Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED INSO

Szeroki profil wpuszczany Inso jest listwą architektoniczną, przystosowaną do montażu podtynkowego. Znajduje on coraz szersze rozwiązanie we współczesnych instalacjach oświetleniowych, a ponadto pozwala na tworzenie profesjonalnych aranżacji świetlnych. Profil LED Inso to listwa aluminiowa o wymiarach 43x30mm. Jest to jak najbardziej odpowiedni wymiar do montażu aż trzech taśm LED, a jego głębokość pozwala na całkowite ukrycie widoczności świecących diod LED. Możemy zamontować w nim wszystkie taśmy LED dostępne w naszej ofercie, zarówno te w silikonowej powłoce, jak i bez. Profil architektoniczny INSO LUMINES został zaprojektowany do montażu trzech równolegle ułożonych taśm. Dzięki temu, tworząc szerokie źródło światła, świetnie nadaje się do zastosowania w pomieszczeniach biurowych i sklepowych. Doskonale sprawdza się, jako profil architektoniczny montowany w ścianach pomieszczeń.

Profil Inso wymiary

 

 

Kolor zaślepki:
Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 30    Wyświetl po:

Profil aluminiowy Inso i jego zalety

Profil architektoniczny Inso został wykonany wysokiej jakości aluminium, czyli materiału, który świetnie sprawdza się w montażu oświetlenia LED. Aluminium doskonale odprowadza ciepło z diod LED, znacznie wydłuża jej żywotność i wpływa na długą bezawaryjność naszego układu LED. Profil Lumines Inso to także elegancki wygląd, który wpasuje się w większość współczesnych wnętrz. Kolor biały, srebrny czy czarny to na tyle uniwersalne kolory, które sprawią, że każdy z naszych klientów wybierze coś najbardziej dla siebie odpowiedniego.

Profil Inso

Profil led wpuszczany w sufit Inso - montaż, aranżacja i akcesoria

 

Naszą listwę aluminiową Inso możemy zamontować za pomocą wkrętów montażowych lub kleju montażowego we wcześniej wyfrezowanym otworze. Jest to również często spotykany rodzaj oświetlenia ledowego w sufitach podwieszanych. Sprężyny montażowe pozwalają na trwałe, a zarazem bezpiecznego zawieszenie naszej lampy. Aby elegancko wykończyć nasz montaż, możemy posłużyć się kloszami, które dodatkowo rozproszą światło, a także zaślepkami końcowymi służącymi do stylowego zakończenia naszej lampy.

Szerokość taśmy LED: 3 x 10 mm

Wersje kolorystyczne:

 • profil srebrny anodowany,
 • profil biały lakierowany (RAL9016)

Sposób montażu:

 • na wcisk do wyfrezowanego otworu lub na klej montażowy,
 • profil montażowy MODI,
 • sprężyny montażowe

profil Inso montaż

Profil do taśm LED INSO LUMINES - akcesoria

 

KLOSZE (przesłonki):

Montowane na wcisk od góry profilu.

 WIDE

 • transparentny (PVC/PMMA/PC),
 • mrożony (PVC/PMMA/PC),
 • mleczny (PVC/PMMA/PC),
 • frosted (PMMA),
 • frosted mleczny (PMMA)

PRISMATIC PC

 • transparent (PC)

 

ZAŚLEPKI:

 • aluminiowe lub z tworzywa sztucznego, bez otworu w 3 wersjach kolorystycznych (biały, srebrny, szary)

DODATKOWE AKCESORIA:

 • łącznik prosty,
 • łącznik kątowy 90°,
 • łącznik poprzeczny kątowy,
 • łącznik kątowy 120°,
 • profil montażowy MODI,
 • sprężyny montażowe

Profil dostępny jest w standardowych odcinkach: 1000 mm, 2020 mm, 3000 mm. Istnieje możliwość docięcia profili na dowolny wymiar.

