Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED UNICO

Profil jednostronny Unico - idealna listwa do kierunkowego oświetlenia

 

Profil aluminiowy Unico jest specjalistyczną listwą LED, przeznaczoną do kierunkowego oświetlenia. Jest to bardzo częsty wybór projektantów do oświetlenia powierzchni biurowych, komercyjnych i użyteczności publicznej. Profil natynkowy Unico został wykonany z wysokiej jakości aluminium. Jest to materiał idealnie współgrający z oświetleniem LED, który pozytywnie wpływa na jego żywotność, a ponadto doskonale odprowadza ciepło. Profil Lumines Unico to znakomity element dekoracyjny, który dyskretnie zamaskuje taśmę LED.

 

Profil aluminiowy Unico i jego zastosowanie we współczesnym oświetleniu

 

Profil Lumines Unico pozwoli nam na montaż nawet dwóch taśm LED równolegle. Daje nam to możliwość stworzenie eleganckiej lampy, która świetnie sprawdzi się:

  • w oświetleniu biurowym
  • do dodatkowego podświetlenia naszego biurka, regału czy szafki
  • jako elegancki kinkiet
  • jako stylowa lampa wisząca

Profil jednokierunkowy Unico i jego montaż na profilu montażowym Talia M1

 

W celu jak największej dbałości o stabilny montaż naszych produktów, Profil aluminiowy Unico montujemy na dedykowanym . Jest to listwa, do której stabilnie zamocujemy profil, ale także z łatwością go wyjmiemy. Profil montażowy Talia M1 mocujemy do powierzchni za pomocą wkrętów montażowych. Nie zapominajmy również o możliwości zwieszenia naszej listwy aluminiowej, dzięki czemu Profil LED Unico posłuży nam także jako elegancka lampa wisząca.

Kolor profilu:
Wersja Klosza:
Długość:
Kolor zaślepki:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 43    Wyświetl po:* Pola wymagane