Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED wpuszczany typ B

Profil aluminiowy typ B wpuszczany został przystosowany do montażu we wcześniej wyfrezowanym otworze. Jest to sposób na gustowne wykończanie i dyskretne ukrycie taśmy LED, a także ochrona diod przed przegrzaniem. Profil Lumines Typ B został wykonany z aluminium i działa jak naturalny radiator Taśm LED, który odprowadza ciepło. Dzięki ochronie w postaci aluminiowego tworzywa taśma LED ukryta w profilu będzie świecić bezawaryjnie przez bardzo długi okres.
 
Profil Lumines B
Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Wersja Klosza:
Producent:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 43    Wyświetl po:

Profil LED wpuszczany Typu B - wersje kolorystyczne

 
Wszystkie profile dostępnej w naszej ofercie są w dwóch długościach: 100cm i 202cm. Na życzenie klienta dostępne są również profile o długości 3 metrów. Profile wpuszczane typu B są dostępne również w pięciu wersjach kolorystycznych. Na naszej stronie kupią Państwo:
 
 • Profil LED typ B surowy
 • Profil LED typ B srebrny
 • Profil LED typ B inox
 • Profil LED typ B czarny
 • Profil LED typ B biały

Listwa LED wpuszcana typ B - akcesoria

W celu kompletnego zakończenia instalacji Profili LED typu B, taśmę LED ukrywamy pod specjalnym kloszem. Służy on do rozpraszania światła, chroni taśmę przed kurzem i zapobiega efektowni olśnienia. W naszej ofercie kupią Państwo:
 • Klosz Basic Mleczny
 • Klosz Basic Mrożony
 • Klosz Basic Przezroczysty
 • Klosz Basic Frosted Mleczny
 • Klosz Basic Frosted

Szerokość taśmy LED: do 12 mm

Profil Lumines B - zaślepki:

 • aluminiowe lub z tworzywa sztucznego, z wykończeniem płaskim lub okrągłym w 5 wersjach kolorystycznych (biały, czarny, inox, srebrny, szary)

Listwa LED podtynkowa Typu B - sposób montażu:

 • na wcisk do wyfrezowanego otworu lub na klej montażowy

Każdy rodzaj klosza posiada inne zalety i inaczej modeluje strumień świetlny. W celu porady przy wyborze odpowiedniego profilu i klosza zadzwoń 531 344 300 lub napisz sklep@smd-led.pl

 

Profil LED typ B surowy

Taśmy ledowe stały się obecne w każdym wnętrzu mieszkaniowym i komercyjnym. Do ich zabezpieczenia służy profil aluminiowy LED. Profil LED typ B to profil wpuszczany, najlepiej sprawdzający się w branży meblarskiej. Profil LED typ B może być montowany wcisk do wyfrezowanego w płycie meblowej otworu lub na klej montażowy. Profil LED typ B surowy to profil nielakierowany, w postaci surowego aluminium. Profile LED typ B surowe doskonale chronią taśmę LED umieszczoną wewnątrz nich. Zabezpieczają ją przed działaniem niekorzystnych warunków zewnętrznych. Chronią przed kurzem, pyłem i wilgocią. Jednocześnie doskonale odprowadzają ciepło ze świecącej taśmy LED. Profil aluminiowy typ B surowy sprawdza się wszędzie tam, gdzie zależy nam na eleganckim, dyskretnym i funkcjonalnym oświetleniu. Dzięki profilom surowym typu B możemy uzyskać niezwykle atrakcyjny wygląd instalacji oświetleniowej. Przy wykorzystaniu odpowiednio dobranego klosza zyskamy też ciekawie i designersko rozproszone światło w całej oświetlanej taśmą przestrzeni.

 

Profil LED typ B srebrny

Profil LED typ B srebrny to wpuszczany profil aluminiowy do taśmy LED w kolorze srebrnym. Chroni on taśmy ledowe, które w nim są zainstalowane i zapewnia trakcyjny wygląd instalacji oświetleniowej. Profile aluminiowe LED służą do ochrony taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem czynników takich jak kurz, pył czy wilgoć. Jednocześnie profil aluminiowy typ B doskonale odprowadza ciepło ze świecącej taśmy, co przekłada się na zwiększenie żywotności i trwałości taśmy. Profile typu B srebrne to eleganckie listwy wpuszczane o szerokości 16m mm. Z powodzeniem zainstalujemy w nich taśmy LED o szerokości 8 mm, 10 mm lub 12 mm. Profile do taśmy LED typ B srebrne montujemy na wcisk do wyfrezowanego wcześniej otworu. Możemy je instalować także przy użyciu kleju montażowego. Często profil LED typ B srebrny jest wykorzystywany w meblarstwie jako profil zapewniający perfekcyjne oświetlenie podszafkowe w zabudowie kuchennej. Srebrny kolor profilu sprawdzi się w każdym wnętrzu i będzie eleganckim elementem całego systemu oświetlenia w naszym pomieszczeniu.

