Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED TALIA

Profil aluminiowy Talia o wewnętrznej szerokości 25mm został przystosowany do montażu dwóch taśm LED równolegle. Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych profili, który możemy zamontować zarówno natynkowo, jak i podtynkowo czy zwiesić za pomocą dedykowanych zawiesi.

 • Montaż natynkowy - na wkrętach montażowych lub przy użyciu profilu montażowego Talia M1 lub Talia M2
 • Montaż podtynkowy - wpuszczajać Profil Talia w profile montażowe Talia M3 lub Talia M4
 • Montaż zwieszany - montaż przy użyciu dedykowanych zawiesi montażowych
 1. Profil LED Talia i profile montażowe
 2. Profil LED Talia - wybór klosza
 3. Profil LED typ Talia srebrny
 4. Profil LED typ Talia biały
 5. Profil LED typ Talia M1 srebrny
 6. Profil LED typ Talia M1 biały
 7. Profil LED typ Talia M2 srebrny
 8. Profil LED typ Talia M2 biały
 9. Profil LED typ Talia M3 srebrny
 10. Profil LED typ Talia M3 biały
 11. Profil LED typ Talia M4 srebrny
 12. Profil LED typ Talia M4 biały
Kolor zaślepki:
Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 88    Wyświetl po:

Profil LED Talia i profile montażowe

Profile montażowe Talia są najnowszą odpowiedzią na współczesne potrzeby rynku oświetlenia LED. Dają one projektantom pełną swobodę w trakcie tworzenia zaawansowanych systemów oświetlenia. Zastosowanie profili montażowych Talia daje użytkownikowi możliwość dowolnej zmiany aranżacji, a także regulowania Profilu zawierającego źródło światła.

 

Profil LED Talia - wybór klosza

Wybierając przesłonkę do naszego profilu, stajemy przed trudnym zadaniem. W naszej ofercie znajdą Państwo klosze typu Double o 5 typach przezroczystości. Każde z nich różnią się stopniem przepuszczania światła i wyglądem. Używając mlecznego klosza, jesteśmy w stanie stworzyć jednolitą linię świetlną, natomiast w przezroczystym maksymalnie wykorzystamy potencjał świetlny taśmy LED. W celu pomocy w doborze oświetlenia na bazie profili aluminiowym skontaktuj się z naszym działem handlowym: 531 344 300 lub napisz na sklep@smd-led.pl

 

Profil LED typ TALIA srebrny

Profil LED Talia srebrny to profil, w którym zamontujemy dwie taśmy ledowe równolegle. Jest to profil, który możemy montować natynkowo, podtynkowo lub za pomocą zawiesi. Do profilu LED Talia mamy dostępne różne profile montażowe, które umożliwiają poszczególne sposoby jego montażu. Srebrny profil LED Talia to profil, za pomocą którego oświetlmy różnego rodzaju wnętrza. Profil srebrny Talia sprawdza się we wnętrzach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Jest to doskonały profil do biura, sklepu, ale także do salonu, jadalni, kuchni. Profil LED typu Talia srebrny działa jak każdy inny profil aluminiowy LED i chroni taśmy LED, które w nim montujemy. Zabezpiecza je przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Działając jak radiator, odprowadza także nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Wydłuża dzięki temu zdecydowanie trwałość i żywotność taśmy LED. Dzięki profilowi LED Talia taśmy LED będą świecić bezawaryjnie przez wiele lat po ich montażu.

 

Profil LED typ TALIA biały

Profil LED Talia biały jest profilem do różnego sposobu montażu. Możemy go montować w sposób natynkowy oraz podtynkowy. W tym celu wykorzystuje się profile pomocnicze, montażowe. Profil biały LED Talia możemy także zawiesić za pomocą specjalnych zestawów zawiesi do profilu Talia. Profile LED Talia białe to estetyczne i eleganckie profile przeznaczone do wnętrz mieszkaniowych oraz komercyjnych. Z powodzeniem zainstalujemy je w salonie, jadalni czy kuchni. Możemy ich używać także w biurach, sklepach oraz firmach. W profilu LED Talia białym zamontujemy dwie taśmy ledowe równolegle. Profil LED Talia biały, działając jak każdy inny profil aluminiowy LED, zabezpiecza taśmy LED w nim świecące. Chroni on taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Wysokiej jakości aluminium odprowadza także doskonale nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki temu wydłużona jest zdecydowanie trwałość i żywotność taśm ledowych. Profil LED Talia biały to doskonałe rozwiązanie dla każdego poszukującego ciekawego i funkcjonalnego oświetlenia do swojego wnętrza.

