Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED CONVA

Listwa przysufitowa Conva jest aluminiowym profilem, przystosowanym do napowierzchniowego montażu. Montujemy ją za pomocą profilu montażowego Sparo oraz wkrętów montażowych. Profile napowierzchniowe Conva możemy również łączyć w długie odcinki za pomocą dedykowanych łączników montażowych. W naszej ofercie dostępne są:

 • Łączniki proste
 • Łączniki kątowe 90st
 • Łączniki poprzeczno kątowe
 • Łączniki kątowe 120st

 

 1. Profil przysufitowy Conva - montaż
 2. Profil LED Conva i efektowne, dekoracyjne podświetlenie
 3. Profil LED typ Conva srebrny
 4. Profil LED typ Conva biały
Kolor zaślepki:
Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 46    Wyświetl po:

Profil przysufitowy Conva - montaż

Profile aluminiowe Conva są uniwersalnymi listwami, które możemy zamontować na ścianie czy na suficie. Do kompletnego złożenia systemu oświetleniowego, opartego na profilach LED Conva będziemy potrzebować

- Klosz Double - przesłonka, która będzie dodatkowo chronić diody, a poza tym rozproszy światło

 • Mleczny
 • Mrożony
 • Transparentny
 • Frosted/Frosted Mleczny

- Zaślepek z wyjściem na przewód lub bez (wykonane z aluminium, idealnie pasują kolorystycznie do profilu)

- Profilu montażowego Sparo (zapewni stabilny i bezawaryjny montaż)

 

Profil LED Conva i efektowne, dekoracyjne podświetlenie

Profil przysufitowy Conva świetnie sprawdzi się do stworzenia systemów zintegrowanego oświetlenia w oparciu o dekoracyjne oświetlenie. Jest doskonałym wyborem do dekoracyjnego oświetlenia:

 • kuchni
 • biura
 • salonu
 • sal sprzedażowych
 • sklepów

 

Profil LED typ CONVA srebrny

Profil typu Conva srebrny to nowoczesny i niezwykle efektowny profil do montażu nawierzchniowego. Profile Conva srebrne montuje się, wykorzystując profil montażowy Sparo. Taśmy ledowe w profilu Conva budują niesamowite sceny świetlne. Jest to niezwykle atrakcyjna i designerska dekoracja oświetleniowa w każdym wnętrzu. Profile LED Conva srebrne to uniwersalne profile do użytku mieszkaniowego oraz komercyjnego. Z powodzeniem znajdują zastosowanie w salonach, sypialniach czy przedpokojach. Są dobrym rozwiązaniem do oświetlania przestrzeni hotelowych, jako źródło światła dekoracyjnego w lokalach gastronomicznych, biurach, na salach bankietowych itp. Profile Conva srebrne to nie tylko niesamowite możliwości. To również dobra ochrona taśm LED. Chronią one bowiem jak każdy inny profil aluminiowy LED taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Odprowadzają również nadmiar ciepła z pracującej taśmy. Dzięki temu zdecydowanie wydłuża się żywotność każdej taśmy LED zamontowanej w profilu Conva. Profile LED Conva srebrne to niesamowite rozwiązanie dla osób poszukujących nietuzinkowych i zawracających na siebie uwagę rozwiązań we wnętrzu.

 

Profil LED typ CONVA biały

Profile LED Conva białe to intrygująca i efektowna dekoracja każdego wnętrza. Profil Conva biały to listwa aluminiowa do montażu nawierzchniowego. Montowana jest przy wykorzystaniu dodatkowego profilu montażowego. Jest to profil montażowy Sparo. Wykorzystując profil typ Conva biały mamy możliwość zbudowania niezwykle designerskiej i zapadającej w pamięć dekoracji oświetleniowej w każdym wnętrzu mieszkaniowym oraz komercyjnym. Profile LED Conva białe są doskonałe do domu, sklepu, hotelu, restauracji, a także do różnego rodzaju lokali rozrywkowych. Profile Conva białe zaskoczą, zachwycą i zapadną w pamięć każdemu obserwatorowi. Dodatkowo profil Conva biały, jak każdy profil aluminiowy LED ochroni taśmy ledowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem, kurzu, pyłu oraz wilgoci. Odprowadzając ciepło ze świecącej taśmy, zapobiegnie także jej przegrzewaniu. Wszystko to wpłynie na przedłużenie czasu życia taśmy. Profil LED Conva biały to nietuzinkowy sposób uzyskania trwałego, bezawaryjnego, eleganckiego i designerskiego oświetlenia w każdym pomieszczeniu.* Pola wymagane