Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED UNICO

Profil aluminiowy Unico jest specjalistyczną listwą LED, przeznaczoną do kierunkowego oświetlenia. Jest to bardzo częsty wybór projektantów do oświetlenia powierzchni biurowych, komercyjnych i użyteczności publicznej. Profil natynkowy Unico został wykonany z wysokiej jakości aluminium. Jest to materiał idealnie współgrający z oświetleniem LED, który pozytywnie wpływa na jego żywotność, a ponadto doskonale odprowadza ciepło. Profil Lumines Unico to znakomity element dekoracyjny, który dyskretnie zamaskuje taśmę LED.

  1. Profil aluminiowy Unico - zastosowanie
  2. Profil jednokierunkowy Unico
  3. Profil LED typ UNICO srebrny
  4. Profil LED typ UNICO biały
Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 49    Wyświetl po:

Profil aluminiowy Unico - zastosowanie

Profil Lumines Unico pozwoli nam na montaż nawet dwóch taśm LED równolegle. Daje nam to możliwość stworzenie eleganckiej lampy, która świetnie sprawdzi się:

  • w oświetleniu biurowym
  • do dodatkowego podświetlenia naszego biurka, regału czy szafki
  • jako elegancki kinkiet
  • jako stylowa lampa wisząca
 

Profil jednokierunkowy Unico

W celu jak największej dbałości o stabilny montaż naszych produktów, Profil aluminiowy Unico montujemy na dedykowanym . Jest to listwa, do której stabilnie zamocujemy profil, ale także z łatwością go wyjmiemy. Profil montażowy Talia M1 mocujemy do powierzchni za pomocą wkrętów montażowych. Nie zapominajmy również o możliwości zwieszenia naszej listwy aluminiowej, dzięki czemu Profil LED Unico posłuży nam także jako elegancka lampa wisząca.

 

Profil LED typ UNICO srebrny

Profil LED Unico srebrny to specjalistyczna listwa do kierunkowego oświetlenia. W profilu LED Unico możemy zamontować dwie taśmy ledowe. Zapewnia to uzyskanie wydajnego źródła światła. Profile LED Unico srebrne doskonale sprawdzają się we wnętrzach komercyjnych, biurowych i budynkach użyteczności publicznej. Wykorzystując profil LED Unico srebrny, jesteśmy w stanie zbudować własną ciekawą i funkcjonalną lampę ścienną lub wiszącą. Do montażu natynkowego, niezbędny jest profil montażowy Talia M1. Specjalne zestawy zawiesi dają z kolei szansę montażu profili Unico w sposób zwieszany. Należy pamiętać, że profil LED Unico srebrny, działając jak każdy inny profil aluminiowy LED, chroni także taśmy świecące wewnątrz. Zabezpiecza on taśmy przed uszkodzeniami, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Wysokiej jakości aluminium jest jednocześnie doskonałym radiatorem, który odprowadza nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki temu taśma nie przegrzewa się, a jej trwałość i żywotność zdecydowanie się wydłużają.

 

Profil LED typ UNICO biały

Profil LED Unico biały to wysokiej jakości, nowoczesny profil do kierunkowego oświetlenia. Profile LED Unico białe są podstawą zbudowania estetycznego i eleganckiego systemu oświetlania każdego wnętrza. Profile LED Unico sprawdzają się głównie we wnętrzach biurowych, komercyjnych i budynkach użyteczności publicznej. Z powodzeniem jednak możemy go zastosować we wnętrzach mieszkaniowych. Profile LED Unico białe montowane są w sposób natynkowy lub zwieszany. Do montażu natynkowego niezbędne jest wykorzystanie profilu montażowego Talia M1. Do zawieszenia z kolei przeznaczone są specjalne zestawy zawiesi. Profil LED Unico biały jak każdy inny profil aluminiowy LED to także doskonałe zabezpieczenie świecenia taśmy. Profile LED Unico białe chronią taśmy ledowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Wysokiej jakości aluminium, z którego wykonany jest profil Unico działa jak radiator i doskonale odprowadza nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki temu taśma się nie przegrzewa, a jej żywotność i trwałość zostają zdecydowanie wydłużone. Profil LED Unico biały to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie poszukujemy interesujących i funkcjonalnych rozwiązań oświetleniowych służących nam doskonałym światłem.* Pola wymagane