 

Profil LED typ TALIA M1 srebrny

Profil LED Talia M1 srebrny to profil montażowy przeznaczony do montażu natynkowego. Wykorzystując profil Tali M1 srebrny, zamontujemy w sposób natynkowy profil LED Talia. Dzięki temu uzyskamy funkcjonalne i estetyczne oświetlenie każdego rodzaju przestrzeni. Profile LED Talia M1 srebrne możemy z powodzeniem montować we wnętrzach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Profil LED Talia M1 srebrny jest dobry do domu, biura, sklepu i każdej firmy. Dzięki profilowi srebrnemu Talia M1 Zbudujemy interesujący system oświetlenia, w którym świecić będą dwie taśmy ledowe w profilu Talia. Zestaw profilu Talia wraz z profilem pomocniczym Talia M1 będzie odpowiednio eksponował i chronił jednocześnie taśmy LED. Taśmy będą odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie kurzu, pyłu i wilgoci. Odprowadzany będzie także nadmiar ciepła ze świecącej taśmy LED. Dzięki temu taśmy będą świecić bezawaryjnie przez długi czas. Profil LED Talia M1 srebrny to podstawa zbudowania ciekawego oświetlenia w sposób natynkowy.

 

Profil LED typ TALIA M1 biały

Profil LED Talia M1 biały jest profilem montażowym przeznaczonym do montażu w sposób natynkowy. Wykorzystując biały profil LED Talia M1 mamy możliwość zainstalować natynkowo profil LED Talia biały. Będzie to estetyczny i spójny zestaw, który w sposób łatwy i bezproblemowy zainstalujemy na każdej płaskiej powierzchni. Profile LED Talia M1 białe sprawdzają się we wnętrzach mieszkaniowych oraz komercyjnych. To dobre profile do domu, biura, sklepu i każdej innej firmy. Kompletny zestaw wraz z profilem właściwym typu Talia działa jak radiator, odprowadzający nadmiar ciepła ze świecącej taśmy LED. Dzięki temu taśma nie będzie się przegrzewać i zostanie zdecydowanie wydłużona jej trwałość i żywotność. Profile Talia oraz Talia M1 białe chronią także taśmy ledowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Profile LED Talia to dobra rozwiązanie dla osób szukających funkcjonalnego i łatwego w montażu systemu oświetlenia opartego o taśmy ledowe.

 

Profil LED typ TALIA M2 srebrny

Profil LED Talia M2 srebrny  to profil montażowy przeznaczony do montażu natynkowego. Dzięki niemu zamontujemy natynkowo właściwy profil LED Talia. Profile LED Talia M2 srebrne to profile o tyle ciekawe, że możemy w nich ukryć zasilacz zasilający taśmy ledowe świecące w profilu Talia. Dzięki temu cała instalacja oświetleniowa będzie dyskretna i elegancka. Profile aluminiowe Talia M2 srebrne idealnie wkomponowują się w nowoczesny wygląd każdego pomieszczenia, w jakim go użyjemy. Profil LED Talia M2 srebrny jest doskonały do wnętrz mieszkaniowych oraz komercyjnych. Sprawdza się doskonale w domach, biurach, sklepach i wszystkich innych firmach. Profile LED Talia M2 srebrne są podstawą zbudowania ciekawego, nowoczesnego i funkcjonalnego systemu oświetlenia opartego o taśmy ledowe. Wraz ze srebrnym profilem Talia stanowią spójny i elegancki komplet oświetlania. Wykorzystując profil LED Talia M2 srebrny, stworzymy system oświetleniowy spełniający wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania. Uwydatni on zalety światła emitowanego przez taśmy ledowe.

 

Profil LED typ TALIA M2 biały

Profil Aluminiowy LED Talia M2 biały to profil montażowy przeznaczony do montażu natynkowego. Wykorzystując biały profil LED Talia M2, zamontujemy natynkowo właściwy profil LED Talia biały. Taki zestaw będzie stanowił spójną, elegancką i estetyczną część całego systemu oświetlania naszego wnętrza. Profile LED Talia M2 są profilami do wykorzystania w każdym rodzaju wnętrza. Doskonale spisują się zarówno we wnętrzach komercyjnych, jak i mieszkaniowych. Profil LED Talia M2 jest doskonałym wyborem do każdego biura, sklepu, hotelu. Jest to dobry profil także do nowoczesnego salonu, jadalni czy sypialni. Profile aluminiowe LED Talia M2 białe w każdym z tych wnętrz zbudują naprawdę interesujący i funkcjonalny system oświetlenia. Profil LED Talia M2 biały jest o tyle ciekawy, że możemy w nim ukryć zasilacz zasilający taśmy ledowe. Dzięki temu nasza instalacja będzie instalacją estetyczną i dyskretną. Profile LED Talia to ciekawe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie szukamy nowoczesnego i funkcjonalnego systemu oświetlenia wnętrza.

