Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED DILEDA

Profil natynkowy Dileda zamontujemy natynkowo, jak i zwiesimy

 

Profil Lumines Dileda to aluminiowa listwa LED, bardzo uniwersalna, a zarazem prosta w wykonaniu. Nasz Profil możemy zamontować na suficie, ścianie, szafie, czy innej płaskiej powierzchni, która nie będzie sprawdzać się do bezpośredniego montażu taśmy LED. Profil aluminiowy Dileda dostępny jest w dwóch kolorach. W naszej ofercie występuje:

  • Profil LED Dileda srebrny
  • Profil LED Dileda biały

W zależności od aranżacji, jak i własnej zachcianki możemy wybrać jedną z tych barw lub pomalować proszkowo według własnych, indywidualnych potrzeb.

 

Profil aluminiowy Dileda to listwa, która stworzy jednolitą linię światła

 

Wymiary Profilu Lumines Dileda 26,1x27,4mm nie są przypadkowe. Jest to idealna głębokość, która wraz z kloszem mlecznym stworzy nam jednolitą linię światła, na której tak bardzo zależy wielu z naszych klientów. Profil aluminiowy Dileda wyróżnia sie również bardzo dobrą przewodnością ciepła, co pozytywnie wpływa na zainstalowane w nim taśmy LED. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo kompletny osprzęt do stworzenia swojego własnego systemu oświetlenia, opartego na profilach LED Dileda.


Profil Lumines Dileda czyli aluminiowa listwa przytwierdza do powierzchni lub zawieszania za pomocą zawiesi


Profil napowierzchniowy Dileda jest jednym z tych uniwersalnych profili, który ma wiele sposobów montażu. Świetnie sprawdzi się on do stworzenia eleganckiej lampy natynkowej, jak i wyjątkowych lamp wiszących. Profil LED Dileda doskonale wpasuje się do wyglądu współczesnych wnętrz i świetne oświetli:

  • kuchnię
  • łazienkę
  • salon
  • sypialnie
  • korytarz

czy inne pomieszczenie, którego iluminiacja świetlna zależy tylko od naszej wyobraźni.

Kolor profilu:
Producent:
Kolor zaślepki:
Długość:
Wersja Klosza:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 42    Wyświetl po:

Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości
22.03.2021 Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości

Za pomocą profili aluminiowych, taśma LED jest doskonałym oświetleniem głównym, ale i dodatkowym. Jakie profile wykorzystać do montażu na suficie? Do czego służą i jakie dają możliwości? Poradnik wyboru i zastosowania profili aluminiowych do taśm LED.

Więcej


* Pola wymagane