Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED LOGI

Listwa przysufitowa Logi to elegancki profil architektoniczny, który zamontujemy naściennie, jak i przysufitowo. W naszym profilu możęmy zamontować nawet trzy taśmy LED 8mm lub dwie o szerokości 10mm. Profile przysufitowe Logi zostały wykonane ze specjalnego stopu aluminium, nierdzewnego materiału, który jest nierdzewny i łatwy w obróbce. Profil aluminiowy Logi świetnie sprawdzi się w:

 • Dekoracyjnym i klimatycznym oświetleniu sufitu
 • Doświetleniu elementów wystroju
 • Stworzeniu zintegrowanych i nowoczesnych systemów zintegrowanego oświetlenia
 1. Profil LED Logi - kolory
 2. Profil napowierzchniowy Logi - długości i łączenia
 3. Profil LED typ Logi srebrny
 4. Profil LED typ Logi biały
Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 36    Wyświetl po:

Profil LED Logi - kolory

 
Profil Lumines Logi dostępny jest w dwóch kolorach, które świetnie sprawdzą się w zależności od aranżacji pomieszczenia
 • Profil LED Logi srebrny anodowany - anodowane srebrne aluminium, matowy kolor, który świetnie sprawdzi się zarówno w tradycyjnych, jak i współczesnych wnętrzach.
 • Profil LED Logi biały lakierowany - lakierowane aluminium. Bardzo praktyczna barwa, która jest ciągle modna i stylowa.
Profile aluminiowe Logi możemy częściowo zagipsować, aby idealnie licowały z powierzchnią montażową.
 

Profil napowierzchniowy Logi - długości i łączenia

 
Profil przysufitowy Logi podobnie jak większość profili w naszej ofercie dostępny jest w trzech różnych długościach
 • 1000mm
 • 2020mm
 • 2900mm
Wybierając dowolną długość profilu możemy go z łatwością połączyć przy użyciu łączników montażowych. Szeroki wachlarz dostępnych łączników, pozwoli na ich montaż pod dowolnym kątem.
 
 

Profil LED typ LOGI srebrny

Profil LED Logi srebrny to ciekawa i efektowna listwa aluminiowa LED. Można ją montować naściennie i przysufitowo. Do montażu profilu LED Logi srebrnego wykorzystuje się profil montażowy Sparo. Profil LED Logi jest profilem, w którym zamontujemy nawet trzy taśmy ledowe. Dzięki temu nasze oświetlenie dekoracyjne będzie oświetleniem wydajnym i sprawdzi się w pomieszczeniach o dużej powierzchni oraz wysokości. Profile LED Logi srebrne doskonale podświetlają elementy wystroju, tworzą zintegrowane i nowoczesne systemy oświetlenia i klimatycznie oświetlają sufity. Profil LED Logi srebrny to zwracające na siebie uwagę, zachwycające i zapadające w pamięć nowoczesne i designerskie rozwiązanie do wnętrz mieszkaniowych oraz komercyjnych. Jednocześnie profil LED Logi srebrny jak każdy inny profil aluminiowy LED chroni taśmy ledowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Działając jak radiator, odprowadza także nadmiar ciepła ze świecącej taśmy LED. Dzięki temu taśma nie ulega przegrzaniu, a jej żywotność zdecydowanie się wydłuża.

 

Profil LED typ LOGI biały

Profil LED Logi biały to profil napowierzchniowy i przysufitowy w kolorze białym. To niezwykle ciekawa listwa aluminiowa do zbudowania efektownego, designerskiego systemu oświetlenia wnętrza mieszkaniowego oraz komercyjnego. Profil LED Logi białe są dobre do domu, sklepu, biura, hotelu restauracji itp. Wszędzie, gdzie zostaną użyte, wpłyną na podniesienie prestiżu wnętrza i stworzą w nim niesamowite efekty wizualne. Profil LED Logi montowany jest przy wykorzystaniu profilu montażowego. Jest nim profil montażowy Sparo. Profile LED Logi białe to nie tylko designerski i zachwycający wygląd oświetlenia. To także ochrona dla taśm LED. Profil LED Logi biały jak każdy inny profil aluminiowy LED chroni bowiem taśmy ledowe, które w nim są zainstalowane przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Działając jak radiator i odprowadzają nadmiar ciepła ze świecącej taśmy, zdecydowanie wydłużają jej żywotność. Dzięki profilom LED Logi białym taśmy będą świecić przez wiele lat od dnia ich montażu, budując jedyny w swoim rodzaju nastój i nadając charakteru każdemu pomieszczeniu.* Pola wymagane