Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED narożnikowy typ C

Profile narożnikowe LED typu C są kolejny modelem profilu meblowego, tym razem przystosowanym do emisji światła pod kątem. Dzięki swojej specjalnej konstrukcji montowane w nim taśmy LED świecą pod kątem 45 stopni w odniesieniu do płaszczyzny montażu. Pozwala to na stworzenie bardzo ciekawych efektów przy montażu zespolenia ściany i szafek kuchennych, gdyż światło pada wtedy pod kątem na blaty, doskonale je doświetlając i zapewniając ciekawe rozwiązanie aranżacyjne.
 

	profil C wymiary

 

Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Kolor uchwytu:
Wersja Klosza:
Producent:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 46    Wyświetl po:

Profil aluminiowy LED kątowy typu C - dlaczego stosować 

Narożnikowy Profil LED typu C to ochrona taśmy LED przed kurzem, pyłem, uszkodzeniami mechanicznymi czy przegrzaniem. Wykonany z aluminium działa jak swoisty radiator, który odprowadza ciepło i sprawia, że diody LED na taśmie nie osiągają zbyt wysokich temperatur. Prosty montaż i estetyczny wygląd zapewnią mu dodatkowe akcesoria (zaślepki na końce profilu, klosze, uchwyty montażowe). Profile aluminiowe LED typu C sprawią, że aranżacje z taśm LED będziemy mogli stworzyć w takich miejscach jak blaty w kuchni, stopnie schodów czy półki w garderobie.
 

Profil LED kątowy typ C - rodzaje

Profile aluminiowe narożnikowe C dostępne są w 5 różnych kolorach. Możemy wybierać pomiędzy: surowym, srebrnym, białym czarnym i inox. Idealnie nadają się do taśm LED SMD 3528, 5050 oraz innych taśm w wymiarach 8 i 10 mm z naszej oferty. Do profili aluminiowych posiadamy również zaślepki oraz klosze w wersji matowej, półmatowej i przezroczystej. W naszym sklepie dostępne są również specjalne uchwyty montażowe, które ułatwiają nam narożnikowy montaż naszych profili.
 
Profil Aluminiowy LED typu C to świetnie rozwiązanie do podświetlenia:
 • blatu kuchennego
 • schodów
 • szafek kuchennych i salonowych

Szerokość taśmy LED: do 12 mm

 

Profil kątowy LED typu C - wersje kolorystyczne:

 • profil surowy
 • profil srebrny anodowany,
 • profil czarny anodowany,
 • profil inox anodowany,
 • profil biały lakierowany (RAL9016)

 

Profil narożny LED typu C - sposób montażu:

 • uchwyty montażowe z tworzywa (1)
 • uchwyty montażowe z metalu (2)
 • taśma dwustronna (3)
 • zawiesia (jako oświetlenie wiszące)

 

Listwa LED kątowa typu C - akcesoria

KLOSZE:

Montowane na wcisk od góry profilu.

BASIC

 • transparentny (PVC/PMMA/PC),
 • mrożony (PVC/PMMA/PC),
 • mleczny (PVC/PMMA/PC),
 • frosted (PMMA),
 • frosted mleczny (PMMA),
 • lens 15 (PMMA),
 • lens 30 (PMMA),
 • black (PMMA)

ZAŚLEPKI:

aluminiowe lub z tworzywa sztucznego, z otworem lub bez otworu w 5 wersjach kolorystycznych (biały, czarny, inox, srebrny, szary)

DODATKOWE AKCESORIA:

 • uchwyt CH,
 • uchwyt CH metalowy,
 • uchwyt CH kątowy,
 • zawias,
 • włącznik bezdotykowy,
 • zawiesia

Profil dostępny jest w standardowych odcinkach: 1000 mm, 2020 mm, 3000 mm. Istnieje możliwość docięcia profili na dowolny wymiar.

