Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED typ APA12

Profil sufitowy APA12 do dekoracyjnego wykończenia sufitów podwieszanych

 

Profil aluminiowy APA12 to listwa aluminiowa, przystosowana do instalacji pojedynczego paska LED o szerokości nieprzekraczającej 13mm. Profile LED APA12 dostępne są w trzech długościach:

  • 1000mm
  • 2020mm
  • 2900mm

oraz dwóch kolorach:

  • Profil LED APA12 srebrny anodowany
  • Profil LED APA12 biały lakierowany

Listwa sufitowa APA12 została wykonana z aluminium, czyli materiału, który świetnie sprawdza się do docinania czy dodatkowej obróbki. Profil aluminiowy nię pęka i jest na tyle plastyczny, by jego cięcie nie stanowiło większego problemu.

 

Gdy Profil sufitowy APA12 stanowi świetny wybór

 

Profil Lumines APA12 montujemy w płytach o grubości 12mm. Jest to listwa aluminiowa, która rozprowadza światło równomiernie z płaszczyzną naszego sufitu. Montujemy ją natynkowo, wsuwając w płytę i stabilizując za pomocą wkrętów montażowych. Profil aluminiowy APA12 stanowi świetny sposób do stworzenia efektownego oświetlenia sufitowego, które wzbudzi zainteresowanie każdego z naszych gości.

 

Dlaczego aluminium jest takie ważne w Profilu LED APA12

 

Aluminium to materiał, który charakteryzuje się dużą plastycznością i pozwala nam na proste docięcie naszego profilu na odpowiednią dla nas długość. Jest to również materiał zapewniający odpowiednie odprowadzanie ciepła, estetyczny wygląd, a także trwałość, gdyż aluminium jest łatwe do utrzymania w czystości, a także w pełni odporne na korozję.

Wersja Klosza:
Długość:
Producent:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 20    Wyświetl po:* Pola wymagane