Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED SOLIS

Profil aluminiowy Solis jest szerokim profilem meblowym, przystosowanym do montażu aż 3 taśm LED równolegle. Jest to bardzo oryginalny sposób zarówno, jako element oświetlenia wiszącego, jak i napowierzchniowego. Profil LED Solis został zaprojektowany z myślą o montażu aż trzech taśm LED. Jego wewnętrzna szerokość - ok. 40mm z pewnością wystarczy do montażu zarówno taśm dekoracyjnych, jak i tych o znacznie większej mocy świecenia i szerszym podkładzie PCB. Szeroka listwa meblowa Solis stanowi bardzo atrakcyjną, a zarazem elegancką alternatywę dla tradycyjnego oświetlenia meblowego. 

 

profil Solis wymiary

 

Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Wersja Klosza:
Producent:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 48    Wyświetl po:

Profil aluminiowy LED szeroki Solis - rodzaje

Profil Solis

Profile aluminiowe Lumines dostępne na rynku, dzielimy na kilka grup różniących się sposobem montażu, jak i zastosowaniem. Profil LED Solis posłuży nam jako:

 • Płaska lampa wisząca - możliwość zwieszenia profilu za pomocą dedykowanych zawiesi Lumines
 • Płaska lampa natynkowa - niskie wymiary sprawiają, że nasz profil nie zabiera cennej przestrzeni i nie wyróżnia się względem otoczenia. W ten sposób zamontujemy go za pomocą kleju montażowego lub dwustronnej taśmy.

 

Profil LED szeroki Solis - wersje kolorystyczne:

 

Profil aluminiowy Solis to także różne odmiany kolorystyczne. W ofercie sklepu SMD-LED.pl spotkamy się z:

 • Profil LED Solis Surowy
 • Profil LED Solis Srebrny
 • Profil LED Solis Inox
 • Profil LED Solis biały
 • Profil LED Solis czarny

Taki szeroki wybór kolorów sprawia, że nasz profil aluminiowy LED Solis świetnie wpasuje się w większość współczesnych aranżacji.

 

Profil led wpuszczany szeroki Solis - montaż:

 

Profil aluminiowy Lumines Solis możemy montować:

 • za pomocą kleju lub taśmy dwustronnej
 • pomiędzy dwiema płytami k-g
 • za pomocą zawiesi jako lampę wiszącą

profil Solis montaż

	profil Solis montaż zawiesia

 

Profil LED Lumines Solis - akcesoria:

 

Profil meblowy Solis jest jedynym z meblowych profili, przystosowanym do szerokiego klosza WIDE. Został on wykonany z PMMA, wysokiej jakości materiału, który znakomicie rozprowadza światło i jest na tyle trwały, że nigdy nie spotkamy się z efektem żółknięcia. W ofercie naszego sklepu internetowego mogą Państwo zakupić:

 

KLOSZE (przesłonki):

Montowane na wcisk od góry profilu.

WIDE

 • transparentny (PVC/PMMA/PC),
 • mrożony (PVC/PMMA/PC),
 • mleczny (PVC/PMMA/PC),
 • frosted (PMMA),
 • frosted mleczny (PMMA)

PRISMATIC PC

 • transparent (PC)

ZAŚLEPKI:

 • z tworzywa sztucznego, z otworem lub bez otworu w 5 wersjach kolorystycznych (biały, czarny, inox, srebrny, szary),
 • aluminiowe, z otworem lub bez otworu w 2 wersjach kolorystycznych (czarny, srebrny)

DODATKOWE AKCESORIA:

 • zawiesia

Profil dostępny jest w standardowych odcinkach: 1000 mm, 2020 mm, 3000 mm. Istnieje możliwość docięcia profili na dowolny wymiar.

 

Profil LED typ SOLIS srebrny

Taśmy ledowe na stałe weszły do naszego życia. Aby odpowiednio je wyeksponować, wykorzystywany jest profil aluminiowy LED. Profil LED Solis srebrny to szeroki profil meblowy. Za pomocą profilu LED Solis zamontować możemy aż 3 taśmy LED. Profil LED Solis srebrny wykorzystywany może być jako płaska lampa wisząca lub natynkowa. Srebrny kolor jest uniwersalny i sprawdza się w każdym rodzaju wnętrza oraz sposobie jego wykończenia i stylu aranżacji. Srebrny Profil LED Solis umożliwia stworzenie niezwykle ciekawych, efektownych, zwracających na siebie uwagę instalacji oświetleniowych. Jednocześnie profil LED Solis srebrny służy do zabezpieczenia taśm LED. Chroni przed kurzem pyłem oraz wilgocią umieszczone w nim taśmy LED. Profil LED Solis srebrny działa także jak radiator odprowadzający nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Srebrny profil LED Solis dostępny jest odcinkach jedno oraz dwumetrowych. Do profilu LED Solis dostępne są zaślepki w odpowiednim kolorze. Możemy zakupić również różnego rodzaju klosze (transparentny mrożony mleczny). Profil LED Solis srebrny to podstawa zbudowania funkcjonalnego, estetycznego, eleganckiego i designerskiego systemu oświetlenia w każdym rodzaju wnętrza. Za jego pomocą zbudujemy jedyną w swoim rodzaju i niepowtarzalną lampę oświetleniową.