 

Profil LED typ B biały

Nowoczesne wnętrza wymagają nowoczesnego oświetlenia. Zapewniają je na przykład taśmy ledowe. Elementem instalacji, oświetleniowej, która chroni taśmę i ją uatrakcyjnia, jest profil aluminiowy LED. Wśród wielu modeli profili mamy także wpuszczany profil LED typ B. Profil aluminiowy typ B biały to bardzo elegancki rodzaj profilu, który doskonale pasuje do współczesnych wnętrz, w których modnym kolorem jest właśnie biały. Białe profile LED typ B to profile wpuszczane, montowane we wcześniej wyfrezowanym w płycie meblowej otworze lub szczelinie między płytami kartonowo gipsowymi. Dlatego chętnie wykorzystywane są w branży meblarskiej jako oświetlenie podszafkowe, półek, wnęk i wnętrz szaf wnękowych. Także używanie profili białych typu B w aranżacjach wnętrza i zastosowanie ich na ścianach czy sufitach, może stworzyć niepowtarzalną instalację oświetleniową. Profil LED typ B biały pozostanie niemalże niewidoczny na tle białej ściany lub sufitu, a pracująca taśma ciekawie i funkcjonalnie oświetli wnętrze. Profile LED typ B białe stosowane są wszędzie tam, gdzie wymagane jest stworzenie designerskiego i efektownego systemu oświetlenia.

 

Profil LED typ B czarny

 Atrakcyjne oświetlenie, jakie oferują nam taśmy ledowe, wymaga zastosowania właściwej ochrony źródła światła. Do tego celu służy profil aluminiowy LED. Profile LED typu B czarne to atrakcyjne profile wpuszczane w kolorze czarnym. Czarny kolor jest obecnie niezwykle popularny w nowoczesnych aranżacjach. Z tego powodu profile LED typ B czarne są coraz częściej wykorzystywane do stworzenia designerskich, efektownych i ciekawych systemów oświetlenia opartego o taśmy LED. Profile LED typ B czarne znajdują zastosowanie w meblarstwie i służą do stworzenia funkcjonalnego oświetlenia podszafkowego lub wnętrz różnych wnęk oraz szaf. Profil do taśm LED typ B czarny to także możliwość zastosowania ciekawego oświetlenia dekoracyjnego w systemach kartonowo-gipsowych. Każde nowoczesne wnętrze, zarówno mieszkaniowe, jak i komercyjne jest doskonałym miejscem dla zainstalowania taśmy LED w czarnym profilu wpuszczanym typu B.

 

Profil LED typ B inox

Taśmy ledowe to bardzo popularne źródła światła we współczesnych wnętrzach. Do ich ochrony wykorzystywany jest profil aluminiowy LED. Profil aluminiowy typ B inox to profil wpuszczany w kolorze inox. To elegancki, dobrze wygalający profil do wykorzystania w meblarstwie i systemach zabudowy kartonowo gipsowej. Bardzo często profile LED typ B inox stosowane są jako oświetlenie podszafkowe w zabudowach kuchennych. Profil inox typ B ma szerokość 16 mm i z powodzeniem zainstalujemy w nim jedną taśmę LED o szerokości od 8 mm do 12 mm. Profile LED typ B inox montowane są na wcisk we wcześniej wyfrezowany otwór lub za pomocą kleju montażowego. Profile LED typ B inox chronią taśmę LED przed niekorzystnym działaniem kurzu, pyłu i wilgoci, zabezpieczają przed uszkodzeniami mechanicznymi i doskonale odprowadzają ciepło ze świecącej taśmy. Dzięki profilom zdecydowanie wydłużamy żywotność, trwałość i czas bezawaryjnego świecenia każdej taśmy LED. Profil aluminiowy do taśm LED typ B inox znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagamy powstania funkcjonalnego, eleganckiego i nowoczesnego systemu oświetlenia opartego o taśmy LED w profilu.

Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości
22.03.2021 Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości

Za pomocą profili aluminiowych, taśma LED jest doskonałym oświetleniem głównym, ale i dodatkowym. Jakie profile wykorzystać do montażu na suficie? Do czego służą i jakie dają możliwości? Poradnik wyboru i zastosowania profili aluminiowych do taśm LED.

Więcej


* Pola wymagane