Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED MICO

Profil alumioniwy do taśm led Mico jest okrągłym profilem meblowym, który możemy zamontować zarówno natykowo przy użyciu uchwytów, jak i stworzyć z niego elegancką lampę stojącą lub lampę naścienną. Profil meblowy Mico posiada wewnętrzną szerokość 12.4mm. Pozwala mu to na instalację większości Taśm LED występujących w naszej ofercie. Wewnętrzne źródło światła listwy możemy ukryć pod dedykowanym, wąskim kloszem typu Slim.

 1. Profil LED Mico okrągły - zastosowanie
 2. Profil LED typ Mico surowy
 3. Profil LED typ Mico srebrny
 4. Profil LED typ Mico biały
 5. Profil LED typ Mico czarny
 6. Profil LED typ Mico inox
 7. Profil LED typ Mico zestawy
Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Producent:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 50    Wyświetl po:

Profil LED Mico okrągły - zastosowanie

Profil alumioniwy do taśm LED Mico okrągły jest uniwersalną listwą aluminiową ze względu na swoje szerokie spektrum zastosowań, jak i wiele sposobów montażu. Profil LED Slim doskonale sprawdzi się do:

 • punktowego oświetlenia obrazów
 • doświetlenia witryn sklepowych i wystawowych
 • oświetlenia biurka
 • doświetlenia półek
 

System przegubowy Mico

Profil LED Mico może zostać zamontowany za pomocą innowacyjnego systemu przegubowego. Montaż oparty na systemie przegubowym pozwoli nam na wykonanie eleganckiej lampy do punktowego oświetlenia. W naszym sklepie zakupią Państwo komplet akcesoriów do stworzenia własnej lampy oświetleniowej:

 • Profil LED Mico
 • Zestaw przegubowy do profilu LED Mico (Przegub męski, Przegub żeński, Podstawka, Śruba radełkowana, śruba M4, Wkręt 2,2)
 • Zaślepki do Profiu LED Mico
 • Uchwyty do Profilu LED Mico
 • Klosze Slim do Profilu LED Mico

 

Profil LED typ MICO surowy

Profile LED Mico surowe to ciekawe profile meblowe nielakierowane. Jest to profil aluminiowy LED o wszechstronnym zagotowaniu. Profil LED Mico surowy może być montowany natynkowo za pomocą specjalnych uchwytów montażowych. Możemy z niego stworzyć także ciekawą lamp naścienną lub stojącą. Niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem jest wykorzystanie innowacyjnego systemu przegubowego. Dzięki temu mamy możliwość wykonania eleganckiej lampy do punktowego oświetlenia. Profile LED Mico surowe sprawdzają się jako podświetlenie półek, blatów, witryn sklepowych. Jest to doskonały profil do wykorzystania komercyjnego, ale także mieszkaniowego. Profile LED Mico surowe są także zabezpieczeniem taśmy LED świecącej wewnątrz. Chronią one taśmy ledowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem pyłu, kurzu oraz wilgoci. Działając jak radiator, odprowadzają także nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki temu taśma nie przegrzewa się, a jej trwałość i żywotność zostają zdecydowanie wydłużone. Do profili Mico surowych dostępne mamy wszystkie niezbędne akcesoria montażowe oraz szeroki wybór kloszy. Każdy dopasuje więc oświetlenie z taśmy w profilu Mico do własnych potrzeb i oczekiwań.

 

Profil LED typ MICO srebrny

Srebrny profil aluminiowy LED Mico to profil meblowy okrągły w kolorze srebrnym. Srebrny profil Mico możemy montować natynkowo przy użyciu uchwytów montażowych. Możemy również zbudować z niego atrakcyjną lampę stojącą lub naścienną. W profilu Mico srebrnym możemy montować taśmy ledowe o szerokości 12 mm. Profil LED Mico srebrny jest uniwersalną list aluminiową o szerokim spektrum zastosowań. Idealnie sprawdza się do doświetlania pólek, blatów, witryn sklepowych, a także na przykład oświetlenia obrazów. Profil Mico srebrny może zostać zamontowany za pomocą innowacyjnego systemu przegubowego. Uzyskujemy możliwość wykonania eleganckiej lampy do punktowego oświetlenia. Do profili Mico mamy dostępne wszystkie akcesoria montażowe oraz szeroki wybór kloszy. Dzięki temu jesteśmy w sanie dopasować sposób rozproszenia światła, który spełni wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania. Profil LED Mico srebrny chroni także taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Odprowadza także nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki temu taśma nie przegrzewa się, a jej żywotność zdecydowanie się wydłuża. Uzyskamy więc bezawaryjny i elegancki system oświetlenia, który sprawdza się jednakowo w przestrzeniach mieszkaniowych oraz komercyjnych.

