Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED INSO

Czym jest profil podtynkowy Inso

 

Szeroki profil wpuszczany Inso jest listwą architektoniczną, przystosowaną do montażu podtynkowego. Znajduje on coraz szersze rozwiązanie we współczesnych instalacjach oświetleniowych, a ponadto pozwala na tworzenie profesjonalnych aranżacji świetlnych. Profil LED Inso to listwa aluminiowa o wymiarach 43x30mm. Jest to jak najbardziej odpowiedni wymiar do montażu aż trzech taśm LED, a jego głębokość pozwala na całkowite ukrycie widoczności świecących diod LED. Możemy zamontować w nim wszystkie taśmy LED dostępne w naszej ofercie, zarówno te w silikonowej powłoce, jak i bez.

 

Zalety profilu aluminiowego Inso

 

Profil architektoniczny Inso został wykonany wysokiej jakości aluminium, czyli materiału, który świetnie sprawdza się w montażu oświetlenia LED. Aluminium doskonale odprowadza ciepło z diod LED, znacznie wydłuża jej żywotność i wpływa na długą bezawaryjność naszego układu LED. Profil Lumines Inso to także elegancki wygląd, który wpasuje się w większość współczesnych wnętrz. Kolor biały, srebrny czy czarny to na tyle uniwersalne kolory, które sprawią, że każdy z naszych klientów wybierze coś najbardziej dla siebie odpowiedniego.

 

Profil Lumines Inso - montaż, aranżacja i akcesoria

 

Naszą listwę aluminiową Inso możemy zamontować za pomocą wkrętów montażowych lub kleju montażowego we wcześniej wyfrezowanym otworze. Jest to również często spotykany rodzaj oświetlenia ledowego w sufitach podwieszanych. Sprężyny montażowe pozwalają na trwałe, a zarazem bezpiecznego zawieszenie naszej lampy. Aby elegancko wykończyć nasz montaż, możemy posłużyć się kloszami, które dodatkowo rozproszą światło, a także zaślepkami końcowymi służącymi do stylowego zakończenia naszej lampy.

Długość:
Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 25    Wyświetl po:* Pola wymagane