 

Profil LED typ C surowy

We współczesnych wnętrzach coraz częściej wykorzystywane są taśmy ledowe jako źródła światła. Aby odpowiednio podkreślić światło przez nie emitowane, a także zabezpieczyć samą taśmę, wykorzystywany jest profil aluminiowy LED. Profil LED typu C surowy to profil kątowy nielakierowany. Jest to profil z naturalnego surowego aluminium. Profile LED kątowe typu C surowe to profile najczęściej wykorzystywane w meblarstwie. Służą do oświetlenia podszafkowego, a także montowane są na zespoleniu ścianek i pólek, oświetlając wnęki i wnętrza szafek. Profile LED typu C surowe są także wykorzystywane do oświetlania schodów oraz jako oświetlenie przypodłogowe i przysufitowe. Surowe aluminium pasuje do każdego stylu aranżacji wnętrza i jest bardzo uniwersalnym sposobem wykończenia profilu LED. Profile surowe typu C dostępne są w długościach 1 m lub 2 m. W profilach LED typu C surowych zamontujemy taśmy LED o szerokości do 12 mm. Profile LED typu C surowe to prosty sposób na uatrakcyjnienie swojej przestrzeni i zbudowanie funkcjonalnego oświetlenia wnętrza.

 

Profil LED typ C srebrny

Taśmy ledowe stały się nieodłącznym elementem instalacji oświetleniowych w domach, biurach i firmach. Do zabezpieczenia pracy taśmy LED oraz zwiększenia jej możliwości stosowany jest profil aluminiowy LED. Profil do taśmy typ C srebrny to profil kątowy w uniwersalnym kolorze srebrnym. Profil ten możemy wykorzystywać do oświetlania przestrzeni między blatem a szafkami, wnętrza mebli oraz jako oświetlenie schodów itp. Profil kątowy typ C srebrny zabezpiecza taśmę przed działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Jednocześnie działa jak radiator, odprowadzając perfekcyjnie nadmiar ciepła ze świecącej taśmy LED. Srebrny kolor jest kolorem, który z powodzeniem zastosujemy w każdym rodzaju wnętrza i stylu jego wykończenia. Profile LED typ C dostępne są w długościach 1 m oraz 2 m. W ich wnętrzu zamontujemy jedną taśmę LED o szerokości do 12 mm. Każda taśma LED w profilu kątowym typu C będzie nowoczesnym, funkcjonalnym i energooszczędnym źródłem światła w domu, biurze oraz firmie.

 

Profil LED typ C biały

Stały rozwój technologii oświetleniowej LED powoduje niezwykłą popularność nowatorskich, niedostępnych wcześniej źródeł światła. Jedną z takich możliwości są taśmy ledowe. Taśmy LED, do których montażu zastosowano profil aluminiowy LED, są żywotnym, funkcjonalnym i bezpiecznym oświetleniem. Profil LED typ C biały to profil aluminiowy kątowy w modnym i eleganckim białym kolorze. Profile typu C białe są wykorzystywane w meblarstwie jako elementy oświetlające przestrzenie między półkami, blatem, a szafkami wiszącymi, wnętrza szaf wnękowych i wielu innych. Profile do taśmy LED typ C białe można także stosować jako oświetlenie schodów czy oświetlenie przysufitowe. Profile takie dostępne są w długościach 1 m oraz 2 m, a w ich wnętrzu zamontujemy taśmy o szerokości do 12 mm. Biały kolor profilu sprawia, że jest to elegancki i subtelny rodzaj oświetlanie wewnętrznego w domu, biurze, sklepie i firmie.

