Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED inDILEDA

Profil LED inDileda jest wpuszczaną odmianą Diledy, przystosowaną do montażu w systemach sufitów podwieszanych. Montujemy go za pomocą dedykowanych sprężynek montażowych (w naszej ofercie) lub kleju montażowego. Profil wpuszczany inDileda posiada głębokość wewnętrzną wynoszącą 18,4mm. Ten wymiar nie jest bez przyczyny, ponieważ zapewnia optymalne rozmycie światła taśm LED, a dodatkowo przy użyciu mlecznego klosza całkowicie ukrywa widoczność pojedynczych diod LED. Profile aluminiowe inDileda dostępne są w srebrnym i białym kolorze. Możemy wybierać pośród trzech długości: 1000mm, 2020mm lub 2900mm (na zamówienie).

  1. Listwa aluminiowa inDileda
  2. Profile Lumines inDileda
  3. Profil LED typ inDILEDA srebrny
  4. Profil LED typ inDILEDA biały
Wersja Klosza:
Kolor zaślepki:
Kolor profilu:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 31    Wyświetl po:

Listwa aluminiowa inDileda 

Profile do taśm LED wykonane z aluminium są najczęściej wybieraną opcją montażową podczas instalacji pasków LED. Aluminium to nierdzewny materiał, który świetnie współgra z każdą instalacją oświetleniową opartą na nowoczesnej technologii LED. Poniżej przedstawimy Państwu kilka podstawowych zalet naszych aluminiowych listw:

  • Estetyczne i eleganckie wykonanie - nasze profile zostały wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły i świetnie prezentują się zarówno w współczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach.
  • Pewny, stabilny i wygodny montaż - profile wpuszczane inDileda montujemy za pomocą sprężynek montażowych, dostępnych w naszym sklepie internetowym.
  • Działa jak radiator - profile wykonane z aluminium znacząco wydłużają życie taśm LED, dzięki odpowiedniemu odprowadzeniu ciepła.
  • Znacząca ochrona diod - profil wraz z kloszem chroni taśmę przed kurzem, uszkodzeniem i oderwaniem.
 

Profil Lumines inDileda

Listwa aluminiowa inDileda posiada wewnętrzną szerokość 25mm. Jest dedykowana do montażu dwóch taśm LED, ale w swoim wnętrzu zmieści nawet 3 równoległe odcinki taśm LED o szarości 8mm. Profil aluminiowy inDileda jest świetnym wyborem do podtynkowego montażu:

  • Taśm LED 12/24V
  • Listw LED 12/24V

 

Profil LED typ inDILEDA srebrny

Profil LED inDileda srebrny to wpuszczony profil przystosowany jest do montażu w sufitach podwieszanych. Montaż profilu inDileda srebrnego odbywa się za pomocą sprężynek montażowych. Profil LED inDileda srebrny jest profilem, w którym zamontujemy dwie taśmy ledowe o szerokości 12 mm lub 3 taśmy o szerokości 8 mm. Profil LED inDileda srebrny to ciekawy system oświetlenia każdego wnętrz. Sprawdza się we wnętrzach mieszkaniowych, a także komercyjnych. Profil LED inDileda srebrny to uniwersalny profil sprawdzający się w każdym stylu i rodzaju wykończenia pomieszczenia. Głębokość wewnętrzna profilu gwarantuje optymalne rozmycie światła z taśmy LED. Wykorzystanie mlecznego klosza całkowicie ukrywa widoczność pojedynczych diod. Profile LED srebrne inDileda to podobnie jak każdy inny profil aluminiowy LED także ochrona dla taśmy. Srebrny profil I inDileda chroni taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi działaniem wilgoci oraz kurzu i pyłu. Wysokiej jakości aluminium, z którego został wykonany, doskonale odprowadza ciepło z taśmy. Taśmy LED w profilu nie przegrzewają się, a ich żywotność i trwałość zdecydowanie wzrastają. Profil LED inDileda srebrny sprawdza się wszędzie tam, gdzie szukamy ciekawego, efektownego i funkcjonalnego systemu oświetlenia opartego o taśmy w profilu podtynkowym.

 

Profil LED typ inDILEDA biały

Profil LED inDileda biały to profil wpuszczany montowany w systemach sufitów podwieszanych i zabudowy kartonowo gipsowej. Profil LED inDileda biały montowany jest za pomocą sprężynek montażowych lub kleju montażowego. Profil LED inDileda biały jest profilem, w którym zamontujemy dwie taśmy ledowe o szerokości 12 mm lub nawet trzy taśmy LED o szerokości 8 mm. Profile LED inDileda białe doskonale sprawdzają się we wnętrzach mieszkaniowych, a także komercyjnych. Jest to ciekawe rozwiązanie do podświetlania sufitu w salonie czy sypialni oświetlenia w sklepie, biurze lub hotelu. Profile LED inDileda białe to estetyczne i eleganckie profile, które po montażu są pewne i stabilne. Należy pamiętać, że profil LED inDileda biały działa jak każdy inny profil aluminiowy LED, chroniąc taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Wydłuża również żywotność taśmy LED dzięki odprowadzaniu nadmiaru ciepła. Dzięki temu taśma nie przegrzewa się, a jej żywotność i trwałość oraz bezawaryjne świecenie zdecydowanie się poprawiają. Profil inDileda biały to doskonałe rozwiązanie dla każdego szukającego nietuzinkowego, zwracającego na siebie uwagę i zapadającego w pamięć oświetlenia wnętrza.* Pola wymagane