Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED SILEDA

Profil LED Sileda, czyli uniwersalna listwa aluminiowa na dwie taśmy LED

 

Profil aluminiowy Sileda jest listwą nawierzchniową, której użyjemy do doświetlenia pomieszczeń przy użyciu aż dwóch taśm LED. Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych profili aluminiowych, który możemy zamontować:

 

Nawierzchniowo - w celu stworzenia eleganckiej lampy natynkowej. Do tego typu montażu świetnie sprawdzą się wkręty montażowe, jak i taśma dwustronna.

Wisząco - montaż zwieszany stworzy z naszego profilu stylową lampę wiszącą. W celu stworzenia takiej oprawy należy dokupić dedykowane zawiesia, które zamocujemy w tylnej części profilu.

 

Profil nawierzchniowy Sileda jest dostępny w trzech różnych długościach: 1000mm, 2020mm, 2900mm (na zamówienie). Możemy łączyć go w dłuższe odcinki za pomocą dedykowanych łączników. Oczywiście aluminium jest bardzo plastycznym materiałem, dlatego jego docięcie do odpowiedniej długości nie będzie stanowiło żadnego problemu.

 

Profil aluminiowy Sileda - dodatkowe akcesoria

 

Listwa natynkowa Sileda posiada pełną gamę akcesoriów ułatwiających montaż, jak i poprawiących efekt gotowej listwy LED. W naszym sklepie znajdą Państwo:

 

- Klosze Double, które nie tylko ochronią diody LED przed zabrudzeniem, ale także doskonale rozproszą światło. Możemy tutaj wybierać wśród pięciu przesłonek wykonanych z PMMA:

  • Klosza mlecznego
  • Klosza mrożonego
  • Klosza przezroczystego
  • Klosza Frosted
  • Klosza Frosted mlecznego

- Zaślepki, które idealnie zakończą montaż naszego systemu oświetlenia, opartego na profilach LED Sileda. Możemy wybierać wśród dwóch typów materiału.

  • Zaślepki plastikowe - z trasowanym otworem, pozwolą na szybkie i bezproblemowe połączenie taśmy LED z zasilaczem
  • Zaślepki aluminiowe - produkt Premium, który idealne pasuje do profilu. Wykonane w wersji z otworem lub bez.
Kolor profilu:
Producent:
Kolor zaślepki:
Długość:
Wersja Klosza:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 42    Wyświetl po:

Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości
22.03.2021 Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości

Za pomocą profili aluminiowych, taśma LED jest doskonałym oświetleniem głównym, ale i dodatkowym. Jakie profile wykorzystać do montażu na suficie? Do czego służą i jakie dają możliwości? Poradnik wyboru i zastosowania profili aluminiowych do taśm LED.

Więcej


* Pola wymagane