Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED inLARGO

Profil LED inLargo jako szeroka listwa konstrukcyjna do podtynkowego montażu

 

Szeroki profil aluminiowy inLargo jest podtynkową wersją najszerszego z dostępnych w naszej ofercie profilu Largo. Wyposażony w podtynkowe „skrzydełka” idealnie sprawdzi się wpuszczony w otwór montażowy o średnicy ok, 95mm. Profil Lumines inLargo podobnie jak inne profile podtynkowe, montujemy za pomocą sprężynek montażowych. Pamiętajmy o tym, że jest to największa z dostępnych listw aluminiowych na rynku i należy użyć minimum 6 sprężynek na jego metr bieżący, aby jego montaż był trwały i bezpieczny.

 

Profil aluminiowy inLargo jako nowoczesna lampa podtynkowa

 

Szeroki profil wpuszczany inLargo został przystosowany do montażu aż 6 taśm LED. W naszej aluminiowej listwie możemy zamontować zarówno taśmy LED o szerokości 8mm: SMD 2835/3528, jak i taśmy o szerokości 10mm: SMD 5050/5060/5630. Profil aluminiowy inLargo może stworzyć także hermetyczną lampę LED. W naszej listwie możemy zamontować także taśmy o podwyższonej wodoodporności. Aluminium, jak i taśmy powlekane silikonem są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne, jak i podwyższoną wilgotność.

 

Profile montażowe podczas montażu inLargo

 

Profil podtynkowy inLargo możemy zamontować za pomocą sprężynek montażowych, jak i dodatkowych listw montażowych. W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Profil montażowy Largo M3 srebrny
  • Profil montażowy Largo M3 biały
  • Profil montażowy Largo M4 srebrny
  • Profil montażowy Largo M4 biały
Kolor profilu:
Wersja Klosza:
Długość:
Kolor zaślepki:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 40    Wyświetl po:* Pola wymagane