 

Profil LED typ SOLIS biały

Profil LED Solis biały to szeroki profil meblowy. W jego wnętrzu zamontujemy aż trzy taśmy ledowe. Profile LED Solis to podstawa zbudowania ciekawego i funkcjonalnego systemu oświetlenia dekoracyjnego. Wykorzystując profil LED Solis biały, zbudujemy ciekawe lampy wiszące oraz natynkowe. Biały kolor jest kolorem modnym i estetycznym. Z tego powodu biały profil aluminiowy LED Solis posłuży nam do zbudowania eleganckiego systemu oświetlenia w naszych wnętrzach. Pamiętajmy, że profil aluminiowy LED to także zabezpieczenia świecącej taśmie. Profile LED Solis białe chronią naszą taśmę przed niekorzystnym działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Odprowadzają one także nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki temu zdecydowanie wydłużamy żywotność taś LED świecących w profilu. Białe profile LED Solis dostępne są w odcinkach jedno oraz dwumetrowych. Do profili LED Solis białych dostępne są zaślepki w odpowiednim kolorze oraz różnego rodzaju klosze. Wykorzystując klosze odpowiednie do naszych potrzeb i oczekiwań, jesteśmy w stanie rozproszyć światło, tak jak tego oczekujemy. Wnętrze, w którym użyty zostanie biały profil aluminiowy LED Solis, zyska na atrakcyjności i uzyska funkcjonalne oraz estetyczne oświetlenie, które zwróci na siebie uwagę, zachwyci i zapadnie w pamięć każdemu obserwatorowi.

 

Profil LED typ SOLIS czarny

W naszych wnętrzach poszukujemy ciekawych i efektownych rozwiązań oświetleniowych. Za podstawę do zbudowania ciekawej instalacji oświetleniowej, często służą taśmy ledowe. Profil LED Solis czarny jest szerokim profilem meblowym, w którym zamontujemy aż taśmy LED. Dzięki profilowi LED Solis czarnemu zbudujemy wydajne, eleganckie i efektowne oświetlenie naszego wnętrza. Profil aluminiowy LED Solis czarny sprawdza się doskonale we wnętrzach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Wykorzystując profil LED Solis czarny, jesteśmy w stanie zbudować ciekawą lampę natynkową oraz wiszącą. Czarne profile LED Solis nie tylko służą zbudowaniu atrakcyjnego oświetlenia, ale również zabezpieczeniu taśmy LED. Należy pamiętać, że profil aluminiowy LED chroni taśmy LED przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz niekorzystnym działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Jest także doskonałym radiatorem odprowadzającym nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zdecydowanie wydłużyć żywotność taśmy i zapewnić sobie zadowolenie z użytkowania ciekawego oświetlenia przez wiele lat.

 

Profil LED typ SOLIS inox

Profil LED Solis Inox to profil meblowy szeroki. Jest to profil, w którym zamontujemy równolegle aż 3 taśmy ledowe. Profile LED Solis inox służą do oświetlenia dekoracyjnego, ale także są alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia. Należy pamiętać, że każdy profil aluminiowy LED jest także zabezpieczeniem bezawaryjnego funkcjonowania taśm. Profile LED Solis inox chronią taśmy LED przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem wilgoci, kurzu oraz pyłu. Jednocześnie są swoistym radiatorem, który doskonale odprowadza nadmiar ciepła z pracującej taśmy, chroniąc ją przed przegrzaniem. Dzięki temu taśmy świecić będą przez długi czas bezawaryjnie. Profil LED inox Solis dostępny jest w odcinkach 1 m oraz 2 m. Do profilu LED Solis możemy zakupić zaślepki w odpowiednim kolorze. Profile Solis Inox możemy wyposażyć także różnego rodzaju klosze rozpraszające światło w sposób spełniający nasze potrzeby i oczekiwania. Profil LED Solis inox to szeroki profil, w kolorze, który sprawdza się w każdym stylu i sposobie aranżacji. Wykorzystując profil LED Solis inox, zyskujemy niepowtarzalną możliwość zbudowania ciekawego oświetlenia, które w każdym wnętrzu pozostawi niezapomniane wrażenia na każdym obserwatorze.

 

Profil LED typ SOLIS zestawy

Profil LED Solis zestawy to gotowe zestawy do montażu profilu aluminiowego Solis. Profil LED Solis to szeroki profil meblowy, w którym zamontujemy aż trzy taśmy ledowe. Zestawy profili LED Solis dostępne są w różnych kolorach. Mamy do wyboru zestawy profili srebrnych, białych, czarnych oraz inox. Zestawy dostępne są w długościach 1 m oraz 2 m. W skład zestawu wchodzi oczywiście profil, odpowiednio dobrane zaślepki oraz klosz, który spełni nasze potrzeby i oczekiwania. Wykorzystując zestawy profilu aluminiowego LED Solis, jesteśmy w stanie oszczędzić czas i pieniądze. Nie musimy bowiem kompletować samemu całego zestawu i wszystkich potrzebnych elementów. Możemy skorzystać z gotowego rozwiązania. Zestawy profili LED Solis pozwalają nam uzyskać niezwykle atrakcyjne rozwiązania oświetleniowe w naszych wnętrzach. Jednocześnie należy pamiętać, że profil aluminiowy LED wydłuża żywotność taśmy, chroniąc ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, niekorzystnym działaniem pyłu, kurzu oraz wilgoć. Jest on także radiatorem, który odprowadza nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki temu taśma nie ulegnie przegrzaniu. Zestawy profili LED Solis to doskonałe rozwiązanie dla każdej osoby poszukującej ciekawego, efektownego rozwiązania służącego zbudowaniu odpowiedniego klimatu w każdym wnętrzu.* Pola wymagane