Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Profil LED typ APA12

Profil sufitowy APA12 do dekoracyjnego wykończenia sufitów podwieszanych

 

Profil aluminiowy APA12 to listwa aluminiowa, przystosowana do instalacji pojedynczego paska LED o szerokości nieprzekraczającej 13mm. Profile LED APA12 dostępne są w trzech długościach:

  • 1000mm
  • 2020mm
  • 2900mm

oraz dwóch kolorach:

  • Profil LED APA12 srebrny anodowany
  • Profil LED APA12 biały lakierowany

Listwa sufitowa APA12 została wykonana z aluminium, czyli materiału, który świetnie sprawdza się do docinania czy dodatkowej obróbki. Profil aluminiowy nię pęka i jest na tyle plastyczny, by jego cięcie nie stanowiło większego problemu.

 

Gdy Profil sufitowy APA12 stanowi świetny wybór

 

Profil Lumines APA12 montujemy w płytach o grubości 12mm. Jest to listwa aluminiowa, która rozprowadza światło równomiernie z płaszczyzną naszego sufitu. Montujemy ją natynkowo, wsuwając w płytę i stabilizując za pomocą wkrętów montażowych. Profil aluminiowy APA12 stanowi świetny sposób do stworzenia efektownego oświetlenia sufitowego, które wzbudzi zainteresowanie każdego z naszych gości.

 

Dlaczego aluminium jest takie ważne w Profilu LED APA12

 

Aluminium to materiał, który charakteryzuje się dużą plastycznością i pozwala nam na proste docięcie naszego profilu na odpowiednią dla nas długość. Jest to również materiał zapewniający odpowiednie odprowadzanie ciepła, estetyczny wygląd, a także trwałość, gdyż aluminium jest łatwe do utrzymania w czystości, a także w pełni odporne na korozję.

Wersja Klosza:
Długość:
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 14]   Wyświetl po:* Pola wymagane