Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED TERRA podłogowy

Profil LED podłogowy Terra jest pierwszym z profili architektonicznych, przystosowanych do montażu na różnego rodzaju podłogach. W łatwy i szybki sposób możemy go zamontować na zasadzie wcisku we wcześniej wyfrezowanym podłożu. Możemy również zadbać o jego trwały montaż i użyć do tego kleju montażowego. Profil podłogowy Terra daje nam niesamowite możliwości w dekorowaniu naszych wnętrz. Jest to na tyle odporna listwa aluminiowa, że możemy spokojnie po nim stąpać, a specjalnie zaprojektowany klosz sprawia, że nie grozi mu zagrożenie ze strony wilgoci

Profil Terra wymiary

 

Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 12    Wyświetl po:

Profil podłogowy Terra i klosz podwyższonej szczelności

Profil LED podłogowy Terra jest systemem przełomowym w oświetleniu podłogowym. Wykonany z aluminium, jest odporny na korozję, a jego specjalnie grubszy i uszczelniony klosz sprawia, że taśma Ledowa, w jego wnętrzu, dzięki odpowiedniej ochronie nie straci na żywotności. Profil aluminiowy Terra jest także bardzo plastycznym produktem, który pozwala na docięcie lub przypiłowanie odpowiedniej długości. Dodatkowo aluminium, to bardzo często stosowany materiał w oświetleniu LED, który bardzo dobrze odprowadza ciepło.

Profil Terra

 

Profil LED Terra - czym jest i gdzie go zastosujemy?

 

Profil LED Terra jest listwą podłłogową, która jest na tyle uniwersalna, że możemy użyć jej do podświetlenia wielu miejsc w naszym mieszkaniu. Profil aluminiowy Terra może posłużyć nam jako:

  • Oświetlenie podłogowe LED
  • Oświetlenie schodowe LED
  • Oświetlenie wokół pomieszczeń

Pamiętajmy o tym, że profil LED Terra został tak zaprojektowany, abyśmy mogli spokojnie po nim stąpać, bez obawy o jego uszkodzenie.

 

Profil Lumines Terra - wersje kolorystyczne:

 

Profil aluminiowy Lumines typ Terra dostępny jest w następujących wersjach kolorystycznych:

  • profil srebrny anodowany,
  • profil biały lakierowany (RAL9016)
  •  

Profil aluminiowy do taśm LED Terra - sposób montażu:

 

Profil aluminiowy Lumines typ Terra monotwany jest:

  • na wcisk do wyfrezowanego otworu

	profil Terra montaż

 

Profil do taśm LED TERRA - akcesoria

 

KLOSZE (przesłonki):

Montowane na wcisk od góry profilu.

TERRA

  • mleczny (PVC/PC)

ZAŚLEPKI:

  • aluminiowe lub z tworzywa sztucznego, z otworem lub bez otworu w 3 wersjach kolorystycznych (biały, srebrny, szary)

Profil dostępny jest w standardowych odcinkach: 1000 mm, 2020 mm, 3000 mm. Istnieje możliwość docięcia profili na dowolny wymiar.

 

Profil LED typ TERRA srebrny

Profil LED Terra srebrny to profil architektoniczny, przystosowany do montażu na różnego rodzaju podłogach. Profile LED Terra srebrne montowane są na zasadzie wcisku do wcześniej przygotowanego frezowanego podłoża. Taśmy ledowe w profilu LED Terra srebrnym służą jako oświetlenie ciągów komunikacyjnych oraz jako podświetlenie podstopni w oświetleniu schodowym. Profile LED Terra srebrne to profile, które zbudują właściwy nastrój i klimat w każdym pomieszczeniu, w jakim je zainstalujemy. Profile LED Terra srebrne to specjalne profile do montażu na różnego rodzaju podłogach. Można je montować na podłogach z terakoty, glazury, podłóg drewnianych oraz innych. Srebrne profile LED Terra dają ogromne możliwości dekoracyjnego oświetlenia podłóg naszego wnętrza. Profile LED Terra dostępne są w odcinkach 1 m oraz 2 m. Do profili możemy zakupić różnego rodzaju klosze, które będą rozpraszać światło w sposób spełniający nasze potrzeby i oczekiwania. Pamiętajmy, że każdy profil aluminiowy LED pełni także funkcję ochronną dla świecącej wewnątrz taśmy LED. Profile LED Terra zabezpieczają naszą taśmę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz działaniem kurzu i wilgoci. Odprowadzają także nadmiar ciepła ze świecącej taśmy, chroniąc ją przed przegrzaniem. Profil aluminiowy LED Terra srebrny to podstawa zbudowania funkcjonalnego, efektownego oraz estetycznego oświetlenia.

 

Profil LED typ TERRA biały

Profil LED Terra biały to profil podłogowy. Jest to profil architektoniczny przystosowany do montażu w różnego rodzaju podłogach. Doskonała dla niego jest podłoga z glazury, terakoty, podłoga drewniana, a także każda inna. Profile LED Terra białe służą wyznaczaniu ciągów komunikacyjnych w biurach, hotelach, szpitalach użyteczności publicznej. Używane są także jak oświetlenie podstopni w oświetleniu schodowym. Profil LED Terra biały zabezpiecza również taśmy ledowe świecące wewnątrz niego. Profil aluminiowy LED chroni bowiem taśmę przed uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem kurzu oraz wilgoci. Profile LED Terra białe działają jednocześnie, jak radiator odprowadzając nadmiar ciepła z emitującej światło taśmy. Dzięki temu taśma nie ulega przegrzewani, działając długi czas bezawaryjnie. Profile LED Terra białe to sposób na efektowne, designerskie i funkcjonalne oświetlenie podłogowe w każdym rodzaju wnętrza. Profile LED Terra sprawdzają się we wnętrzach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Są doskonałe do domu, biura, sklepu, urzędu oraz każdej firmy. Profil LED Terra biały sprawdza się wszędzie tam, gdzie szukamy nietuzinkowych rozwiązań oświetleniowych.* Pola wymagane