Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED DILEDA

Profil Lumines Dileda to aluminiowa listwa LED, bardzo uniwersalna, a zarazem prosta w wykonaniu. Nasz Profil możemy zamontować na suficie, ścianie, szafie, czy innej płaskiej powierzchni, która nie będzie sprawdzać się do bezpośredniego montażu taśmy LED. Profil aluminiowy Dileda dostępny jest w dwóch kolorach. W naszej ofercie występuje:

 • Profil LED Dileda srebrny
 • Profil LED Dileda biały

W zależności od aranżacji, jak i własnej zachcianki możemy wybrać jedną z tych barw lub pomalować proszkowo według własnych, indywidualnych potrzeb.

 1. Profil aluminiowy Dileda - jednolita linia światła
 2. Profil nawierzchniowy Dileda
 3. Profil LED typ DILEDA srebrny
 4. Profil LED typ DILEDA biały
 5. Profil LED typ DILEDA zestawy
Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Producent:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 68    Wyświetl po:

Profil aluminiowy Dileda - jednolita linia światła

Wymiary Profilu Lumines Dileda 26,1x27,4mm nie są przypadkowe. Jest to idealna głębokość, która wraz z kloszem mlecznym stworzy nam jednolitą linię światła, na której tak bardzo zależy wielu z naszych klientów. Profil aluminiowy Dileda wyróżnia sie również bardzo dobrą przewodnością ciepła, co pozytywnie wpływa na zainstalowane w nim taśmy LED. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo kompletny osprzęt do stworzenia swojego własnego systemu oświetlenia, opartego na profilach LED Dileda.

 

Profil nawierzchniowy Dileda

Profil napowierzchniowy Dileda jest jednym z tych uniwersalnych profili, który ma wiele sposobów montażu. Świetnie sprawdzi się on do stworzenia eleganckiej lampy natynkowej, jak i wyjątkowych lamp wiszących. Profil LED Dileda doskonale wpasuje się do wyglądu współczesnych wnętrz i świetne oświetli:

 • kuchnię
 • łazienkę
 • salon
 • sypialnie
 • korytarz

czy inne pomieszczenie, którego iluminiacja świetlna zależy tylko od naszej wyobraźni.

 

Profil LED typ DILEDA srebrny

Profil LED Dileda srebrny to uniwersalna listwa do montażu taśmy LED. Profile LED Dileda srebrne możemy montować na sufitach i ścianach czy innych płaskich powierzchniach. Profil LED Dileda srebrny możemy także zawiesić za pomocą przeznaczonych do tego zestawu zawiesi. Profile LED Dileda srebrne dostępne są w odcinkach 1 m oraz 2 m. W profilu LED Dileda srebrnym zamontujemy dwie taśmy ledowe o szerokości 12 mm. Profil LED Dileda srebrny może posłużyć do stworzenia eleganckiej lampy natynkowej i wyjątkowej lampy wiszącej. Wykorzystując profil LED Dileda srebrny, zbudujemy długą, jednolitą linię światła. Profile LED Dileda srebrne doskonale wpisują się w nowoczesne wnętrza. Oświetlimy nimi kuchnię, łazienkę, sypialnię, salon czy korytarz. Profil LED Dileda srebrny jak każdy inny profil aluminiowy LED chroni także taśmy umieszczone w środku. Zabezpiecza taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Wysokiej jakości aluminium doskonale odprowadza również nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki temu taśma nie będzie się przegrzewać, co wpłynie na długie i bezawaryjne jej funkcjonowanie. Profile LED Dileda srebrne sprawdzają się w każdym wnętrzu, w którym szukamy ciekawych oraz estetycznych rozwiązań oświetleniowych.

 

Profil LED typ DILEDA biały

Profil LED Dileda biały jest aluminiową listwą, która jest prosta w montażu. Wykorzystując profile LED Dileda białe, możemy zbudować długą jednolitą linię światła. Profil LED Dileda biały montowany jest w sposób natynkowy, a także w sposób zwieszany. Dzięki specjalnym zestawem zawiesi zbudować możemy ciekawą i funkcjonalną lampę wiszące. W profilu LED Dileda białym zamontujemy dwie taśmy ledowe o szerokości 12 mm. Profile LED Dileda białe sprawdzają się we wnętrzach mieszkaniowych, a także komercyjnych. Perfekcyjnie oświetlają łazienkę, salon, sypialnię, kuchnię oraz wszystkie inne pomieszczenia w domu. Możemy je także wykorzystać w biurach, hotelach i innych wnętrzach komercyjnych. Do profili LED Dileda białych dostępne mamy różnego rodzaju klosze. Wybierając odpowiedni dla nas klosz, jesteśmy w stanie dopasować rozproszenie światła do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Profil LED Dileda biały działa także jako ochrona taśmy LED. Jak każdy inny profil aluminiowy LED chroni taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem pyłu, kurzu oraz wilgoci. Zabezpiecza również taśmy przed przegrzaniem, odprowadzają doskonale nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki temu nasz system oświetlenia będzie działał długo i bezawaryjnie.

 

Profil LED typ DILEDA zestawy

Profile LED Dileda zestawy to gotowe do montażu zestawy profilu Dileda. Profile LED Dileda to uniwersalne, aluminiowe profile do montażu natynkowego oraz zwieszanego. Zestawy profili Dileda dostępne są w kolorze białym oraz srebrnym. Możemy wybrać zestawy o długości 1 m oraz 2 m. W profilu LED Dileda zamontujemy dwie taśmy ledowe o szerokości 12 mm. Zestawy profili LED Dileda to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich ceniących oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musimy sami kompletować wszystkich elementów do zbudowania naszego systemu oświetlenia. Możemy skorzystać z gotowego rozwiązania. Zestawy profili LED Dileda sprawdzają się we wnętrzach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Są dobre do domu, biura, sklepu, firmy, hotelu i innych wnętrz. Doskonale oświetlają salon, sypialnię, łazienkę, kuchnię. Należy pamiętać, że profile LED Dileda podobnie jak każdy inny profil aluminiowy LED również zabezpieczają taśmy. Chronią one taśmę przed uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem kurzu pyłu i wilgoci. Wysokiej jakości aluminium, z którego wykonany jest Profil Dileda, odprowadza doskonale nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Chroni więc taśmy przed przegrzaniem, wydłużając zdecydowanie jej trwałość i żywotność. Zestawy profili Dileda to doskonałe rozwiązanie do zbudowania ciekawego estetycznego i funkcjonalnego systemu oświetlenia wnętrza.

Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości
22.03.2021 Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości

Za pomocą profili aluminiowych, taśma LED jest doskonałym oświetleniem głównym, ale i dodatkowym. Jakie profile wykorzystać do montażu na suficie? Do czego służą i jakie dają możliwości? Poradnik wyboru i zastosowania profili aluminiowych do taśm LED.

Więcej


* Pola wymagane