Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED kątowy Q18

Profile narożnikowe LED typu Q18 to modele profilu meblowego, przystosowanym do emisji światła pod kątem. Dzięki swojej specjalnej konstrukcji montowane w nim taśmy LED świecą pod kątem 45 stopni w odniesieniu do płaszczyzny montażu. Pozwala to na stworzenie bardzo ciekawych efektów przy montażu oświetlenie pod pólkami, blatami itp. Światło pada pod kątem na wnętrze szafek i półek, doskonale je doświetlając i zapewniając ciekawe rozwiązanie aranżacyjne.
Profil Q18
 
Kolor:
Wersja Klosza:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 25    Wyświetl po:

Profil aluminiowy Q18 LUMINES profil kątowy 45° - oświetlenie szaf, blatów 

Profil kątowy Q18 to doskonały profil do ciekawego montażu na obrzeżach blatów i półek. Profil umieszczony na skraju półki zapewni atrakcyjne oświetlenie przestrzeni pod nią. Dodatkowo profil jest radiatorem odprowadzającym ciepło ze świecącej taśmy LED. Profil aluminiowy LED Q18 to nowoczesny wyrób do designerskiego oświetlenia meblowego.

Profil Q18

Szerokość taśmy LED: do 12 mm

Profil LED kątowy Q18 - wersje kolorystyczne:

 • profil surowy,
 • profil srebrny anodowany,
 • profil czarny anodowany,
 • profil inox anodowany,
 • profil biały lakierowany (RAL9016)

Profil aluminiowy LED Q18 - montaż:

 • za pomoca taśmy dwustronnej
 • za pomocą kleju montażowego

Profil Q18 montaż

 

profil Q18 montaż na półce

Profil do taśm LED Q18 LUMINES - akcesoria

KLOSZE

Montowane na wcisk od góry profilu.

BASIC

 • transparentny (PVC/PMMA/PC),
 • mrożony (PVC/PMMA/PC),
 • mleczny (PVC/PMMA/PC),
 • frosted (PMMA),
 • frosted mleczny (PMMA),
 • lens 15 (PMMA),
 • lens 30 (PMMA),
 • black (PMMA)

Profil dostępny jest w standardowych odcinkach: 1000 mm, 2020 mm, 3000 mm. Istnieje możliwość docięcia profili na dowolny wymiar.

 

Profil LED typ Q18 surowy

Taśmy ledowe na stałe weszły do naszego życia. W celu odpowiedniego ich montażu, dającego atrakcyjne oświetlenie konkretnych przestrzeni wykorzystywany jest profil aluminiowy LED. Profil LED typu Q18 surowy to profil meblowy, nielakierowany o ciekawym sposobie montażu. Profile LED Q18 surowe montuje się na obrzeżach pólek i blatów. Oświetlają one przestrzenie pod nimi, doświetlając je niezwykle ciekawie i efektownie. Surowe profil LED Q18 to profile, które znajdują zastosowanie w każdym rodzaju wnętrza, bez względu na jego przeznaczenie, styl i sposób aranżacji. Nielakierowane profile z surowego aluminium sprawdzają się zarówno we wnętrzach mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Profile LED Q18 surowe to także sposób na zabezpieczenie taśm świecących w naszych pomieszczeniach. Chronią one taśmy LED przed pyłami, kurzem oraz wilgocią. Jednocześnie działając jak radiator, odprowadzają nadmiar ciepła ze świecącej taśmy LED. Profile LED Q18 surowe dostępne są w wersjach o długości 1 m oraz 2 m. Do profili LED Q18 możemy zakupić wszystkie niezbędne akcesoria montażowe. Klosze do profili LED Q18 surowych dostępne są w wielu wersjach (mleczne, transparentne, mrożone itp.) Dzięki profilom LED Q18 surowym uzyskamy ciekawe efekty wizualne i elegancki wygląd oświetlenia opartego o taśmy LED.

 

Profil LED typ Q18 srebrny

Profil LED typ Q18 srebrny to interesujący profil meblowy w kolorze srebrnym. Jest to profil montowany na wcisk na półki oraz blaty. Zapewnia on efektowne i funkcjonalne oświetlenie wnętrz zabudowy meblowej i przestrzeni pod półkami. Profile LED typ Q18 srebrne sprawdzają się w domach, biurach, sklepach i wszystkich firmach. Srebrny kolor jest bardzo uniwersalny i pasuje do każdego stylu i sposobu aranżacji wnętrza. Profile LED typ Q18 srebrne są metodą na podniesienie atrakcyjności oświetlenia opartego o taśmy ledowe. Jednocześnie jest to zabezpieczenie i wydłużenie żywotności świecenia taśm. Profil aluminiowy LED chroni bowiem taśmy LED przed niekorzystnym działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Jednocześnie odprowadza nadmiar ciepła ze świecącej taśmy, czyli działa jak radiator Do profili LED typ Q18 srebrnych dostępne są wszelkie akcesoria montażowe oraz szeroki wybór kloszy, które możemy wybrać odpowiednio do naszych potrzeb i oczekiwań. Każdy rodzaj klosza rozproszy światło, tak jak sobie tego życzymy i stworzy efektowne oraz funkcjonalne oświetlenie w naszym pomieszczeniu.

