Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LUMINES - typ Y

Czym jest profil Lumines typ Y głęboki

 

Profil Lumines typ Y jest montowaną napowierzchniowo listwą aluminiową, która idealnie uzupełnienia współczesne realizacje świetlne. Profil LED Lumines typ Y głęboki jest nie tylko estetyczną oprawą, ale także listwą, która wydłuża żywotność taśm LED i wpływa na jej bezawaryjność. Oferowana przez nas listwa aluminiowa bardzo często znajduje swoje zastosowanie w branży meblarskiej. Może posłużyć zarówno do podświetlenia aranżacji, jak i do dekoracyjnego oświetlenia.

 

Profil Lumines LED typ Y głęboki - jednolita linia świetlna

Profil Lumines typ Y głęboki ma wymiary 18x16mm i szerokość wewnętrzna wynosząca 13mm co pozwala na głębsze osadzenie taśmy LED. Dzięki takiemu rozwiązaniu wraz z kloszem mlecznym otrzymujemy jednolitą linię światła, a pojedyncze diody LED nie są widoczne. Prócz matowej osłonki, możemy wybrać klosz mrożony, przezroczysty lub przesłonki z PMMA. Klosze typu Frosted i Frosted Mleczne to produkty Premium, które z upływającym czasem nie tracą swoich właściwości i nie żółkną.

 

Profil Lumines typ Y i jego zastosowanie

 

Profil LED Lumines typ Y głęboki znajduje swoje szerokie zastosowanie zarówno w branży meblarskiej, jak i do dekoracyjnego oświetlenia pomieszczeń. Estetycznie wykonany z wysokiej jakości aluminium zdecydowanie wydłuża żywotność taśm LED i chroni ją przed uszkodzeniami. W celu kompletnego montażu profilu, nasz sklep przygotował dla Państwa bogatą gamę akcesoriów, które nie tylko ułatwią montaż, ale także zaakcentują jego wykończenie.

 

Akcesoria do profili aluminiowych typu Y:

  • Zaślepki do profilu Y - dwa rodzaje - z wyjściem na przewód lub bez
  • Klosze do profilu Y - pięć rodzajów - trzy przesłonki wykonane z PVC i dwie z PMMA
  • Uchwyty montażowe do profilu Y - trzy kolory - znacznie ułatwią montaż profilu
Kolor uchwytu:
Producent:
Kolor zaślepki:
Kolor profilu:
Długość:
Wersja Klosza:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 43    Wyświetl po:* Pola wymagane