Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED SILEDA

Profil aluminiowy Sileda jest listwą nawierzchniową, której użyjemy do doświetlenia pomieszczeń przy użyciu aż dwóch taśm LED. Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych profili aluminiowych, który możemy zamontować:

Nawierzchniowo - w celu stworzenia eleganckiej lampy natynkowej. Do tego typu montażu świetnie sprawdzą się wkręty montażowe, jak i taśma dwustronna.

Wisząco - montaż zwieszany stworzy z naszego profilu stylową lampę wiszącą. W celu stworzenia takiej oprawy należy dokupić dedykowane zawiesia, które zamocujemy w tylnej części profilu.

Profil nawierzchniowy Sileda jest dostępny w trzech różnych długościach: 1000mm, 2020mm, 2900mm (na zamówienie). Możemy łączyć go w dłuższe odcinki za pomocą dedykowanych łączników. Oczywiście aluminium jest bardzo plastycznym materiałem, dlatego jego docięcie do odpowiedniej długości nie będzie stanowiło żadnego problemu.

 1. Profil aluminiowy Sileda - dodatkowe akcesoria
 2. Profil LED typ SILEDA srebrny
 3. Profil LED typ SILEDA biały
 4. Profil LED typ SILEDA zestawy
Kolor zaślepki:
Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Producent:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 47    Wyświetl po:

Profil aluminiowy Sileda - dodatkowe akcesoria

Listwa natynkowa Sileda posiada pełną gamę akcesoriów ułatwiających montaż, jak i poprawiących efekt gotowej listwy LED. W naszym sklepie znajdą Państwo:

- Klosze Double, które nie tylko ochronią diody LED przed zabrudzeniem, ale także doskonale rozproszą światło. Możemy tutaj wybierać wśród pięciu przesłonek wykonanych z PMMA:

 • Klosza mlecznego
 • Klosza mrożonego
 • Klosza przezroczystego
 • Klosza Frosted
 • Klosza Frosted mlecznego

- Zaślepki, które idealnie zakończą montaż naszego systemu oświetlenia, opartego na profilach LED Sileda. Możemy wybierać wśród dwóch typów materiału.

 • Zaślepki plastikowe - z trasowanym otworem, pozwolą na szybkie i bezproblemowe połączenie taśmy LED z zasilaczem
 • Zaślepki aluminiowe - produkt Premium, który idealne pasuje do profilu. Wykonane w wersji z otworem lub bez.

 

Profil LED typ SILEDA srebrny

Profil aluminiowy Sileda to profil nawierzchniowy, który używany jest do oświetlenia pomieszczeń przy użyciu dwóch taśm ledowych. Profil LED Sileda srebrny montowany jest w sposób natynkowy lub za pomocą specjalnych zawiesi w sposób zwieszany. Do montażu natynkowego używane są jedynie wkręty montażowe. Profil LED Sileda srebrny dostępny jest w odcinkach 1 m oraz 2 m. Za pomocą łączników możemy łączyć go w dłuższe odcinki. Profil LED Sileda srebrny to ciekawy profil, dzięki któremu zbudujemy własną, ciekawą lampę wisząca lub natynkową. Taśmy ledowe w profilu LED Sileda srebrnym będą efektywnie, wydajnie i designerska oświetlać każdą przestrzeń, w jakiej się znajdą. Profil LED Sileda srebrny sprawdza się we wnętrzach mieszkaniowych, a także komercyjnych. Jest to dobry profil do domu, biura, sklepu i każdej firmy. Profile LED Sileda srebrne działając jak każdy inny profil aluminiowy LED, zabezpieczają także taśmy, które z nich świecą. Chronią taśmy ledowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Wysokiej jakości aluminium doskonale odprowadza ciepło ze świecących taśm, wydłużając żywotność i trwałość taśmy. Oświetlenie zbudowane na bazie profilu Sileda srebrnego będzie cieszyć nasze oko przez wiele lat od momentu jego instalacji.

 

Profil LED typ SILEDA biały

Profil LED Sileda biały to listwa nawierzchniowa używana do oświetlania różnego rodzaju pomieszczeń. Profil LED Sileda biały montowany może być natynkowo, a także wsposób zwieszany. W obu tych montażach jesteśmy w stanie stworzyć własną, ciekawą i funkcjonalną lampę. Montaż natynkowy profilu LED Sileda białego odbywa się za pomocą taśmy dwustronnej lub wkrętów montażowych. Klosze dostępne do białego profilu Sileda umożliwiają dopasowanie rozproszenia światła do każdej indywidualnej sytuacji. Instalacja oświetlenia zbudowanego profilu LED Sileda spełni wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania. Profil LED Sileda biały dostępny jest w odcinkach 1 m oraz 2 m. Profile Sileda białe działając jak każdy inny profil aluminiowy LED, chronią również taśmy ledowe świecące w środku. Zabezpieczają taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem, kurzu, pyłu oraz wilgoci. Wysokiej jakości aluminium, z którego wykonany jest profil LED Sileda biały, doskonale odprowadza ciepło z pracującej taśmy. Dzięki temu taśma LED nie przegrzewa się i zostaje zdecydowanie wydłużona jej trwałość i żywotność. Profile LED Sileda białe to podstawa zbudowania bezawaryjnego, efektownego i zwracającego na siebie uwagę systemu oświetlenia wnętrza.

 

Profil LED typ SILEDA zestawy

Profil LED Sileda zestawy to gotowe zestawy do montażu profilu nawierzchniowego Sileda. Zestawy profilu aluminiowego Sileda dostępne są w kolorach białym lub srebrnym. Mamy możliwość zakupienia zestawów odcinkach 1 m oraz 2 m. Do profilu LED Sileda dostępne są wszystkie akcesoria montażowe oraz różnego rodzaju klosze. Szeroki wybór kloszy umożliwia dopasowanie rozproszenia światła do każdej indywidualnej sytuacji, żeby dopasować system oświetlenia do naszych potrzeb i oczekiwań. Dzięki zestawom profilu Sileda jesteśmy w stanie zbudować ciekawą i designerską lampę natynkową lub wiszącą. Należy pamiętać, że profile LED Sileda zadziałają, jak każdy inny profil aluminiowy LED i chronią również taśmy ledowe świecące w środku. Zabezpieczają je przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Chronią ją także przed przegrzaniem, odprowadzając nadmiar ciepła ze świecącej taśmy LED. Profile SIleda zestawy to gotowe rozwiązanie dla osób ceniących oszczędność czasu oraz pieniędzy. Nie musimy samemu kompletować całego zestawu, możemy skorzystać z gotowego rozwiązania. Zestawy profilu LED Sileda to doskonałe rozwiązanie dla każdego pragnącego zbudować ciekawy i efektowny system oświetlenia swojego wnętrza.

Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości
22.03.2021 Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości

Za pomocą profili aluminiowych, taśma LED jest doskonałym oświetleniem głównym, ale i dodatkowym. Jakie profile wykorzystać do montażu na suficie? Do czego służą i jakie dają możliwości? Poradnik wyboru i zastosowania profili aluminiowych do taśm LED.

Więcej


* Pola wymagane