Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LUMINES - typ Y

Profil Lumines typ Y jest montowaną napowierzchniowo listwą aluminiową, która idealnie uzupełnienia współczesne realizacje świetlne. Jest to sposób na gustowne wykończanie i dyskretne ukrycie taśmy LED, a także ochrona diod przed przegrzaniem. Profil LED Lumines typ Y głęboki jest nie tylko estetyczną oprawą, ale także listwą, która wydłuża żywotność taśm LED i wpływa na jej bezawaryjność. Oferowana przez nas listwa aluminiowa bardzo często znajduje swoje zastosowanie w branży meblarskiej. Może posłużyć zarówno do podświetlenia aranżacji, jak i do dekoracyjnego oświetlenia.

profil Y wymiary

Kolor uchwytu:
Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Wersja Klosza:
Producent:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 59    Wyświetl po:

Profil Lumines LED typ Y głęboki - jednolita linia świetlna

Profil Lumines typ Y głęboki ma wymiary 18x16mm i szerokość wewnętrzna wynosząca 13mm co pozwala na głębsze osadzenie taśmy LED. Dzięki takiemu rozwiązaniu wraz z kloszem mlecznym otrzymujemy jednolitą linię światła, a pojedyncze diody LED nie są widoczne. Prócz matowej osłonki, możemy wybrać klosz mrożony, przezroczysty lub przesłonki z PMMA. Klosze typu Frosted i Frosted Mleczne to produkty Premium, które z upływającym czasem nie tracą swoich właściwości i nie żółkną.

profil Y

 

Profil typ Y Lumines  i jego zastosowanie

 

Profil LED Lumines typ Y głęboki znajduje swoje szerokie zastosowanie zarówno w branży meblarskiej, jak i do dekoracyjnego oświetlenia pomieszczeń. Estetycznie wykonany z wysokiej jakości aluminium zdecydowanie wydłuża żywotność taśm LED i chroni ją przed uszkodzeniami. W celu kompletnego montażu profilu, nasz sklep przygotował dla Państwa bogatą gamę akcesoriów, które nie tylko ułatwią montaż, ale także zaakcentują jego wykończenie.

Szerokość taśmy LED: do 12 mm

 

Profil LUMINES - typ Y - wersje kolorystyczne:

 • profil surowy,

 • profil srebrny anodowany,

 • profil czarny anodowany,

 • profil inox anodowany,

 • profil biały lakierowany (RAL9016)

Profil do taśm LED - typ Y - sposób montażu:

 • taśma dwustronna,

 • uchwyty montażowe,

 • zawiesia (jako oświetlenie wiszące)

profil Y montaż

profil Y zawiesia

 

Profil aluminowy Y LUMINES - akcesoria

 

KLOSZE

Montowane na wcisk od góry profilu.

BASIC

 • transparentny (PVC/PMMA/PC),
 • mrożony (PVC/PMMA/PC),
 • mleczny (PVC/PMMA/PC),
 • frosted (PMMA),
 • frosted mleczny (PMMA),
 • lens 15 (PMMA),
 • lens 30 (PMMA)
 • black (PMMA)

ZAŚLEPKI

 • aluminiowe lub z tworzywa sztucznego, z otworem lub bez otworu w 5 wersjach kolorystycznych (biały, czarny, inox, srebrny, szary)

DODATKOWE AKCESORIA

 • uchwyt Y,
 • uchwyt metalowy Y,
 • zawias,
 • włącznik bezdotykowy,
 • zawiesia

Profil dostępny jest w standardowych odcinkach: 1000 mm, 2020 mm, 3000 mm. Istnieje możliwość docięcia profili na dowolny wymiar.

 

