Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED ILEDO

Profil aluminiowy Iledo jest jednym z pierwszych listw architektonicznych, które mogą posłużyć nam jako nasze własne lampy do oświetlenia głównego. Możemy śmiało do niego zamontować nawet trzy taśmy LED. Jego wysokość - 30mm sprawia, że przy użyciu mlecznego klosza pojedyncze diody LED nie będą widoczne, a światło znakomicie rozproszy się po całym pomieszczeniu.

profil Iledo wymiary

Kolor zaślepki:
Kolor profilu:
Wersja Klosza:
Producent:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 49    Wyświetl po:

profil Iledo

Profil LED Iledo posłuży nam do:

 • zbudowania własnej lampy
 • stworzenia zintegrowanego systemu oświetlenia
 • doświetlenia elementów wystroju
 • eleganckiego oświetlenia domowego, jak i przemysłowego

 

Profil aluminiowy Iledo - listwa, w której schowamy zasilacz

 

Profil do taśm LED Iledo to również odpowiednia oprawa do dyskretnego schowania w jej wnętrzu zewnętrznego zasilacza. Listwa maskująca Modi doskonale przykryje profil i pozwoli na dyskretne podłączenie źródła światła do zasilania 12V/24V.

 

Profil do taśm LED ILEDO - wersje kolorystyczne:

 

 • profil srebrny anodowany,
 • profil biały lakierowany (RAL9016)
 • profil czarny lakierowany

Profil Lumines do taśm LED ILEDO - sposób montażu:

 

 • taśma dwustronna,
 • sprężyny mocujące,
 • wkręty montażowe
 • zawiesia (jako oświetlenie wiszące)

profil Iledo montaż

 

Profil aluminiowy do taśm LED  ILEDO - akcesoria

 

KLOSZE (przesłonki):

Montowane na wcisk od góry profilu.

WIDE

 • transparentny (PVC/PMMA/PC),
 • mrożony (PVC/PMMA/PC),
 • mleczny (PVC/PMMA/PC),
 • frosted (PMMA),
 • frosted mleczny (PMMA)

PRISMATIC PC

 • transparent (PC)

ZAŚLEPKI:

 • aluminiowe lub z tworzywa sztucznego, z otworem lub bez otworu w 3 wersjach kolorystycznych (biały, srebrny, szary)

DODATKOWE AKCESORIA:

 • łącznik prosty,
 • łącznik kątowy 90°,
 • łącznik poprzeczny kątowy,
 • łącznik kątowy 120°,
 • profil montażowy MODI,
 • prężyny montażowe,
 • zawiesia

 

Profil dostępny jest w standardowych odcinkach: 1000 mm, 2020 mm, 3000 mm. Istnieje możliwość docięcia profili na dowolny wymiar.

 

Profil LED typ ILEDO srebrny

Profil LED Iledo srebrny jest listwą architektoniczną, w której możemy zamontować nawet trzy taśmy ledowe. Srebrne profile LED Iledo wykorzystywane są do zbudowania własnych lamp, tworzenia zintegrowanego systemu oświetlenia, doświetlania elementów wystroju, a także eleganckiego oświetlenia domowego i przemysłowego. Profile LED iledo srebrne dostępne są w odcinkach 1 m oraz 2 m. Do profili LED Iledo dostępne są wszystkie akcesoria montażowe oraz szeroki wybór kloszy. Dzięki takiemu wyborowi kloszy jesteśmy w stanie uzyskać efekty rozproszenia światła, które spełni nasze oczekiwania i potrzeby. Profile LED Iledo mogą być montowane w sposób natynkowy, a także jako lampy zwieszane za pomocą przeznaczonych do tego zawiesi. Pamiętajmy, że każdy profil aluminiowy LED pełni także funkcję ochronną dla taśm umieszczonych wewnątrz. Profile LED Iledo Srebrny chronią taśmy przed uszkodzeniami, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Srebrne profile LED Iledo także odprowadzają nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki temu zdecydowanie wydłużają świecenie taśmy. Profil Iledo srebrny sprawdza się wszędzie tam, gdzie szukamy oryginalnego i niepowtarzalnego źródła światła do naszego wnętrza.

