Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED inDILEDA

Aluminiowy profil inDileda czyli listwa przystosowana do podtynkowego montażu

 

Profil LED inDileda jest wpuszczaną odmianą Diledy, przystosowaną do montażu w systemach sufitów podwieszanych. Montujemy go za pomocą dedykowanych sprężynek montażowych (w naszej ofercie) lub kleju montażowego. Profil wpuszczany inDileda posiada głębokość wewnętrzną wynoszącą 18,4mm. Ten wymiar nie jest bez przyczyny, ponieważ zapewnia optymalne rozmycie światła taśm LED, a dodatkowo przy użyciu mlecznego klosza całkowicie ukrywa widoczność pojedynczych diod LED. Profile aluminiowe inDileda dostępne są w srebrnym i białym kolorze. Możemy wybierać pośród trzech długości: 1000mm, 2020mm lub 2900mm (na zamówienie).

 

Listwa aluminiowa inDileda jako elegancka lampa wpuszczana i swoisty radiator taśm LED.

 

Profile do taśm LED wykonane z aluminium są najczęściej wybieraną opcją montażową podczas instalacji pasków LED. Aluminium to nierdzewny materiał, który świetnie współgra z każdą instalacją oświetleniową opartą na nowoczesnej technologii LED. Poniżej przedstawimy Państwu kilka podstawowych zalet naszych aluminiowych listw:

  • Estetyczne i eleganckie wykonanie - nasze profile zostały wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły i świetnie prezentują się zarówno w współczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach.
  • Pewny, stabilny i wygodny montaż - profile wpuszczane inDileda montujemy za pomocą sprężynek montażowych, dostępnych w naszym sklepie internetowym.
  • Działa jak radiator - profile wykonane z aluminium znacząco wydłużają życie taśm LED, dzięki odpowiedniemu odprowadzeniu ciepła.
  • Znacząca ochrona diod - profil wraz z kloszem chroni taśmę przed kurzem, uszkodzeniem i oderwaniem.
 

Profil Lumines inDileda, czyli oprawa do montażu kilku taśm LED

 

Listwa aluminiowa inDileda posiada wewnętrzną szerokość 25mm. Jest dedykowana do montażu dwóch taśm LED, ale w swoim wnętrzu zmieści nawet 3 równoległe odcinki taśm LED o szarości 8mm. Profil aluminiowy inDileda jest świetnym wyborem do podtynkowego montażu:

  • Taśm LED 12/24V
  • Listw LED 12/24V
Kolor profilu:
Wersja Klosza:
Kolor zaślepki:
Długość:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 26    Wyświetl po:* Pola wymagane