Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED SORGA

Profil wpuszczany Sorga jest jednym z najszerszych profili architektonicznych dostępnych w naszej ofercie. W naszym profilu możemy zamontować aż do 8 taśm LED o szerokości 10mm, a dodatkowe paski ledowe umieścić na bocznych ściankach naszej listwy. Profil architektoniczny Sorga jest większy i cięższy od innych profili. Przy użyciu naszej listwy możemy dowolnie tworzyć interesujące aranżacje, które idealnie dopasują się do danego pomieszczenia. Możemy dzięki niemu oświetlić wystawy, lady lub całe ekspozycje czy powierzchnie komercyjne. Profil LED Sorga dzięki swoim wymiarom może być również wykorzystywany do głównego oświetlenia domowego, jako elegancka lampa podtynkowa.

Profil Sorga wymiary

 

Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 29    Wyświetl po:

Profil Lumines Sorga jako atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia

profil Sorga

Szeroka listwa architektoniczna Sorga umożliwia tworzenie zróżnicowanych systemów oświetlenia zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych (wtedy źródło światła LED o podwyższonej szczelności). Profil LED Sorga może posłużyć nam jako:

 • główne oświetlenie domowe lub komercyjne
 • element doświetlający wystawy, lady czy podkreślający elementy aranżacji
 • swoisty radiator taśm LED odprowadzający ciepło i wydłużający ich żywotność
 • oświetlenie elewacji, ganku czy pergoli

 

Profil podtynkowy Sorga i klosze Super Wide

 

Wybierając szeroki profil architektoniczny Sorga, dobieramy do niego nowe klosze typu SuperWide. Są to szerokie przesłonki wykonane z PMMA lub szkła akrylowego. Klosze montowane są na wcisk od góry profilu.W naszym sklepie dostępne są:

 • Klosze SuperWide Mleczne
 • Klosze SuperWide Mrożone
 • Klosze SuperWide Przezroczyste
 • Klosze SuperWide Frosted Mleczne
 • Klosze SuperWide Frosted
 • Klosze SuperWide Plexi

 

Pamiętajmy, że Profil LED Sorga jest dużą i ciężką listwą aluminiową do LED i należy go odpowiednio stabilnie zamontować. Najlepiej w tym celu sprawdzają się sprężynki montażowe, które pozwalają na prosty, a zarazem stabilny montaż listwy aluminiowej Sorga.

Wersje kolorystyczne:

 • profil srebrny anodowany,
 • profil biały lakierowany (RAL9016)

Profil Sorga - sposób montażu:

 • wpuszczony pomiędzy płyty karton-gips, następnie zagipsowane ranty profilu,
 • sprężyny montażowe

Profil Sorga montaż

Profil do taśm LED Sorga SORGA LUMINES - akcesoria

 

ZAŚLEPKI:

 • aluminiowe, z otworem w 2 wersjach kolorystycznych (biały, srebrny)

DODATKOWE AKCESORIA:

 • łącznik prosty,
 • łącznik kątowy 90°,
 • łącznik poprzeczny kątowy,
 • łącznik kątowy 120°,
 • sprężyny montażowe

Profil dostępny jest w standardowych odcinkach: 1000 mm, 2020 mm, 3000 mm. Istnieje możliwość docięcia profili na dowolny wymiar.

 

Profil LED typ SORGA srebrny

Profil LED Sorga srebrny to szeroki profil architektoniczny. Jest to profil wpuszczany do montażu między dwiema płytami kartonowo gipsowymi. Zagipsowanie skrzydełek profilu, sprawia, że pozostaje on dyskretną i elegancką podstawą efektownego i funkcjonalnego systemu oświetlenia. Zamontujemy w nim taśmy ledowe o szerokości 10 mm w ilości nawet 8 sztuk. Jednocześnie profil LED Sorga srebrny, tak jak każdy inny profil aluminiowy LED chroni taśmy ledowe świecące wewnątrz. Zabezpiecza on taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz szkodliwym działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Działając jak radiator, chroni on również taśmy przed przegrzewaniem i odprowadza nadmiar ciepła wydzielający się podczas ich pracy. Profile LED Sorga srebrne dostępne są w odcinkach o długości 1 m oraz 2 m. Do nich oferowane są wszystkie niezbędne akcesoria montażowe oraz szeroki wybór kloszy różnego typu. Profil LED Sorga srebrny sprawdza się wszędzie tam, gdzie oczekujemy zbudowania wydajnego systemu oświetlenia, które będzie jednocześnie elegancką i designerską dekoracją wnętrza.

 

Profil LED typ SORGA biały

Profil Led typ Sorga biały to szeroki profil architektoniczny wpuszczany, w którym zmontujemy taśmy ledowe o szerokości 10 mm w ilości nawet 8 sztuk. Jest to profil, który doskonale sprawdza się we wnętrzach komercyjnych, ale także mieszkaniowych. Profile LED Sorga białe dają szansę stworzenia wydajnego systemu oświetlenia każdej przestrzeni. Profil LED sorga biały montuje się między dwiema płytami kartonowo gipsowymi, zagipsowując po montażu "skrzydełka" profilu. Biały kolor profilu sprawia, że pozostaje on niemalże niewidoczny po montażu na tle białych ścian lub sufitu. Montowany jest za pomocą sprężynek montażowych. Do profilu LED sorga białego dostępne są wszystkie akcesoria montażowe. Profil LED Sorga biały oferowany jest w odcinkach 1 m oraz 2 m. Profil LED sorga pozwala stworzyć niepowtarzalne, designerskie i funkcjonalne aranżacje oświetlenia. Jednocześnie jak każdy profil aluminiowy LED chroni on taśmy LED świecące wewnątrz. Zabezpiecza on taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz niekorzystnym działaniem, kurzu, pyłu oraz wilgoci. Wysokiej jakości aluminium odprowadza także doskonale ciepło ze świecącej taśmy, chroniąc ją przed przegrzaniem. Dzięki temu taśmy ledowe w profilu LED Sorga białym świecić będą bezawaryjnie przez wiele lat od dnia ich montażu.* Pola wymagane