 

Profil LED typ ILEDO biały

Białe profile LED Iledo służą do zbudowania jedynego w swoim rodzaju oświetlenia wnętrza. Profile LED Iledo białe to listwy architektoniczne, w których zamontujemy aż trzy taśmy ledowe. Białe profile LED Iledo służą do zbudowania własnej lampy, stworzenia zintegrowanego systemu oświetlenia, doświetlenia elementów wystroju oraz eleganckiego oświetlenia domowego i przemysłowego. Biały kolor jest niezwykle elegancki i modny. Sprawdza się we wszystkich nowoczesnych wnętrzach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Profile LED Iledo białe będą dobre do domu, biura, sklepu i każdej firmy. Profil LED Iledo jak każdy profil aluminiowy LED ochroni także taśmę, która będzie świeciła wewnątrz niego. Zabezpiecza ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Odprowadzając nadmiar ciepła ze świecącej taśmy, uchroni ją także przed przegrzaniem. Profile LED Iledo dostępne są w odcinkach jedno oraz dwumetrowych. Do profili LED Iledo białych dostępne są wszystkie niezbędne akcesoria montażowe. Możemy zakupić również zestawy zawiesi przeznaczone do montażu zwieszanego. Profil LED Iledo biały sprawdza się wszędzie tam, gdzie poszukujemy nietuzinkowych rozwiązań do oświetlenia wnętrza.

 

Profil LED typ ILEDO czarny

Czarny profil LED iledo to modna, elegancka listwa architektoniczna, w której zamontujemy nawet trzy taśmy ledowe. Jest to niezwykle elegancki i designerski profil do wykorzystania w przestrzeniach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Wykorzystując czarny profil LED Iledo, zbudujemy własną lampę, dekoracyjny system oświetlenia. Doskonale oświetlimy dom, biuro, sklep oraz firmę. Taśma w profilu Iledo będzie także doświetlała wszystkie elementy wystroju wnętrza. Profil LED Iledo zamontować możemy natynkowo oraz w sposób zwieszany. Wykorzystując specjalne zestawy zawiesi, tworzymy jedyną w swoim rodzaju elegancką lampę wiszącą. Profile LED Iledo czarne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie poszukujemy jedynych w swoim rodzaju eleganckich i funkcjonalnych systemów oświetlenia. Profil LED Iledo jak każdy profil aluminiowy LED ochroni także naszą taśmę. Czarny profil LED Iledo zabezpieczy taśmę LED przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnym działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Działając jak radiator, odprowadzi także nadmiar ciepła z pracującej taśmy. Taśma, która nie będzie się przegrzewać, będzie działać długo i bezawaryjnie. Czarny profil LED Iledo to nowoczesne, eleganckie i efektowne rozwiązanie do oświetlania współczesnych wnętrz, które zwróci na siebie uwagę, zachwyci i zapadnie w pamięć każdemu obserwatorami.

 

Profil LED typ ILEDO zestawy

Profil LED Iledo zestawy to gotowe zestawy do montażu oświetlenia opartego o taśmy ledowe w profilu. Zestawy profili LED Iledo dostępne są w różnych długościach oraz kolorach. Mamy możliwość zakupu profili LED Iledo długościach 1 m oraz 2 m. Dostępne są profile LED Iledo srebrne, białe oraz czarne. W skład zestawu wchodzi oczywiście profil LED Iledo w odpowiednim kolorze, wszystkie elementy akcesoryjne niezbędne do jego montażu oraz wybrane przez nas klosze, spełniające nasze oczekiwania i potrzeby. Zestawy profili LED Iledo to rozwiązanie dla osób ceniących oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musimy samemu kompletować całości zestawu. Możemy skorzystać z gotowego rozwiązania. Zestawy LED Iledo sprawdzą się wszędzie tam, gdzie poszukujemy nietuzinkowych rozwiązań do oświetlania naszych wnętrz. Stworzymy z nich niezwykle ciekawą lampę natynkowo lub wiszącą. Pamiętajmy, że jednocześnie profil LED Iledo, jak każdy inny profil aluminiowy LED ma funkcję ochronną dla taśmy świecącej w środku. Ochroni taśmy LED przed uszkodzeniami mechanicznymi, niekorzystnym działaniem wilgoci, kurzu oraz pyłu. Odprowadzi także nadmiar ciepła ze świecącej taśmy, wydłużając zdecydowanie jej żywotność. Taśma, która nie będzie się przegrzewać, będzie działać długo i bezawaryjnie.

Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości
22.03.2021 Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości

Za pomocą profili aluminiowych, taśma LED jest doskonałym oświetleniem głównym, ale i dodatkowym. Jakie profile wykorzystać do montażu na suficie? Do czego służą i jakie dają możliwości? Poradnik wyboru i zastosowania profili aluminiowych do taśm LED.

Więcej


* Pola wymagane