INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Profil LED inLARGO

Profil LED inLargo jako szeroka listwa konstrukcyjna do podtynkowego montażu

 

Szeroki profil aluminiowy inLargo jest podtynkową wersją najszerszego z dostępnych w naszej ofercie profilu Largo. Wyposażony w podtynkowe „skrzydełka” idealnie sprawdzi się wpuszczony w otwór montażowy o średnicy ok, 95mm. Profil Lumines inLargo podobnie jak inne profile podtynkowe, montujemy za pomocą sprężynek montażowych. Pamiętajmy o tym, że jest to największa z dostępnych listw aluminiowych na rynku i należy użyć minimum 6 sprężynek na jego metr bieżący, aby jego montaż był trwały i bezpieczny.

 

Profil aluminiowy inLargo jako nowoczesna lampa podtynkowa

 

Szeroki profil wpuszczany inLargo został przystosowany do montażu aż 6 taśm LED. W naszej aluminiowej listwie możemy zamontować zarówno taśmy LED o szerokości 8mm: SMD 2835/3528, jak i taśmy o szerokości 10mm: SMD 5050/5060/5630. Profil aluminiowy inLargo może stworzyć także hermetyczną lampę LED. W naszej listwie możemy zamontować także taśmy o podwyższonej wodoodporności. Aluminium, jak i taśmy powlekane silikonem są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne, jak i podwyższoną wilgotność.

 

Profile montażowe podczas montażu inLargo

 

Profil podtynkowy inLargo możemy zamontować za pomocą sprężynek montażowych, jak i dodatkowych listw montażowych. W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Profil montażowy Largo M3 srebrny
  • Profil montażowy Largo M3 biały
  • Profil montażowy Largo M4 srebrny
  • Profil montażowy Largo M4 biały
Wersja Klosza:
Długość:
Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 40]   Wyświetl po:* Pola wymagane