 

Profil LED typ TALIA M3 srebrny

Profil LED Talia M3 to pomocniczy profil LED do montażu podtynkowego. Dzięki niemu zamontujemy w ten sposób właściwy srebrny profil LED Talia. Profil srebrny LED Talia M3 montowany jest za pomocą sprężynek montażowych pomiędzy dwiema płytami kartonowo gipsowymi. Następnie umieszczamy w nim profil LED Talia, w którym mogą świecić dwie taśmy ledowe. Montaż profilu M3 Talia srebrnego jest szybki, łatwy i bezproblemowy. Dzięki profilom LED Talia M3 możemy zbudować ciekawą instalację oświetlenia wnętrz zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Profile LED Talia M3 srebrne doskonale wpisują się w przestrzeń każdego nowoczesnego salonu, jadalni czy sypialni. Jednocześnie jest to dobre rozwiązanie do biur, sklepów, sklepów i każdej innej firmy. Profile LED Talia M3 srebrne umożliwiają ukrycie w nich zasilacza naszej instalacji oświetlenia LED. Dzięki temu otrzymujemy niezwykle estetyczną i dyskretną instalację oświetlenia wnętrza. Profile LED Talia M3 srebrne to podstawa zbudowania nowoczesnego i funkcjonalnego oświetlenia opartego o taśmy ledowe.

 

Profil LED typ TALIA M3 biały

Profil LED Talia M3 biały to nowoczesny profil pomocniczy, montażowy do montażu podtynkowego, wpuszczanego. Dzięki niemu możemy zmontować podtynkowo właściwy profil LED Talia. Profile LED Talia M3 białe są estetyczną i elegancką podstawą zbudowania spójnego i atrakcyjnego systemu oświetlenia. W profilach LED Talia M3 białych możemy ukryć również zasilacz zasilający taśmy ledowe świecące w profilu Talia. Dzięki temu uzyskujemy estetyczny i dyskretny system oświetlenia wnętrza, w którym wysokie jego elementy będą niewidoczne. Profile LED Talia M3 białe to doskonałe rozwiązanie do wnętrz mieszkaniowych oraz komercyjnych. Jest to dobre rozwiązanie do sklepów, biur i wszystkich firm. Możemy go z powodzeniem zainstalować także w nowoczesnym salonie, jadalni czy sypialni. Profile LED Talia M3 białe to podstawa zabudowania ciekawego i eleganckiego systemu oświetleniowego w każdym pomieszczeniu.

 

Profil LED typ TALIA M4 srebrny

Profil aluminiowy LED Talia M4 srebrny to profil pomocniczy służący do montażu podtynkowego. Za jego pomocą możemy w ten sposób zainstalować właściwy profil LED Talia. Profile LED Talia M3 srebrne montowane są między dwiema płytami za pomocą wkrętów montażowych. Następnie w środku umieszczany jest profil Talia, w którym mogą świecić dwie taśmy ledowe. W profilu LED Talia srebrnym możemy także umieścić zasilacz zasilający naszą instalację. Dzięki temu uzyskujemy estetyczną i dyskretną instalację oświetlania wnętrza. Profile LED Talia M3 srebrne sprawdzają się doskonale we wnętrzach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Profil LED Talia M3 to doby profil do nowoczesnego domu, biura, sklepu i każdej firmy. Profile LED Talia M3 srebrne perfekcyjnie oświetlają współczesne salony, jadalnie czy sypialnie, doświetlają ekspozycję w sklepie czy roboczą przestrzeń w każdym biurze. Nowoczesne profile LED Talia M3 srebrne to doskonałe rozwiązanie dla każdego poszukującego nietypowych, energooszczędnych i funkcjonalnych rozwiązań do oświetlenia swoich wnętrz.

 

Profil LED typ TALIA M4 biały

Profil LED Talia M4 biały to niezwykle elegancki profil montażowy, służący do montażu podtynkowego. Za jego pomocą zainstalujemy właściwy biały profil LED Talia, w którym mogą świecić dwie taśmy ledowe. Profile LED Talia M4 białe to doskonałe profile do użytku mieszkaniowego oraz komercyjnego. Profil LED Talia M4 jest dobrym profilem do nowoczesnego biura, sklepu, hotelu, a także domu. Doskonale spisuje się, oświetlając współczesne salony, jadalnie, kuchnie czy sypialnie. Profil LED Talia M4 biały montowany jest za pomocą wkrętów montażowych. Następnie do jego środka wprowadzany jest profil LED Talia z taśmami LED. Taki zestaw idealnie wkomponowuje się w wygląd nowoczesnego mieszkania, biura i firmy. Profile LED Talia M4 białe to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie poszukujemy ciekawych, nietypowych, designerskich i funkcjonalnych rozwiązań do oświetlania naszych wnętrz. Profil LED Talia M4 biały to doskonałe podkreślenia wszystkich możliwości świecenia, jakie mają taśmy ledowe. System oświetlania zbudowany na bazie profili LED Talia M4 białych zawsze będzie cieszył swoją elegancją i funkcjonalnością.* Pola wymagane