Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED TOPO

Profil sufitowy Topo idealny do montażu w sufitach podwieszanych

 

Profil aluminiowy Topo jest jednym z profili sufitowych, przystosowanych do montażu międzypłytowe. Jego specjalna konstrukcja, świetnie sprawdza się podczas montażu w systemach sufitów podwieszanych, a ponadto tworzy elegancką iluminację świetlną. Profil międzypłytowy TOPO jest jednym z rodziny architektonicznych, który zaskoczy nas swoim stylowym, odbitym światłem. Wykonany w całości z nierdzewnego aluminium działa jako naturalny radiator taśm LED i odprowadza z nich ciepło. Aluminium jest również materiałem trwałym (nie poddaje się procesowi korozji), który jest łatwy w docięciu i obróbce.

 

W jaki sposób zamontujemy Profil międzypłytowy Topo

 

Profil aluminiowy Topo montujemy za pomocą dedykowanych sprężyn i wkrętów montażowych. Profil za pomocą sprężynki mocujemy na suficie i stabilizujemy za pomocą wkrętu montażowego, przykręcając do ściany. W celu stworzenia idealnej całości możemy zagipsować element Profilu, aby ten idealnie licował z resztą aranżacji. Profile LED Topo podobnie jak większość listw architektonicznych możemy łączyć w dłuższe odcinki za pomocą dedykowanych łączników. Łączniki występują w wielu wersjach, przez co nasz Profil po odpowiednim docięciu będziemy mogli połączyć pod wieloma różnymi kątami.

 

Profil Lumines Topo, czyli listwa świecąca odbitym światłem

 

Profil aluminiowy Topo posiada specjalny slot na aż dwie taśmy LED. Jest on w taki sposób wyprofilowany, aby światło taśm odbijało się od ścianki aluminiowej listwy i zaskakiwało nas niesamowitym efektem. Zastosowane taśmy w naszym profilu możemy dodatkowo ochronić przed kurzem i brudem za pomocą Klosza Double. Wybór odpowiedniej przesłonki pozwoli nam z jednej strony na maksymalne wykorzystanie potencjału świetlnego diod, z drugiej natomiast świetnie rozmyje światło.

Kolor profilu:
Wersja Klosza:
Długość:
Kolor zaślepki:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 26    Wyświetl po:* Pola wymagane