Profil LED typ Y surowy

W naszych wnętrzach wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologii LED. Jednym z takich rozwiązań są taśmy ledowe. Do instalacji taśm oraz ich zabezpieczenia służy profil aluminiowy LED. Profil LED typ Y surowy profil natynkowy w kolorze surowego aluminium. Jest to profil nielakierowany, przeznaczony do montażu taśm LED o szerokości do 12 mm. Profile LED typ Y to ciekawe designerskie rozwiązania służące do oświetlania wnętrz mieszkaniowych oraz komercyjnych. Zabezpieczają one taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnym działaniem pyłu, kurzu oraz wilgoci. Jednocześnie działając jak radiator, odprowadzają także nadmiar ciepła z pracującej taśmy. Do naszych profili LED typ Y surowych mamy dostępne wszystkie niezbędne akcesoria montażowe, a także klosze spełniające wszystkie nasze potrzeby oraz oczekiwania i rozpraszające w odpowiedni dla każdej indywidualnej sytuacji sposób światło emitowane przez taśmy LED. Profile LED typ Y surowe montowane są za pomocą taśmy dwustronnej, kleju montażowego i przeznaczonych do nich uchwytów montażowych. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest także skorzystanie z przeznaczonych dla nich zestawów zawieszek i zamontowanie profilu LED typ Y surowego w sposób zwieszany. Profile LED typ Y surowe znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie poszukujemy estetycznego, efektownego i funkcjonalnego oświetlenia naszego wnętrza.

 

Profil LED typ Y srebrny

Taśmy ledowe weszły na stałe do naszych wnętrz i skutecznie, efektownie oraz funkcjonalnie oświetlają nasze wnętrza. Do ich montażu wykorzystywany jest profil aluminiowy LED. Profil LED typ Y srebrny to funkcjonalny i estetyczny profil do montażu natynkowego w kolorze srebrnym. Profil LED typ Y srebrny jest profilem, w którym zamontujemy taśmy o szerokości 8 mm, 10 mm i 12 mm. Do profili LED typ Y srebrnych możemy dokupić wszystkie niezbędne akcesoria montażowe i w sposób estetyczny wykończyć całą naszą instalację oświetlenia LED. Profil LED typ Y srebrny jest profilem głębokim. Dzięki temu mamy możliwość głębszego osadzenia taśmy LED. Wykorzystując profil LED typ Y razem z kloszem mlecznym, otrzymujemy jednolitą linię światła widoczne. Profil LED typ Y srebrny znajduje zastosowanie w branży meblarskiej, a także do dekoracyjnego oświetlenia pomieszczeń. Profile LED typ Y srebrne znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie szukamy efektownych i funkcjonalnych rozwiązań do podświetlania nowoczesnych aranżacji, a także do dekoracyjnego oświetlenia pomieszczenia. Profil LED typ Y srebrny to uniwersalne rozwiązanie do każdego typu wnętrza i sposobu jego aranżacji.

 

Profil LED typ Y biały

Stały rozwój technologii oświetleniowej LED powoduje powstawanie nowych energooszczędnych rozwiązań, służących nam doskonałym światłem. Jednym z takich rozwiązań są taśmy ledowe. Aby w odpowiedni sposób zamontować taśmy oraz wydłużyć ich żywotność, wykorzystuje się profil aluminiowy LED. Profil LED typ Y biały to bardzo elegancki i dyskretny profil natynkowy. Zamontujemy w nim taśmy o szerokości od 8 mm do 12 mm. Profil LED typ Y biały to profil głęboki wykorzystywany do dekoracyjnego oświetlenia pomieszczeń, a także w branży meblarskiej. Profil LED typ Y biały chroni taśmy LED przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zabezpiecza przed działaniem warunków zewnętrznych takich jak kurz, pył oraz wilgoć. Jednocześnie działając jak radiator, odprowadza nadmiar ciepła z pracującej taśmy. Profile LED typ Y białe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie szukamy ciekawego, designerskiego i estetycznego rozwiązania oświetlenia opartego o taśmy ledowe. Profile LED typ Y białe Możemy montować za pomocą taśmy dwustronnej, kleju montażowego, a także przeznaczonych do montażu uchwytów montażowych. Profil LED typ Y biały możemy również zawiesić pod sufitem na zestawach zawiesi dedykowanych do tego typu montażu. Profil LED typ Y biały dostępny jest w odcinkach m oraz 2 m. Do profili LED typ Y białych dostępne są wszystkie niezbędne akcesoria montażowe oraz różnego rodzaju klosze spełniające wszystkie indywidualne potrzeby i oczekiwania.

