Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED TERRA podłogowy

Profil podłogowy LED - jego wzmocniona obudowa i montaż

 

Profil LED podłogowy Terra jest pierwszym z profili architektonicznych, przystosowanych do montażu na różnego rodzaju podłogach. W łatwy i szybki sposób możemy go zamontować na zasadzie wcisku we wcześniej wyfrezowanym podłożu. Możemy również zadbać o jego trwały montaż i użyć do tego kleju montażowego. Profil podłogowy Terra daje nam niesamowite możliwości w dekorowaniu naszych wnętrz. Jest to na tyle odporna listwa aluminiowa, że możemy spokojnie po nim stąpać, a specjalnie zaprojektowany klosz sprawia, że nie grozi mu zagrożenie ze strony wilgoci

 

Profil aluminiowy Terra i klosz podwyższonej szczelności

 

Profil LED podłogowy Terra jest systemem przełomowym w oświetleniu podłogowym. Wykonany z aluminium, jest odporny na korozję, a jego specjalnie grubszy i uszczelniony klosz sprawia, że taśma Ledowa, w jego wnętrzu, dzięki odpowiedniej ochronie nie straci na żywotności. Profil aluminiowy Terra jest także bardzo plastycznym produktem, który pozwala na docięcie lub przypiłowanie odpowiedniej długości. Dodatkowo aluminium, to bardzo często stosowany materiał w oświetleniu LED, który bardzo dobrze odprowadza ciepło.

 

Czym jest profil Terra i gdzie go zastosujemy

 

Profil LED Terra jest listwą podłłogową, która jest na tyle uniwersalna, że możemy użyć jej do podświetlenia wielu miejsc w naszym mieszkaniu. Profil aluminiowy Terra może posłużyć nam jako:

  • Oświetlenie podłogowe LED
  • Oświetlenie schodowe LED
  • Oświetlenie wokół pomieszczeń

Pamiętajmy o tym, że profil LED Terra został tak zaprojektowany, abyśmy mogli spokojnie po nim stąpać, bez obawy o jego uszkodzenie.

Długość:
Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 12    Wyświetl po:* Pola wymagane