INFOLINIA: 42 617 28 39

Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Profil LED wpuszczany typ B

Czym jest Profil podtynkowy typu B

 

Profil aluminiowy typ B wpuszczany został przystosowany do montażu we wcześniej wyfrezowanym otworze. Jest to sposób na gustowne wykończanie i dyskretne ukrycie taśmy LED, a także ochrona diod przed przegrzaniem. Profil Lumines Typ B został wykonany z aluminium i działa jak naturalny radiator Taśm LED, który odprowadza ciepło. Dzięki ochronie w postaci aluminiowego tworzywa taśma LED ukryta w profilu będzie świecić bezawaryjnie przez bardzo długi okres.
 

Profil aluminiowy LED Typu B - wersje kolorystyczne

 
Wszystkie profile dostępnej w naszej ofercie są w dwóch długościach: 100cm i 202cm. Na życzenie klienta dostępne są również profile o długości 3 metrów. Profile wpuszczane typu B są dostępne również w pięciu wersjach kolorystycznych. Na naszej stronie kupią Państwo:

Profil Lumines typ B i różne wariacje kloszy

W celu kompletnego zakończenia instalacji Profili LED typu B, taśmę LED ukrywamy pod specjalnym kloszem. Służy on do rozpraszania światła, chroni taśmę przed kurzem i zapobiega efektowni olśnienia. W naszej ofercie kupią Państwo:
Każdy rodzaj klosza posiada inne zalety i inaczej modeluje strumień świetlny. W celu porady przy wyborze odpowiedniego profilu i klosza zadzwoń 531 344 300 lub napisz sklep@smd-led.pl
[Produktów w tej kategorii: 28]   Wyświetl po:* Pola wymagane