 

Profil LED typ MICO biały

Profile LED Mico białe to niezwykle dyskretne i eleganckie profile meblowe o ciekawych możliwościach montażu. Profil aluminiowy LED Mico biały może być montowany natynkowo przy użyciu specjalnych uchwytów montażowych. Możemy także wykorzystać innowacyjny system przegubowy, który daje nam szansę wykonania eleganckiej lampy do punktowego oświetlania. Możemy wykonać lampy stojące lub naścienne. Profile LED Mico białe sprawdzają się zarówno w przestrzeniach mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Są doskonałe do doświetlania pólek oraz blatów, podświetlania ekspozycji w klepach czy jako lampy oświetlające obrazy lub lustra. Do profili LED Mico białych mamy dostępne wszystkie niezbędne akcesoria montażowe oraz szeroki wybór kloszy. Dopasowując klosz do każdej indywidualnej sytuacji, dopasujemy oświetlenie do własnych potrzeb i oczekiwań. Profil LED Mico pełni także funkcje ochronne dla taśmy LED. Zabezpiecza ja przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Odprowadza rónież nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki temu taśma nie przegrzewa się, a jej trwałość i żywotność zdecydowanie się wydłużają. Profil Mico biały to ciekawe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie szukamy nietuzinkowych i atrakcyjnych rozwiązań służących do efektownego i estetycznego oświetlenia przestrzeni.

 

Profil LED typ MICO czarny

Profil LED Mico czarny to niezwykle modny i atrakcyjny profil aluminiowy LED o ciekawych możliwościach zastosowania. Jest to profil meblowy, który możemy zamontować natynkowo przy użyciu specjalnych uchwytów montażowych. Możemy także wykorzystać innowacyjny system przegubowy w celu zbudowania atrakcyjnej i oryginalnej lampy. Mamy możliwość zbudowania lampy natynkowej oraz stojącej. Profile Mico czarne sprawdzają się w nowoczesnych domach, biurach, sklepach, hotelach itp. Najczęściej profil Mico czarny służy do podświetlania pólek, blatów, ekspozycji w sklepach, luster i obrazów. Możliwości zastosowania czarnego profilu Mico jest nieskończenie wiele. Jedynie wyobraźnia może ograniczać jego wykorzystanie w naszych wnętrzach. Do profili LED Mico czarnych dostępne mamy wszystkie niezbędne akcesoria montażowe oraz szeroki wybór kloszy. Dzięki temu światło emitowane przez taśmy ledowe będzie dopasowane do każdej indywidualnej sytuacji. Będzie ono spełniać wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania.

 

Profil LED typ MICO inox

Profil aluminiowy LED Mico inox to ciekawy profil meblowy w kolorze inox. Profile Mico inox sprawdzają się doskonale w nowoczesnych wnętrzach zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Profile LED Mico Inox możemy montować natynkowo za pomocą specjalnych uchwytów montażowych, a także możemy zbudować własną, ciekawą i designerską lampę. Wykorzystując innowacyjny system przegubowy, stworzymy niepowtarzalną oprawę, która pełnić może nieskończenie wiele funkcji. Profil Mico inox sprawdza się zarówno we wnętrzach mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Jest to doskonałe podświetlenie pólek, blatów czy ekspozycji w sklepach. Profile LED Mico inox są atrakcyjnym oświetleniem obrazów, luster i innych. Do profili LED inox mamy dostępne różnego rodzaju klosze oraz wszystkie niezbędne akcesoria montażowe. Szeroki wybór kloszy umożliwia dopasowanie oświetlenia do każdej indywidualnej sytuacji. Taśmy ledowe w profilu Mico inox będą spełniać wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania.

 

Profil LED typ MICO zestawy

Profile LED Mico zestawy to gotowe zestawy do montażu profili Mico. Profil aluminiowy LED Mico to niezwykle ciekawy profil meblowy o bardzo szerokim spektrum zastosowań. Możemy go montować natynkowo przy wykorzystaniu specjalnych uchwytów montażowych. Możemy także zbudować własną, ciekawą i designerską lampę. Za pomocą innowacyjnego systemu przegubowego lampa tak będzie mogła pełnić nieskończenie wiele funkcji. Profile LED Mico w zestawach to rozwiązanie dla osób ceniących oszczędność czasu oraz pieniędzy. Nie musimy kompletować samemu wszystkich elementów potrzebnych do zbudowania systemu oświetlenia. Możemy skorzystać z gotowych rozwiązań. W skład zestawu wchodzi sam profil, uchwyty montażowe do montażu natynkowego, zaślepki oraz odpowiednie klosze. Zestawy oferowane są w długościach 1 m oraz 2 m. Mamy także możliwość wybrania zestawu profili w wybranym przez nas kolorze. Mamy do wyboru zestawy profili czarnych, srebrnych, białych, inox oraz nielakierowanych, surowych. Taśmy ledowe zamontowane za pomocą zestawu profili Mico stworzą niepowtarzalne i efektowne oświetlenie, a sam profil będzie prawdziwą dekoracją naszego wnętrza, zarówno mieszkaniowego, jak i komercyjnego.* Pola wymagane