 

Profil LED typ Q18 biały

Niezwykle ciekawym i efektownym profilem do taśm LED jest profil LED typ Q18 biały. Jest to profil meblowy, który montujemy na wcisk na obrzeżach półek i blatów. Profile LED typ Q18 białe są eleganckim i subtelnym sposobem wykończenia naszych mebli, a jednocześnie źródłem ciekawego i efektownego światła. Oświetlają one perfekcyjnie przestrzenie pod każdą półką, na jakiej je zainstalujemy. Taśmy ledowe, które w nich świecą są w stanie stworzyć niepowtarzalne, zwracające na siebie uwagę i zapadające w pamięć efekty świetlne. Jednocześnie sam profil LED typ Q18 biały jest sposobem na zabezpieczenie oraz wydłużenie żywotności taśmy LED. Każdy profil aluminiowy LED bowiem chroni taśmę przed działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Jednocześnie działając jak radiator, odprowadza nadmiar ciepła z pracującej taśmy i chroni ja przed przegrzaniem. Białe profile LED typ Q18 są eleganckimi profilami, które w nowoczesnych pomieszczeniach będą podstawą ciekawego i estetycznego oświetlenia dekoracyjnego i uzupełniającego.

 

Profil LED typ Q18 czarny

Czarne profil LED typ Q18 to bardzo eleganckie, uniwersalne i nowoczesne profile meblowe. Tworzą one niezwykle ciekawe systemy oświetlenia pod półkami i blatami, które są oparte o taśmy ledowe. Profil LED typ Q18 montowany jest na wcisk na półki oraz blaty. Zamontowane w nim taśmy ledowe świecą pod kątem 45 stopni w odniesieniu do płaszczyzny montażu. Dzięki temu każda przestrzeń pod półką, na której zamontujemy profil LED typ Q18 czarny, będzie funkcjonalnie i dekoracyjnie oświetlona ciekawym światłem. Czarny kolor profili jest bardzo uniwersalny i sprawdza się w każdym rodzaju pomieszczenia mieszkaniowego oraz komercyjnego. Bez względu na styl i sposób aranżacji wnętrza mamy możliwość uzyskania ciekawego efektu, i estetycznej instalacji oświetlenia. Profile LED typ Q18 czarne to także doskonałe zabezpieczenie taśm przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu oraz wilgoci, a także przed przegrzaniem. Każdy profil aluminiowy LED działając jak radiator, odprowadza bowiem nadmiar ciepła ze świecącej taśmy LED.

 

Profil LED typ Q18 inox

Profil aluminiowy LED służy nam pomocą w uzyskaniu efektownych i funkcjonalnych systemów oświetlenia, opartych o taśmy ledowe. Profil LED typ Q18 inox to profil meblowy oświetlający przestrzenie pod półkami i blatami. Profil inox typ Q18 jest ciekawy profilem w uniwersalnym kolorze. Kolor inox sprawdza się w każdym rodzaju pomieszczenia, bez względu na jego styl i sposób aranżacji oraz kolorystykę, jaka jest w nim użyta. Profile LED typ Q18 inox zapewniają nam interesujący wygląd, a także ciekawy, zwracający na siebie uwagę sposób rozproszenie światła. Profile LED typ Q18 to podstawa zbudowania naprawdę efektownego oświetlenia naszych wnętrz. Profile LED typ Q18 inox to także doskonały sposób na zabezpieczenie świecącej taśmy. Chronią ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, przegrzaniem oraz działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Profile LED typ Q18 inox wydłużają zdecydowanie żywotność taśmy LED, która jest w nich zainstalowana. Pragnąc zabudować jedyny w swoim rodzaju system oświetlenia, warto rozważyć wykorzystanie profili LED typ Q18 inox. Będą one wyglądać estetycznie, spójnie z resztą wyposażenia i aranżacji wnętrza, a jednocześnie umożliwią uzyskanie zwracających na siebie uwagę i zapadających w pamięć efektów wizualnych.* Pola wymagane