Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampa medyczna sufitowa

Lampy medyczne sufitowe to profesjonalne urządzenia oświetleniowe przeznaczone dla wymagających specjalistów. Znajdują swoje zastosowanie głównie w nowoczesnych placówkach medycznych, ale świetnie sprawdzają się również wszędzie tam, gdzie wymagane są sterylne oprawy emitujące wysokiej jakości światło. Dzięki nim podczas wykonywania zabiegów lub operacji lekarz nie musi martwić się o niewystarczającą ilość światła w pomieszczeniu, a wszystkie czynności mogą być wykonywane bardzo precyzyjnie. Oprócz tego pacjent, widząc profesjonalne oświetlenie, może czuć się bezpiecznie i komfortowo, co jest szczególnie ważne jeśli zależy Ci na pozytywnych opiniach na temat Twojej placówki. Posiadane w naszej ofercie lampy medyczne sufitowe LED są w skrócie idealnym wyborem do wszelkiego rodzaju gabinetów lekarskich, zabiegowych, diagnostycznych i ginekologicznych. Jeśli zależy Ci na wybraniu odpowiednich opraw oświetleniowych, zapoznaj się z naszą ofertą, a w przypadku pytań skorzystaj z pomocy naszego działu sprzedażowego.

 

Spis treści: 

 1. Lampa bezcieniowa sufitowa
 2. Zalety lamp medycznych sufitowych
 3. Lampy zabiegowe sufitowe
Strumień świetlny:
od: do lm
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 4    Wyświetl po:

Lampa bezcieniowa sufitowa

Przedstawione powyżej lampy medyczne sufitowe są wysokiej jakości oprawami przeznaczonymi do stosowania w miejscach wymagającej wysokiej higieny i jakości światła. Gwarantują odpowiednie oświetlenie wyznaczonej powierzchni pomieszczenia przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości barw oświetlanych przedmiotów. Jest to niezmiernie ważne podczas wykonywania zabiegów i operacji, ponieważ specjalista jest w stanie dzięki temu ocenić, czy narządy pacjenta są zdrowe. Lampy medyczne LED sufitowe mogą pełnić rolę głównego źródła światła w wybranym pomieszczeniu. Podczas wykonywania specjalistycznych operacji, gdzie wymagana jest precyzja, konieczne jest jednak stosowanie dodatkowego oświetlenia zabiegowego lub lamp operacyjnych, które dokładnie oświetlą ciało pacjenta.

Wszystkie dostępne powyżej oprawy oświetleniowe posiadają:

 • gwarancję do 7 lat,
 • niezbędne certyfikaty CE, RoHS i PZH,
 • energooszczędne diody LED,
 • szczelną i łatwą w czyszczeniu obudowę,
 • niski wskaźnik olśnienia.

Decydując się na zakup lamp medycznych do montażu sufitowego, masz pewność, że każde pomieszczenie będzie oświetlone najwyższej jakości sprzętem.

 

Zalety lamp medycznych sufitowych

Nowoczesne oświetlenie medyczne charakteryzuje się wieloma cechami, które przemawiają za korzyściami związanymi z ich użytkowania. Najważniejsze z nich to:

 • Funkcjonalność. Lampy medyczne są proste w montażu i obsłudze.
 • Intensywne światło. Wysokie natężenie światła oraz niewielka ilość emitowanego światła sprawia, że tego typu oprawy oświetleniowe idealnie sprawdzają się w placówkach medycznych.
 • Precyzyjne oświetlenie. Klosze stosowane w sufitowych lampach medycznych zapewniają odpowiednie rozproszenie światła.
 • Wierne oddawanie kolorów. Ra > 90 zapewnia odpowiednią widoczność barw. Niektóre lampy posiadają wsp. oddawania barw nawet równy 96.
 • Łatwa regulacja źródła światła. Stosując ściemniacze, można w prosty sposób regulować natężeniem światła w pomieszczeniu.
 • Łatwość utrzymania w czystości. Materiały, z których wykonywane są oprawy do pomieszczeń medycznych, są proste w utrzymaniu czystości.
 • Oszczędność energii. Diody LED pozwalają oszczędzić do 70% energii w skali roku. Jest to szczególnie ważne w przypadku miejsc, gdzie lampy muszą być włączone przez długi czas.
 • Duża wytrzymałość mechaniczna. W szpitalach lampy muszą być odporne na przypadkowe uderzenia i zalania. Lampy sufitowe medyczne gwarantują tę odporność.
 • Długa gwarancja. Gwarancja od 5 do 7 lat daje pewność, że podczas awarii jednej z opraw, nie będziesz musiał inwestować w nowe urządzenia.

 

Lampy zabiegowe sufitowe

Lampy do montażu sufitowego w placówkach medycznych wykonane są najczęściej z lekkich stopów aluminium oraz wysokiej jakości plastiku. Decydując się na zakup, masz możliwość wyboru klosza, który powinien być wybrany w oparciu o Twoje potrzeby. Dostępne są:

 • Klosz mikropryzmatyczny, gwarantujący największe rozproszenie światła.
 • Klosz pryzmatyczny, zapewniający średnie rozproszenie światła.
 • Klosz dyfuzyjny, delikatnie rozpraszający światło.
 • Dyfuzyjna szyba hartowana, czyli umiarkowane rozproszenie światła z dodatkową ochroną szkła hartowanego.

Oprócz tego istnieje również możliwość zamówienia opraw wykonanych z wyższej jakości materiałów, posiadających dodatkową warstwę antybakteryjną.

Wszystkie przedstawione powyżej lampy LED dają możliwość montażu na suficie, dzięki czemu nie zabierają cennego miejsca. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdziesz również lampy z mocowaniami do ściany, do blatu stołu lub lampy na statywie. W celu wybrania idealnej oferty skontaktuj się z naszym działem sprzedażowym lub specjalistami, którzy doradzą, a także odpowiedzą na wszelkie pytania.* Pola wymagane