Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED typ APA12

Profil aluminiowy APA12 to listwa aluminiowa, przystosowana do instalacji pojedynczego paska LED o szerokości nieprzekraczającej 13mm. Profile LED APA12 dostępne są w trzech długościach:

  • 1000mm
  • 2020mm
  • 2900mm

oraz dwóch kolorach:

  • Profil LED APA12 srebrny anodowany
  • Profil LED APA12 biały lakierowany

Listwa sufitowa APA12 została wykonana z aluminium, czyli materiału, który świetnie sprawdza się do docinania czy dodatkowej obróbki. Profil aluminiowy nię pęka i jest na tyle plastyczny, by jego cięcie nie stanowiło większego problemu.

  1. Profil sufitowy APA12 stanowi świetny wybór
  2. Profil LED APA12 wykonany z aluminium
  3. Profil LED typ APA12 srebrny
  4. Profil LED typ APA12 bialy
Wersja Klosza:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 19    Wyświetl po:

Profil sufitowy APA12 stanowi świetny wybór

Profil Lumines APA12 montujemy w płytach o grubości 12mm. Jest to listwa aluminiowa, która rozprowadza światło równomiernie z płaszczyzną naszego sufitu. Montujemy ją natynkowo, wsuwając w płytę i stabilizując za pomocą wkrętów montażowych. Profil aluminiowy APA12 stanowi świetny sposób do stworzenia efektownego oświetlenia sufitowego, które wzbudzi zainteresowanie każdego z naszych gości.

 

Profil LED APA12 wykonany z aluminium

Aluminium to materiał, który charakteryzuje się dużą plastycznością i pozwala nam na proste docięcie naszego profilu na odpowiednią dla nas długość. Jest to również materiał zapewniający odpowiednie odprowadzanie ciepła, estetyczny wygląd, a także trwałość, gdyż aluminium jest łatwe do utrzymania w czystości, a także w pełni odporne na korozję.

 

Profil LED typ APA12 srebrny

Srebrny profil LED APA12 to listwa aluminiowa do dekoracyjnego podświetlania sufitów. Montowana jest na płytach sufitowych o grubości 12,5 mm za pomocą wkrętów montażowych, bez konieczności używania żadnych elementów montażowych. Profile LED APA12 srebrne to podstawa zbudowania niezwykle ciekawego systemu oświetlenia, który zachwyci, zaskoczy i zapadnie w pamięć. Wykorzystując profil LED APA12 srebrny, podkreślimy wszystkie zalety oświetlenia, jakie oferują nam taśmy ledowe. Profil LED APA12 srebrny dostępny jest w odcinkach o długości 1 m oraz 2 m. Do niego dostępne mamy różnego rodzaju klosze, które rozproszą światło w sposób spełniający wszystkie nasze oczekiwania i potrzeby. Profile LED APA12 srebrne sprawdzają się wszędzie tam, gdzie szukamy nietuzinkowych rozwiązań, służących podkreśleniu atrakcyjności naszego nowoczesnego wnętrza i zwiększeniu jego prestiżu. Jednocześnie profil LED APA12 srebrny to ochrona taśmy LED. Podobnie jak każdy inny profil aluminiowy LED zabezpiecza on taśmę przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci, a także odprowadza nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki temu taśma świecić będzie bezawaryjnie przez wiele lat od dnia jej montażu na naszym suficie.

 

Profil LED typ APA12 biały

Profile LED APA12 białe to białe listwy aluminiowe do montażu taś LED na sufitach nowoczesnych wnętrze. Profil LED APA12 biały montowany jest na płycie sufitowej o grubości 15,8 mm. Montaż odbywa się za pomocą wkrętów montażowych, bez konieczności użycia jakichkolwiek akcesoriów montażowych. Profile LED APA12 białe, po montażu i zagipsowaniu pozostaną niemalże niezauważalnym elementem wystroju naszego pomieszczenia. Dopiero uruchomieniu oświetlenia zachwyci, zaskoczy i zapadnie w pamięć każdemu naszemu gościowi. Profile LED APA12 białe sprawdzają się w każdym wnętrzu mieszkaniowym oraz komercyjnym. Jest to dobry profil do domu, hotelu, restauracji, biura i wielu innych. Profile LED APA12 białe działają jednocześnie jak każdy inny profil aluminiowy LED. Chronią one taśmy ledowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Działając jak radiator odprowadzając także nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki temu zbudujemy bezawaryjny system oświetlenia dekoracyjnego, który będzie świecił przez wiele lat, ciesząc nasz oko i zachwycając naszych gości.* Pola wymagane