 

Profil LED typ C czarny

Od wielu lat w naszych wnętrzach zadomowiły się taśmy ledowe. Odpowiednio do potrzeb i oczekiwań dobrany profil aluminiowy LED jest w stanie zwiększyć możliwości świecenia przez taśmę. Profile typu C czarne to niezwykle eleganckie, modne i uniwersalne profile kątowe, w których taśm będzie świeciła długo i efektownie. Profile LED typu C czarne często używane są w meblarstwie do oświetlania na przykład przestrzeni między blatem a szafkami wiszącymi w kuchni. Czarne profile typu C stosowane są również do oświetlania schodów czy wykorzystywane jako oświetlenie przypodłogowe. Czarny kolor jest niezwykle elegancki i ponadczasowy. Sprawdza się w każdym rodzaju aranżacji wnętrza. Czarne profile aluminiowe typu C są doskonałym rozwiązaniem do wnętrz mieszkaniowych i komercyjnych. Dobrze spisują się w domu, biurze, sklepie i firmie. Dzięki czarnym profilom LED typu C mamy możliwość stworzenia niezwykle atrakcyjnego i designerskiego systemu oświetlenia każdej przestrzeni, w jakiej zostaną użyte. Zabezpieczają one taśmę przed działaniem kurzu, pyłu i wilgoci, odprowadzają nadmiar ciepła ze świecącej taśmy i zapewniają funkcjonalne i ciekawe oświetlenie.

 

Profil LED typ C inox

W naszych wnętrzach coraz częściej świecą taśmy ledowe. W celu dobrego zabezpieczenia ich pracy i wydłużenia żywotności stosowany jest profil aluminiowy LED. Profil kątowy typu C inox to narożnikowy profil aluminiowy w eleganckim kolorze inox. Profile LED typu C inox sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Z powadzeniem możne je instalować w domu, biurze, sklepie i firmie. Są to profile do montażu w narożnikach pomieszczenia lub na łączeniu ściany z płaszczyzną poziomą na przykład blatu, lub spodu szafek wiszących. Profile LED typu C inox zabezpieczają odpowiednio taśmy LED przed niekorzystnym działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Jednocześnie odprowadzają nadmiar ciepła z pracującej taśmy LED. Dzięki temu jesteśmy w stanie zdecydowanie wydłużyć żywotność taśmy LED i cieszyć się przez wiele lat doskonałym światłem w naszych wnętrzach. Profil LED typ C inox to elegancki sposób na designerskie i efektowne podkreślenie wszystkich atutów naszego pomieszczenia.

 

Profil LED typ C zestawy

Profile aluminiowe LED to narzędzia służące zabezpieczeniu instalacji oświetleniowej opartej o taśmy ledowe. Uatrakcyjniają one także cały system swoim wyglądem i możliwościami rozproszenia światła przez zastosowane klosze. Profil LED typ C zestawy to gotowe komplety do montażu we wnętrzach mieszkaniowych i komercyjnych. Dzięki specjalnie przygotowanym zestawom jesteśmy w stanie oszczędzić swój czas oraz pieniądze. Nie musimy kompletować całości instalacji. Wystarczy, że skorzystamy z gotowych zestawów profili LED typu C. Profile LED typ C w zestawach to profile kątowe wykorzystywane szczególnie chętnie w meblarstwie. Dzięki nim doskonale oświetlić możemy na przykład przestrzeń między blatem a szafkami wiszącymi w naszych kuchniach. Równie ciekawym zastosowaniem profili LED typ C jest wykorzystanie ich do oświetlania schodów. Zestawy profili aluminiowych typu C dostępne są w kolorach białym, czarny, srebrnym, inox oraz jako surowe aluminium. Bez względu wiec na rodzaj pomieszczenia i styl jego wykończenia znajdziemy zestaw idealnie dopasowany do naszej indywidualnej sytuacji.

Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości
22.03.2021 Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości

Za pomocą profili aluminiowych, taśma LED jest doskonałym oświetleniem głównym, ale i dodatkowym. Jakie profile wykorzystać do montażu na suficie? Do czego służą i jakie dają możliwości? Poradnik wyboru i zastosowania profili aluminiowych do taśm LED.

Więcej


* Pola wymagane