Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED TOPO

Profil aluminiowy Topo jest jednym z profili sufitowych, przystosowanych do montażu międzypłytowe. Jego specjalna konstrukcja, świetnie sprawdza się podczas montażu w systemach sufitów podwieszanych, a ponadto tworzy elegancką iluminację świetlną. Profil międzypłytowy TOPO jest jednym z rodziny architektonicznych, który zaskoczy nas swoim stylowym, odbitym światłem. Wykonany w całości z nierdzewnego aluminium działa jako naturalny radiator taśm LED i odprowadza z nich ciepło. Aluminium jest również materiałem trwałym (nie poddaje się procesowi korozji), który jest łatwy w docięciu i obróbce.

  1. Profil sufitowy Topo - montaż
  2. Profil Lumines Topo, czyli listwa świecąca odbitym światłem
  3. Profil LED typ Topo srebrny
  4. Profil LED typ Topo biały
Wersja Klosza:
Kolor zaślepki:
Kolor profilu:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 31    Wyświetl po:

Profil sufitowy Topo - montaż

Profil aluminiowy Topo montujemy za pomocą dedykowanych sprężyn i wkrętów montażowych. Profil za pomocą sprężynki mocujemy na suficie i stabilizujemy za pomocą wkrętu montażowego, przykręcając do ściany. W celu stworzenia idealnej całości możemy zagipsować element Profilu, aby ten idealnie licował z resztą aranżacji. Profile LED Topo podobnie jak większość listw architektonicznych możemy łączyć w dłuższe odcinki za pomocą dedykowanych łączników. Łączniki występują w wielu wersjach, przez co nasz Profil po odpowiednim docięciu będziemy mogli połączyć pod wieloma różnymi kątami.

 

Profil Lumines Topo, czyli listwa świecąca odbitym światłem

Profil aluminiowy Topo posiada specjalny slot na aż dwie taśmy LED. Jest on w taki sposób wyprofilowany, aby światło taśm odbijało się od ścianki aluminiowej listwy i zaskakiwało nas niesamowitym efektem. Zastosowane taśmy w naszym profilu możemy dodatkowo ochronić przed kurzem i brudem za pomocą Klosza Double. Wybór odpowiedniej przesłonki pozwoli nam z jednej strony na maksymalne wykorzystanie potencjału świetlnego diod, z drugiej natomiast świetnie rozmyje światło

 

Profil LED typ TOPO srebrny

Profile LED Topo srebrne to interesujące, innowacyjne profile przystosowane do montażu międzypłytowego. Montaż profilu LED Topo odbywa się za pomocą sprężynek montażowych, a także poprzez przykręcenie wkrętami montażowymi do ściany. W profilu LED Topo srebrnym zamontujemy dwie taśmy ledowe o szerokości 12 mm. Światło emitowane przez taśmy LED odbija się od ścianki listwy aluminiowej i zaskakuje niesamowitym efektem. Profil LED Topo srebrny to rozwiązanie zwracające na siebie uwagę, zachwycające i wpadające w pamięć każdemu obserwatorowi. Profile LED Topo srebrne są doskonałe do użytku mieszkaniowego oraz komercyjnego. Profile LED Topo to, podobnie jak każdy inny profil aluminiowy LED także dokonała ochrona dla taśm LED. Zabezpiecza on taśmę przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Jednocześnie doskonale odprowadzając ciepło ze świecącej taśmy, minimalizuje ryzyko jej przegrzania. Dzięki temu taśma zyskuje na bezawaryjności, żywotności i trwałości. Profile LED Topo srebrne to doskonałe rozwiązanie dla każdego poszukującego nietuzinkowego rozwiązania do designerskiego i efektownego oświetlenia swojego wnętrza.

 

Profil LED typ TOPO biały

Profile LED Topo białe to bardzo interesujące i innowacyjne rozwiązanie do oświetlania wnętrz mieszkaniowych oraz komercyjnych. Profil LED Topo biały to ciekawy, efektowny i jedyny w swoim rodzaju profil do montażu międzypłytowego. Profil LED Topo biały montowany jest za pomocą sprężynek montażowych na suficie i za pomocą wkrętów montażowych do ściany. Wszędzie, gdzie zostanie użyty profil LED Topo biały, oświetlenie emitowane przez taśmy ledowe nie pozostanie niezauważone i zbagatelizowane. Nawet dwie taśmy LED w profilu LED Topo zawsze zaskoczą, zwrócą nas siebie uwagę i pozostawią niezapomniane wrażenia na każdym obserwatorze. Profil LED Topo biały to rozwiązanie dla każdego poszukującego czegoś nieszablonowego i nowoczesnego. Spełni on pokładane w nim nadzieje, dając zadowolenie z osiągniętych efektów. Jednocześnie profil LED Topo to dobre zabezpieczenie taśm LED. Działając jak każdy inny profil aluminiowy LED, chroni on taśmę przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Jednocześnie odprowadzając nadmiar ciepła z pracującej taśmy, zapewnia wydłużenie jej żywotności i trwałości. Każda taśma LED w profilu LED Topo będzie świecić przez wiele lat, nieustannie zachwycając i gwarantując niezapomniane doznania z obserwowania dekoracyjnego oświetlenia w każdym wnętrzu.* Pola wymagane