Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED narożnikowy typ C

Profil LED kątowy Lumines typu C

Profile narożnikowe LED typu C są kolejny modelem profilu meblowego, tym razem przystosowanym do emisji światła pod kątem. Dzięki swojej specjalnej konstrukcji montowane w nim taśmy LED świecą pod kątem 45 stopni w odniesieniu do płaszczyzny montażu. Pozwala to na stworzenie bardzo ciekawych efektów przy montażu zespolenia ściany i szafek kuchennych, gdyż światło pada wtedy pod kątem na blaty, doskonale je doświetlając i zapewniając ciekawe rozwiązanie aranżacyjne.
 

Dlaczego stosować profile aluminiowe LED typu C

Narożnikowy Profil LED typu C to ochrona taśmy LED przed kurzem, pyłem, uszkodzeniami mechanicznymi czy przegrzaniem. Wykonany z aluminium działa jak swoisty radiator, który odprowadza ciepło i sprawia, że diody LED na taśmie nie osiągają zbyt wysokich temperatur. Prosty montaż i estetyczny wygląd zapewnią mu dodatkowe akcesoria (zaślepki na końce profilu, klosze, uchwyty montażowe). Profile aluminiowe LED typu C sprawią, że aranżacje z taśm LED będziemy mogli stworzyć w takich miejscach jak blaty w kuchni, stopnie schodów czy półki w garderobie.
 

Rodzaje profili narożnikowych typu C

Profile aluminiowe narożnikowe C dostępne są w 5 różnych kolorach. Możemy wybierać pomiędzy: surowym, srebrnym, białym czarnym i inox. Idealnie nadają się do taśm LED SMD 3528, 5050 oraz innych taśm w wymiarach 8 i 10 mm z naszej oferty. Do profili aluminiowych posiadamy również zaślepki oraz klosze w wersji matowej, półmatowej i przezroczystej. W naszym sklepie dostępne są również specjalne uchwyty montażowe, które ułatwiają nam narożnikowy montaż naszych profili.
 
Profil Aluminiowy LED typu C to świetnie rozwiązanie do podświetlenia:
  • blatu kuchennego
  • schodów
  • szafek kuchennych i salonowych
Kolor uchwytu:
Producent:
Kolor zaślepki:
Kolor profilu:
Długość:
Wersja Klosza:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 41    Wyświetl po:* Pola wymagane