluminiowy LED, na stałe wpisały się do naszych domów, biur i firm. Profil LED typ W srebrny to profil wpuszczany, w którym z powodzeniem montować możemy taśmy LED o szerokości od 8 mm do 12 mm. Profile LED typ W srebrne to eleganckie profile do montażu na przykład w systemach zabudowy kartonowo gipsowej. Możemy w nich uzyskać niepowtarzalne efekty oświetleniowe i zapewnić sobie eleganckie i funkcjonalne oświetlenie dekoracyjne. Profile LED typ W srebrne sprawdzają się w każdym pomieszczeniu i sposobie wykończenia pomieszczenia. Profile srebrne typ W montowane są przy użyciu sprężynek montażowych we wcześniej przygotowanym otworze. Doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zapragniemy stworzyć ciekawą i atrakcyjną instalację oświetleniową.

 

Profil LED typ W biały

Profile LED typ W białe to niezwykle eleganckie profile wpuszczane w modnym i eleganckim kolorze białym. Wykorzystując profil LED typ W biały mamy możliwość w łatwy i szybki sposób zamontować taśmy ledowe w naszych przestrzeniach. Profil LED typ W montowany jest we wcześniej przygotowanych otworach za pomocą sprężynek montażowych. Zastosowanie odpowiednio dobranych kloszy umożliwia nam takie rozproszenie emitowanego przez taśmę światła, które będzie spełniało wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania. Profil LED typ W biały będzie doskonale wyglądał na tle białej ściany lub sufitu. Pozostanie praktycznie niewidocznym elementem instalacji oświetlenia. Profile LED typ W białe zabezpieczają taśmę LED przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci, a także odprowadzają nadmiar ciepła z pracującej taśmy. Zastosowanie profilu LED typ W białego wydłuża nam zdecydowanie żywotność taśmy i zapewnia zadowolenie z eleganckiego oświetlenia przez wiele lat od dnia montażu całej instalacji.

 

Profil LED typ W czarny

Profil LED typu czarny to niezwykle elegancki i estetyczny profil do wykorzystania w przestrzeniach mieszkaniowych i komercyjnych. Stosowanie profilu LED typu W zabezpiecza taśmy ledowe przed niekorzystnym działaniem czynników takich jak kurz pył oraz wilgoć, jednocześnie odprowadzając nadmiar ciepła z pracującej taśmy LED. Profile aluminiowe LED sprawiają, że taśma LED działa bezawaryjnie przez dużo dłuższy czas niż taka, która pracuje poza profilem. Profile LED typ W czarne to profile wpuszczane, w których zainstalować możemy taśmy o szerokości 8 mm, 10 mm lub 12 mm. Czarny profil LED typ W to profil doskonały do nowoczesnych przestrzeni, w których czarne elementy wyposażenia wnętrz są obecnie niezwykle modne. Profile LED typ W czarne montowane są za pomocą sprężynek montażowych we wcześniej przygotowanych otworach. Profil LED typ W czarny sprawdza się w systemach zabudowy kartonowo gipsowej w domach, sklepach, biurach i firmach. Profil LED typ W czarny to profil, który zbuduje nam system oświetlenia, który zaskoczy, zauroczy, zrobi wrażenie i na długo zapadnie w pamięć.

 

Profil LED typ W inox

Nowoczesne wnętrza wymagają nowoczesnych rozwiązań. Także i oświetleniowych. Takim rozwiązaniem są taśmy ledowe. Najczęściej w celu estetycznego ich montażu wykorzystywany jest profil aluminiowy LED. Profil LED typ W inox to profil wpuszczany w uniwersalnym i eleganckim kolorze inox. Profile LED typ W inox są profilami, w których zamontujemy taśmy LED o szerokościach od 8 mm do 12 mm. Profile inox typ W sprawdzają się w lekkich konstrukcjach i montowane są za pomocą sprężynek montażowych we wcześniej przygotowanych otworach. Zabudowa kartonowo gipsowa jest idealnym miejscem dla profili LED typ W inox. Taśma w takim profilu jest podstawą eleganckiego i funkcjonalnego systemu oświetlenia w każdym nowoczesnym biurze, domu i firmie. Profil LED typ W inox oprócz zapewnienia estetyki całości oświetlenia daje także możliwość wydłużenia trwałości naszej taśmy. Zabezpiecza on bowiem taśmy LED przed uszkodzeniami mechanicznymi, niekorzystnym działaniem kurzu, pyłu i wilgoci, a także działa jak radiator, odprowadzając nadmiar ciepła z pracującej taśmy. Profil LED typ W inox sprawdza się wszędzie tam, gdzie zależy nam na uzyskaniu ciekawych efektów, efektownej instalacji oświetleniowej i funkcjonalnego światła w naszym pomieszczeniu.

Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości
22.03.2021 Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości

Za pomocą profili aluminiowych, taśma LED jest doskonałym oświetleniem głównym, ale i dodatkowym. Jakie profile wykorzystać do montażu na suficie? Do czego służą i jakie dają możliwości? Poradnik wyboru i zastosowania profili aluminiowych do taśm LED.

Więcej


* Pola wymagane