 

Profil LED typ INSO srebrny

Profil LED Inso srebrny to szeroka i głęboka listwa architektoniczna. W profilu wpuszczanym LED Inso srebrnym zainstalujemy nawet trzy taśmy ledowe. Profil LED Inso srebrny umożliwia tworzenie niepowtarzalnych, oryginalnych instalacji oświetleniowych we współczesnych wnętrzach. Profil LED Inso srebrny dostępny jestw odcinkach jedno i dwumetrowych. Do profilu LED Inso srebrnego dostępne mamy wszystkie potrzebne akcesoria montażowe. Srebrny kolor profilu jest uniwersalny i znajdzie zastosowanie w każdym rodzaju wnętrza oraz w każdym stylu i sposobie aranżacji. Profil LED Inso srebrny sprawdzi się we wnętrzach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Profile srebrne Inso możemy zamontować także w sposób zwieszany, przy wykorzystaniu specjalnych zestawów zawiesi. Głębokość profil umożliwia takie ukrycie taśmy, aby otrzymać jednolitą linię światła. Szeroki wybór kloszy umożliwia z kolei takie rozproszenie światła, aby spełniało ono wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania. Wysokiej jakości aluminium, z którego wykonany jest profil LED Inso srebrny, jak każdy profil aluminiowy LED zapewnia doskonałe odprowadzanie ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki temu profilowi taśma będzie świecić efektownie i żywotnie. Profil LED Inso srebrny znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie szukamy nietuzinkowych rozwiązań oświetleniowych.

 

Profil LED typ INSO biały

Profil LED Inso biały to szeroka i głęboka listwa architektoniczna przystosowana do montażu podtynkowego. Profil LED Inso biały możemy także zamontować w sposób zwieszany. Wykorzystując specjalne zestawy zawiesi, utworzymy ciekawą i designerską lampę wiszącą. Profil LED Inso biały przystosowany jest do montażu w nim aż trzech taśm LED. Ze względu na swoją głębokość mamy możliwość uzyskania efektu jednolitej linii światła emitowanego przez taśmy ledowe. Profil LED Inso biały sprzedawany jest w odcinkach 1 m oraz 2 m. Do profilu LED Inso dostępne są wszystkie niezbędne akcesoria montażowe. Mamy także możliwość dokupienia kloszy, które spełnią nasze wszystkie potrzeby i oczekiwania. Różny sposób rozproszenia światła sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Profil LED inso jak każdy profil aluminiowy LED odprowadza także doskonale ciepło z taśmy. Zabezpiecza on jednocześnie taśmę przed uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem kurzu, pyłu oraz wody. Taśma w profilu Inso będzie świecić długo i bezawaryjnie. Profile LED inso białe to doskonałe rozwiązanie dla każdego pragnącego uzyskać efektowne i designerskie systemy oświetlenia w swoim wnętrzu mieszkaniowym oraz komercyjnym.

 

Profil LED typ INSO czarny

Profil wpuszczany Inso czarny to szeroki i głęboki profil przystosowany do montażu podtynkowego. Dzięki temu profilowi jesteśmy w stanie uzyskać niesamowite efekty wizualne. Czarny profil LED Inso doskonale sprawdza się w pomieszczeniach komercyjnych, ale także jest dobrym profilem do użytku mieszkaniowego. Profile LED Inso czarne to profile, w których świecić mogą nawet trzy taśmy ledowe. Profil LED Inso czarny dostępny jest w odcinkach 1 m oraz 2m. Mamy do niego dostępne wszystkie możliwe akcesoria montażowe. Różne typy kloszy z kolei zapewniają takie rozproszenie światła, które spełnia wszystkie potrzeby i oczekiwania inwestora. Zestawy zawiesi przeznaczone do profilu LED Inso umożliwiają z kolei utworzenie nietuzinkowej i niepowtarzalnej lampy wiszącej. Profil LED Inso czarny to także doskonałe zabezpieczenie świecącej taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnym działaniem kurzu oraz wilgoci. Profil LED Inso czarny, tak jak każdy inny profil aluminiowy LED działa także, jak radiator i odprowadza nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki profilowi LED Inso czarnemu uzyskamy system oświetlenia, który będzie atrakcyjny wizualnie i bezawaryjny. Profile LED Inso czarne to wieloletnie zadowolenie z efektownego i designerskiego oświetlenia naszego wnętrza.

Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości
22.03.2021 Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości

Za pomocą profili aluminiowych, taśma LED jest doskonałym oświetleniem głównym, ale i dodatkowym. Jakie profile wykorzystać do montażu na suficie? Do czego służą i jakie dają możliwości? Poradnik wyboru i zastosowania profili aluminiowych do taśm LED.

Więcej


* Pola wymagane