 

Profil LED typ Y czarny

Niezwykłą popularnością w ostatnich latach do oświetlenia naszych wnętrz cieszą się taśmy ledowe. Do odpowiedniego ich montażu wykorzystujemy profil aluminiowy LED. Jednym z ciekawych rodzajów profili jest profil LED typu Y czarny. Jest to profil głęboki natynkowy wykorzystywany w branży meblarskiej także do dekoracyjnego podświetlania wnętrz. Profile LED typu Y czarne cieszą się niezwykłą popularnością ze względu na panujące tendencję w aranżacjach nowoczesnych wnętrz, w których wykorzystuje się akcesoria w kolorze czarnym. Profil LED typ Y czarny to profil, dzięki któremu zbudujemy niepowtarzalną, efektowną i zwracającą na siebie uwagę instalację oświetleniową. System oświetlenia oparty o czarny profil LED typ Y zawsze zapada w pamięć każdego obserwatora. Profile LED typ Y czarne służą także zabezpieczeniu pracującej taśmy LED. Chronią one taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnym działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Działając jak radiator, odprowadzają również nadmiar ciepła ze świecącej taśmy, wydłużając zdecydowanie jej żywotność. Wykorzystując profil LED typ Y czarny, jesteśmy w stanie zbudować instalację oświetleniową, która będzie funkcjonowała bezawaryjnie przez wiele lat, zwiększając prestiż naszego wnętrza.

 

Profil LED typ Y inox

Nowoczesne wnętrza wymagają zastosowania nowoczesnych rozwiązań, także oświetleniowych. Jednym z takich rozwiązań popularnym w ostatnich latach są taśmy ledowe. Łatwy, szybki i bezpieczny ich montaż odbywa się przy wykorzystaniu profili aluminiowych LED. Profil LED typ Y inox to uniwersalny profil natynkowy do montażu taśm o szerokości do 12 mm. Profile LED typ Y inox to profile głębokie, które znajdują zastosowanie w branży meblarskiej, a także do dekoracyjnego oświetlenia pomieszczeń. Profil LED typ Y inox montowany jest za pomocą taśmy dwustronnej, kleju montażowego lub specjalnych uchwytów montażowych. Bardzo ciekawe jest zastosowanie profil LED typ Y jako lampy wiszącej. Specjalne zestawy zawiesi umożliwiają nam zawieszenie profilu LED typ Y na dowolnej interesującej nas wysokości na przykład nad stołem w jadalni. Profil LED typ Y inox chroni taśmę LED przed uszkodzeniami i niekorzystnym działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Jednocześnie działając jak radiator, odprowadza nadmiar ciepła z taśmy emitującej światło, która jest w nim zamieszczona. Profile LED typ Y inox znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie szukamy efektownego oraz designerskiego oświetlenia opartego o taśmy ledowe.

 

Profil LED typ Y zestawy

Taśmy ledowe to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów oświetlania nowoczesnych wnętrz mieszkaniowych oraz komercyjnych. Za ich odpowiedni bezpieczny i efektownym montaż odpowiada profil aluminiowy LED. Jednym z profili wykorzystywanych w naszych wnętrzach jest profil LED typ Y. Zestawy profili LED typ Y to gotowe zestawy przeznaczone do montażu taśmy LED. Dzięki temu nie musimy samemu kompletować wszystkich niezbędnych elementów planowanej instalacji oświetlenia LED. Profil LED typ Y zestawy to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących oszczędność czasu oraz pieniędzy. Zestawy profil LED typ Y dostępne są w długościach 1 m oraz 2 m. W skład zestawu wchodzi oczywiście profil typ Y, wszystkie niezbędne elementy do jego montażu oraz odpowiednio do naszych potrzeb dobrany klosz. Zestawy profili LED typ Y sprawdzają się w branży meblarskiej oraz do dekoracyjnego oświetlenia przestrzeni. Profil LED typ Y w zestawach jest estetyczną oprawą, ale także listwą wydłużająca żywotność taśm LED. Chroniąc taśmy LED przed działaniem kurzu, pyłu i wilgoci zabezpiecza ją przed uszkodzeniami i awariami. Działając jak radiator, odprowadza także nadmiar ciepła z pracującej taśmy LED. Dzięki temu możemy cieszyć się atrakcyjną instalacją oświetlenia przez wiele lat.

Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości
22.03.2021 Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości

Za pomocą profili aluminiowych, taśma LED jest doskonałym oświetleniem głównym, ale i dodatkowym. Jakie profile wykorzystać do montażu na suficie? Do czego służą i jakie dają możliwości? Poradnik wyboru i zastosowania profili aluminiowych do taśm LED.

Więcej


* Pola wymagane